Skocz do zawartości

[Propozycja]Ranga global admin


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za bardzo podoba mi się ten pomysł, wydaje mi się, że nie jest to konieczne, a Karol raczej nikomu by nie dał dostępu do banowania cziterów, czy też nie na każdym jednym serwerze. Osoba ta, musiałaby być 24/7 na forum, i latać od serwera do serwera. Od banowania na danym serwerze są admini, opiekunowie, a jeśli admin nie spełnia swoich obowiązków, czy też nie przebywa na danym serwerze, powinien zostać wykopany. Mówiąc w skrócie, jestem na nie, wg. mnie ranga ta byłaby zbędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zwany MultiAdmin. Pomysl nie glupi ale ten ktos musialby tez niezle pouczyc sie regulaminu serwera i zakres banow. No i nie jeden ani nie dwoch takich tylko kilku ale czy to wypali? Niech czerwoni o tym sobie pogadaja ja moge napisac tylko, ze jestem ZA :P

Wymagania tez zbyt wysokie byc nie moga bo tyle czasu przed komputerem maja tylko Ci mlodzi no albo leniwce :D

Ale w sumie tak juz musi byc. Mimo tego i tak nie upilnujesz serwera taki interes w tej grze czity byly, sa i beda i tak niestety musi pozostac.

Edytowane przez VORDEN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Jeżeli znajdę takie osoby, to sam je przyjmę bez podania.

 

Propozycja i przyjęta i nieprzyjęta, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie przejdzie. Jakby 10 kolesi miało tę rangę na serwerach CSGO i 10 kolesi na serwerach CS 1.6 to jestem pewien, że jak przyszłoby co do czego to żadnego Admina by nie było. Wszyscy się napalają, wszyscy chcą mieć jakąś rangę by pilnować porządku, a jak przychodzi co do czego, to nie chcą banować graczy bo się boją albo uważają, że gracz to kolega i go nie zbanują. Nie wiem jak sytuacja w ciągu dnia wygląda, ale z tego co widzę, wiele rzeczy dzieje się, kiedy już wiele osób śpi, więc z jednej strony można olać i powiedzieć "Ja śpię, więc nie mój problem", ale z drugiej strony to co dzieje się w nocy może mieć wpływ na to, że gracze w ciągu dnia nie wrócą na serwer.

Dlatego to co napisał Paweł wydaje się racjonalne, że Opiekunowie przyjmując nowych Adminów powinni zwrócić uwagę na to w jakich godz. grają, z tym że nie zmusisz nikogo do gry w danych godz. Wielu graczy zostało przyjętych do grona Adminów, bo niby czas spędzany na serwerze mieli odpowiedni, w tej chwili widzę, że wielu po otrzymaniu Admina sprawę olewa, wchodzą sobie na 30min. i uważają, że aktywność dobra (byłem na serwerze, zagrałem 30min. więc do aktywności się nie przyczepią).

Tak jak wyżej było też pisane, muszą to być osoby, które znają się na rzeczy i zbanują każdego, a nie banują czitów albo chamów, bo to ich koledzy (JA go znam on nic nie ma, zabluźnił 5 raz, więc bana mu jeszcze nie dam), niestety, ale tutaj na sieci znalazły by się może oprócz mnie jeszcze 2-3 osoby, które nie boją się zbanować kogokolwiek.

 

 

Opcja nie przejdzie takie rangi nie są potrzebne, niech Opiekunowie zadbają o to by w godzinach wieczornych czy nawet nocnych byli też admini, ale niestety z tego względu, że większość z was to uczniaki, takich osób się nie znajdzie.

Edytowane przez Corey Graves
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdę takie osoby, to sam je przyjmę bez podania.

 

Propozycja i przyjęta i nieprzyjęta, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

 

Opiekuni serwerów mają prawo przyjąć kandydatury na adminów bez spełnionych wymagań jeżeli widzi że jest potrzeba dodatkowych ludzi. I tym bardziej że jest 2 opiekunów, gdzie każdy ma możliwość banowania przez stronę (sourcebans / amxbans) , ja przykładowo mając wcześniej prawa administracyjne jedynie na DD2, mogłem bez przeszkody dodawać bany na każdy z serwerów 1.6, i tak robiłem. 

A multi admin nie wypali, albo wytrzymasz w pełnym skupieniu na serwerach i uczciwym banowaniu tydzień, albo nawet się nie zakwalifikujesz do 1 z 2 głównych wymogów, czas i ogar. Dacie takiej osobie admina, gdzie każdy regulamin jest inaczej 'skonstruowany' zły ban, będzie sprawa na forum, bo dlaczego osoba mająca uprawnienia administracyjne może popełniać karygodne błędy w czasie, powodzie banowania lub już z innego serwera dany pkt regulaminu. 

Jedynie właściciel może w taki sposób postępować, bo wtedy regulamin jest pisany za jego słowem. 

To nie ma sensu, cała propozycja to tylko marzenie, Które fajnie żeby się spełniło ale w praktyce nie ma opcji żeby funkcjonowało. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy dobrze gada ^^. Aktywnych ludzi da się znaleźć, znajomość regulaminu będzie tu najważniejsza. Admin zbanuje źle i będą się sypać skargi, to będzie nieuniknione. To zadziała tylko na typki co latają na wh albo aim'ie co mamy 100% pewność na haxa, ale co do zasad danego serwera to lipa, człowiek nauczony grania na ffa, nie ogarnie coda w kilka dni. Za moich złotych czasów na CSC gdy miałem dostęp do amxbans, to banowałem ludzi na różnych serwerach co latali odpaleni, banowałem przez stronę. Info dostałem na Shoutbox i wbijałem zbadać sprawę, ban nie działał jednak od razu tylko po zmianie mapy albo po resecie serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

O tym mówiłem w pierwszym poście.

Wszystko i tak wyjaśnione, a więc temat powinien być zamknięty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności