Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie AdE :)


AdE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:AdE
2. Imię:Damian
3. Wiek:19
4. Znajomość AMX (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon:Tak działający 
6. Składka (tak/nie):Niestety na razie nie mam kasy ale już płaciłem składkę ale przestałem grać w cs 1.6
7. Link do swojego GameTracker'a**:http://www.gametracker.com/player/AdE/193.33.177.166:27015/ 
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Damian mam 19 lat i mieszkam w Radomiu strasznie lubię grać w gry.Moim hobby jest Kickboxing MMA i takie sprawy.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Chciałbym zostać administratorem ponieważ widzę dużo osób które nie przestrzegają regulaminu a adminów nie ma oczywiście administratorzy nie są robotami ani botami które siedzą 24h na serwerze i dlatego jakbym dostał admina pomógłbym im zachować spokój na serwerze aby inni gracze szczególnie nowi nie łamali regulaminu:)
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_1:0:92321794 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:Na serwerze mogę poświęcić z 3-4 godz 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze 16-18 później około 21-00 weekendy to 8-10 11-17 22-00 
13. Staż w Counter-Strike 1.6:Około 8-9 lat :)
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak na cs-classic Zombi :) sora za reklamę :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdE, wiesz co mnie trapi?

Że, nagle przychodzisz i ubiegasz się o rangę. Rozumiem, że byłeś wcześniej adminem, na owym serwerze. Ale czasy się zmieniają, jak i ludzie.Z moich poglądowych wyliczeń, wychodzi, że miałeś 11lat, gdy twoja przygoda z Counter-Strike ruszyła, chodź...z własnego doświadczenia wiem, że 11-latek w tamtych czasach wolał poganiać z kijem, niż siedzieć przed komputerem, lecz czasy się zmieniły(jest na odwrót). Więc, powiedź nam prawdę, Ile grasz w Counter-Strike?

 

Z kolei podanie nie jest zachęcające, nie widać w nim zaangażowania. Zachęcam Cię do przeczytania mojego obszernego podania, i porównując do swojego zauważ różnicę.

W punkcie 8, w ogóle się nie rozpisałeś, napisałeś tyle co do ankiety u lekarza rodzinnego. A w punkcie 8? Uważasz, że nas nie ma? Uwierz, że ja jestem teoretycznie, jak i praktycznie ciągle, na nicku "JoinT" Lub "papasmerf", bądź jak mnie nie ma na serwerze, to jestem na forum. Wystarczy powiedzieć.

 

 

Twój GameTrack, jest dosyć ciekawy, lecz samo granie na serwerze, mało mówi o człowieku. Osobiście Cię nie znam, lecz po twoim ubogim podaniu widzę, że jesteś w stanie mało zagwarantować serwerowi. Doszły mnie słuchy, że kila razy odchodziłeś. I skąd mamy mieć pewność, że znów nas nie opuścisz?

 

 

Ode mnie to na tyle.

Jestem na nie.

Edytowane przez PapaSmerfx
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Kto tu nie zna regulaminu.

Regulamin mówi: "W podaniach nie można być "neutral". Hmm, no i kto tu nie zna regulaminu? Raporcik 

Kopia z regulaminu. "21. Zakaz pisania postów typu: "Neutral". Takie posty będa karane 1 warnem." 

 

Co do podania, to jestem na tak:

+wiek

+gt

+amx

+mikro

 

dobra fajnie, że zedytowałeś z "jestem neutralny do Twojego podania" do jestem na NIE. To się nazywa nieuczciwość. Ale nie ja o tym decyduje, mi wypominasz o regulaminie, a sam go nie znasz, patologia.

 

Bądźmy dorośli? To się przyznaj do błędu, przecież co to za problem odpracować warna? :ninja:

Edytowane przez Pawel.?
Oboje się uspokójcie, równie dobrze mógłbym Wam wlepić po warnie z powodem "spawy prywatne na pw", to jest podanie, a nie temat do dyskusji, więc jeśli Wy się nie opanujecie, to ja to zrobię za Was. Ostrzeżenie słowne dla Was obu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać Ci szansę.

Czemu? Miałeś tutaj admina.
Poza tym:
+wiek
+gt

+amxbans czysty
Grając na serwerze nie widzę żebyś łamał regulamin.

Więc, jestem na TAK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 

Powodziki :) :

 

- Miałeś już tutaj admina i większość ludzi cie zna

- Kulture posiadasz :)

- Wiek jest

- nie łamiesz regulaminu

- Doświadczenie na danym stanowisku

- GT

-AMX

- Mikro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności