Skocz do zawartości

[DYSKUSJA] Zmiana map


Besi523

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym wprowadzić na serwerze nowe mapy.

 

Nie chciałabym zmieniać jednej mapy gdyż w efekcie wyjdzie na to samo ~ w końcu się znudzi. Chciałabym robić tak, że ostatnia mapa z cyklu co miesiąc zostanie zmieniana. 

 

CYKL MAP:

DD2 -> MIRAGE -> INFERNO 

 

Czyli wypada, że teraz zostanie zmienione inferno na mapę x (którą wybierzecie), a w kolejnym miesiącu zostanie zmienione MIRAGE, na końcu DD2 i co miesiąc analogicznie tak samo. Uważam, że w ten sposób nikomu mapy się nie znudzą i będzie wciąż działo się coś nowego, ale...!

 

 

 

MUSI BYĆ AKTYWNOŚĆ. Mała aktywność w propozycji zmiany map będzie skutkowała tym, że przywrócone zostaną standardowe mapy (DD2, MIRAGE,INFERNO) 

Wy oczekujecie od nas zmian, a my od was aktywności na forum. 

 

 

 

Także na jaką mapę chcecie zamienić inferno (muszą to być standardowe mapy, nie z warsztatu)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedziało się 10 osób, a chciałabym przynajmniej aby z 20.

 

 

Dlaczego?

Nie chcę sytuacji w której głównie wypowiada się administracja lub osoby odwiedzające forum, chciałabym w jakikolwiek sposób zwiększyć ruch w dziale FFA jak i poznać zdanie innych również graczy regularnie odwiedzających nasz serwer, stąd w miarę możliwości proszę o rozgłos tematu na serwerze. (nawet jeżeli macie tym spamować, to spamujcie, czy to chat czy przez sm_csay mnie to obojętne, byleby ta informacja dotarła do jak największej ilości odbiorców.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wszyscy są za cache to i ja jestem ale też jestem za train a też chciałbym złożyć propozycję na trzecią mapę która jest de_cobblestone wiem , że mało osób ją zna i nie gra na niej mm'ów :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besi - pomyślałem żeby bardziej roznieść wiadomość o zmianie Mapy, może Admini albo osoby zainteresowane pomaganiem typu np: Ja xD Zrobić bindy typu " Zapraszamy na głosowanie nowych map na Forum " nie jestem dobry w wymyślaniu hasła "reklamowego" , albo dodać taką wiadomość na serwer gdzie są wiadomości typu strona forum itd. 

Edytowane przez RocketAsh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Besi- jeżeli nic nie będziesz miała przeciwko to ja chętnie pomogę w pisaniu na serwie w sprawie zmian map. Dobrze by było aby zrobić anonimową ankietę(aby ktoś mogł zagłosować a nie musiał zakładać konta na forum) i podac z 3 dodatkowe mapy a ludzie by głosowali. Proponuje żeby zrobić na to oddzielny temat i trwa on do ktoregoś tam dnia. Po tej ankiecie podejmie się decyzje o zmianie map.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motresh O to właśnie chodzi, pisanie na czacie, rozmawianie przez micro na ten temat. Wręcz czasami może nawet przeszkadzanie, ma to wszystkim zapaść w pamięci. Zachęcać do zaglądania na forum itp. itd. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do konca miesiąca nie mam za bardzo czasu aby wejsc na serwer i zrobic ankietę, wydaje mnie sie, ze Kasia ma dostęp do robienia vote, jezeli tak prosze Cie o zdobienie tego na serwerze wraz z propozycją 3 map: cache , train, cobbl i zrobic ss i Ew. Mi podesłać jaki wyjdzie wynik.

Najlepiej zdobić to kiedy serwer bedzie stał full lub prawie pełen i zrobic ja kilkukrotnie.

Wraz z końcem trgo miesiąca chciałabym zmienić juz inferno na nowa mapę. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jeszcze dziś to zrobić.
Wyniki podeślę edytując ten post. :D

 

Głosowanie postaram się robić co jakąś godzinę o ile pozwoli mi na to czas i ręka. XD

Co chwilę zmieniają się gracze, nie sugerujcie się liczbą graczy, ale wynikiem. XD

 

Pierwsze:

pre_1453475071__mapa1.png

 

Drugie: 

pre_1453477056__mapa2.png

 

Trzecie:

pre_1453480097__mapa3.png

 

Czwarte: 

pre_1453483967__mapa4.png

 

Piąte:

pre_1453489570__mapa5.png

 

Szóste:

pre_1453497075__mapa6.png

 

No jak dla mnie to jest to ewidentne, że większość chce cache.

Jutro może też, po wnerwiam vote'm ludzi ( z wielkimi pozdrowieniami dla Kikenns'a, zahaczył się chyba na 3).

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mamy połowę już miesiąca także to idealny czas aby podjąć dyskusję odnośnie zmiany następnej mapy z cyklu

 

CYKL MAP:

CACHE -> DD2 -> MIRAGE

 

Czyli wypada, że w marcu zostanie zmieniona mapa MIRAGE na mapę x (którą wybierzecie).

Przypominam ~ muszą to być standardowe mapy, a nie z warsztatów itp.

 

 

Zapraszam do dyskusji!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności