Skocz do zawartości

śmieszne czasy banów przez adminów


Dxminik

Rekomendowane odpowiedzi

strzałeczka, dostałem właśnie bana za mikrofon, w sumie to śmieszny ban, bo powiedziałem do C3ZI ziomeczku i odrazu bez gadania poleciałem z banem... naturalnie wnoszę w dyskusji o to by zmieniono te bany, wprowadźcie mute, czy coś, bo kuźwa czekać 4h, bo ktoś ma ból pupci, bo ziomek się mu mówi, no to halo, nie miejsce na takie ekscesy...

 

w 1.6 tak nigdy nie było, co to za sieć by banować gracza za praktycznie nic, na tyle czasu, zapraszam do dyskusji i to nie jest temat stworzony przez płaczka który cwaniakuje, a potem na forum wylewa gorzkie żale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skardze sam napisałeś, że pomimo tego, że cezi powiedzial ci, abyś przestał, a ty nie przestałeś. Polecam przeczytać parę razy regulamin, a nie od razu mówić źle o sieci. Każdy serwer ma swój regulamin, tak jest wszędzie. Admin postąpił dobrze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skardze sam napisałeś, że pomimo tego, że cezi powiedzial ci, abyś przestał, a ty nie przestałeś. Polecam przeczytać parę razy regulamin, a nie od razu mówić źle o sieci. Każdy serwer ma swój regulamin, tak jest wszędzie. Admin postąpił dobrze.

dobra *****, ale po to jest mikrofon w grze by go używać, skoro POWIEDZIAŁEM TYLKO DO NIEGO ZIOMEK, TO TEN ODRAZU OBURZENIE, ŻEBYM NIE MÓWIŁ TAK DO NIEGO, POTEM JUŻ TYLKO MÓWIŁEM PRZEZ MIKRO, ŻE TYP SIĘ FOCHA O TO, NO I ROZŁĄCZYŁO MNIE NATYCHMIASTOWO...

 

o sieci będę mówił jak mi się podoba, bo tacy admini jak on psują reputacje tego pięknego serwera deathrun, mógł mi dać mute, nie odrazu bana, jeszcze z powodem, że go niby obraziłem, no ***** bezbek.

Edytowane przez Pawel.?
Przyjacielu, ale zapamiętaj sobie, że na forum obowiązują zasady kultury pisowni, jeśli już musisz dodać przekleństwo to obejmij je cenzurą. Wulgaryzmy zakryte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy admin robi jak uważa i postępuje zależnie od sytuacji pamiętając o regulaminie i taryfikatorze. 

 

strzałeczka, dostałem właśnie bana za mikrofon, w sumie to śmieszny ban, bo powiedziałem do C3ZI ziomeczku i odrazu bez gadania poleciałem z banem... naturalnie wnoszę w dyskusji o to by zmieniono te bany, wprowadźcie mute, czy coś, bo kuźwa czekać 4h, bo ktoś ma ból pupci, bo ziomek się mu mówi, no to halo, nie miejsce na takie ekscesy...

 

 

Nie od razu poleciałeś z banem. Wcześniej były jego aż 2 prośby o zaprzestanie mówienia do niego per "ziomek", Ty dalej ciągnąłeś to co ciągnąłeś i wyleciałeś z banem. Admin postąpił słusznie - jest to zgodne z regulaminem, mógł tak postąpić. Mógł i owszem dać Ci tego muta, ale tego nie zrobił. Wszystko było zgodne z regulaminem i należy o tym pamiętać. Regulamin & Taryfikator

 

Odnośnie tego jak długie są bany - bany są odpowiednie za każde przewinienie i nie zostanie tutaj nic zmienione. Dostałeś najdłuższy czas, bo admin uznał, że jednak przyda Ci się trochę więcej odpoczynku od prowokowania innych graczy czy adminów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłeś dyskusję aby dostać mute ,który istnieje na serwerze od bardzo dawna [ o czym nie wiedziałeś ]  tylko po to by wnieść w niej drugą skargę na zachowanie administratora?Po zobaczeniu demka z tamtej mapy widzę ,że twoje słowa nie pokrywają się nawet w połowie z rzeczywistością.

 

 

 

strzałeczka, dostałem właśnie bana za mikrofon, w sumie to śmieszny ban, bo powiedziałem do C3ZI ziomeczku i odrazu bez gadania poleciałem z banem... 

 

C3Zi ostrzegał cię dwa razy a ty zignorowałeś oba ostrzeżenia i próbowałeś prowokować go swoim dziwnym zachowaniem.

 

i to nie jest temat stworzony przez płaczka który cwaniakuje, a potem na forum wylewa gorzkie żale.

 

Jest dokładnie odwrotnie.Na serwerze pomijałeś prośby admina lub jak określiłeś to powyżej "cwaniakowałeś" a teraz próbujesz wmówić ,że było inaczej.

 

naturalnie wnoszę w dyskusji o to by zmieniono te bany, wprowadźcie mute, czy coś, bo kuźwa czekać 4h, bo ktoś ma ból pupci, bo ziomek się mu mówi, no to halo, nie miejsce na takie ekscesy...

 

Nie widzę sensu w prowadzeniu dalszej dyskusji na ten temat ,ponieważ admin zachował się słusznie.Nie oczekuj opcji wyboru kary dla siebie lub jakiejkolwiek dalszej rozmowy jeśli nie potrafisz nawet zastosować się do prostej prośby.Każdy admin wybiera karę według swojego subiektywnego punktu widzenia więc jeśli ban nie wykracza poza regulamin to jest on jak najbardziej słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności