Skocz do zawartości

Serwer Minecraft


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wraz z @WujoS mamy pomysł aby stworzyć serwer MC którym oczywiście sami bardzo chętnie się zajmiemy.

Myśleliśmy nad serwerem Wojny Gildii, łatwy tryb do stworzenia jeżeli się ogarnia tworzenie serwerów a jako że zarówno ja jak i @WujoS mamy z tym doświadczenie to na pewno damy sobie rade. 

 

Co do pieniędzy:

Pierwszy miesiąc możemy opłacić my, najlepiej na koncie Karola jako że zapewne ma on zniżki. Z tego co sprawdzałem na pukawce za 28zł jest serwer bez limitów, nie wiem jak to działa gdyż na pukawce nigdy serwera MC nie stawiałem.

 

Proszę o wasze opinie, naszym zdaniem jest to świetny pomysł, na pewno przybędzie graczy na sieć a dużo serwer nie kosztuje, 3 - 4 vipy i będzie opłacone na cały miesiąc.

 

Pozdrawiam, GryTrean

 

 

 

Nie porównywujcie tego pomysłu do jakiegoś serwera który kiedyś był. Będzie on prowadzony przez inne osoby, ja od dzieciaka chciałem mieć swój serwer "na hostingu" jednak 

nie miałem jak płacić, teraz już mam. Ten serwer utrzyma się PRZYNAJMNIEJ 3 miesiące, pieniędzy nie zabraknie, nawet jeśli nikt nie kupi vipa gdyż ja chętnie włoże coś z mojej kieszeni.

 

Dodatkowo, co to za strata dla sieci?

Wszystko możemy opłacić my(ja i wujos), jedyne czego oczekujemy od karola do dodanie do sieci, czyli dodania serwera do tabeli oraz działu na forum.

Żadna strata a sieć może na tym zyskać!

Edytowane przez GryTrean
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już był serwer który mc który padł.

Jestem na nie, za pewne po 1 miesiącu nikt się nie bd nim interesować, zabraknie $$$ i po serwerze.

 

Jeżeli po miesiącu nie będzie większych rezultatów to opłacimy go na kolejny miesiąc, tak szybko nie padnie, o to się nie martwcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był juz jeden i się zmył. Jak dla mnie nie wypali i nikt pewnie znów nie bedzie grać.

Na nie

 

 

// i za 4 miesiące będziecie prosić modka żeby usunął wasze posty bo będzie wam głupio  - Jeżeli tak będzie to masz bilet do Dubaju All Inclusive na 14 dni. Powodzenia! :D

Edytowane przez Omєga *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcą i nie żal im pieniędzy znając przykład poprzedniego serwera to czemu im bronicie? Niech spróbują, może ten serwer wypali i za 4 miesiące będziecie prosić modka żeby usunął wasze posty bo będzie wam głupio ;)

 

 

Jestem na TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK jeżeli macie chęci I wy oplacicie pierwszy miesiąc i będzie to miało "ręce i nogi", a serwer będzie miał graczy to może to wypalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam serwer dedykowany 16 GB RAM, CPU i5-750 (4c/4t, ~2,67 GHz+), 2 TB HDD (wiem, że lepszy byłby SSD), 100 Mbit łącze (Kimsufi KS-3). Mogę coś z niego wydzielić. Próbowałem postawić na nim serwer skyblock, ale zabrakło mi czasu i umiejętności przy stawianiu SMS-shopa. Mógłbym takiego dedyka wypożyczyć na czas próbny, a jeśli coś się utrzyma, to może jakieś tam opłaty pobiorę na utrzymanie, ale to wszystko jest do dogadania się. Można też ewentualnie użyć tego co już zrobiłem.

Jeśli administracja cs-classic jest zainteresowana, proszę o kontakt.

 

Serwer jest aktualnie opłacony do marca, ale nie powinienem mieć problemu z dalszymi płatnościami.

Edytowane przez Bielecki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Do puki nie zacząłem przygody z csc posiadałem swój serwer.

Survival + Gildie + Bronie palne + Texture Pack. Grało tam do 20 ludzi na 300 slotów. Sv+G wypadły już z mody tak jak mc. Nie opłaca się inwestować już w mc ponieważ coraz mniej ludzi w niego gra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie warto spróbować. Jest serwer, jest opłacony, nie szkodzi wystawić go na próbę i po np miesiącu zobaczyć czy ma dalej sens to ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nikomu nic nie zaszkodzi, że dojdzie serwer MC do forum, ponieważ oni deklarują się co do opłacania,ogarniania i tworzenia serwera. 

Po prostu wyszli z inicjatywą dołączenie serwera do sieci, a i tak ostateczną decyzje podejmuje Karol.

W sumie to nawet na + może wyjść dla sieci bo gracze tego serwera MC mogą również zacząć grać na serwerach cs'a u nas. 

Warto spróbować. Powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już tak dużo ludzi co grają w mc. Teraz dużo ludzi gra w cs'a, lol'a itp..

Ale można spróbować zrobić serwer mc. Może będzie grało więcej osób nisz na poprzednim serwerze.

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pomysł z serwerem w mc. Mimo tego że czas Minecraft'a powoli przemija to czemu nie spróbować a cała serwerownia mogła by nawet na tym zyskać. Sam mogę pomóc Wujos'owi i GryTrean'owi w stworzeniu takiego serwera.

Jestem na Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za!
Moge wam pomóc, znam się na tym, kilka lat temu składałem paczkę dla cs-classic i opiekowałem się, też były to frakcje :)
Ludzie NIE przypominajcie o tym co było..
To zupełnie innego osoby, dajcie im szansę, chcą wnieść coś od siebie, a wy im na to nie pozwalacie bo ktoś wcześniej zawiódł.. Oni to nie ten "ktoś" niech próbują :>, przecież nikomu to krzywdy nie zrobi.
Bez dobrej reklamy, szanse na większą ilość graczy są znikome.
Trzeba po znajomych załatwić jakieś dojście do któregoś z popularniejszych ytberów.
Jeśli chodzi o frakcje, to musiałoby być aktywnych (na moje) minimum 50osób (nie licząc modków), wiadomo na start tylu ich nie będzie :>.
Tyle ode mnie!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem, że jestem wielce na tak czy na nie, bo w sumie mi to wszystko jedno ;], ale sieć nie straci na tym nic, a ewentualnie może zyskać. Co prawda powątpiewam w to, że teraz taki serwer ma szansę się utrzymać sam (z vipów itd) bo czasy minecrafta już minęły, ale jeżeli panowie chcą na niego z własnej kieszeni wyłożyć, co co nam do tego ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszliśmy do wniosku, że na Pukawce będzie łatwiej to wszystko stawiać. Grzech otrzymał ode mnie stare pliki z mojego nie skończonego serwera i coś z nimi kombinuje.

Co z tego wyjdzie? Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja się zgadzam na stworzenie takowego serwera

 

Podobno gadać o tym mają: Bielecki, Grzechu, Wujos, GryTrean, jak coś powstanie, napiszecie do mnie, ja sprawdzę i pomyślimy co dalej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności