Skocz do zawartości

[Propozycja]Ranga global admin


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku, że na serwerach nierzadko brakuje admina i wtedy wszystko zgłaszane jest na shoutbox'ie.

 

Stąd pomysł aby dodać na forum rangę "global admin".

Jego funkcją byłoby banowanie cheaterów i łamiących regulamin na każdym serwerze.

 

Czyli taki mini administrator(jedynie funkcje admina, bez funkcji opiekuna). Nie każdy może napisać do Karola czy Queen(na steam) żeby weszli na serwer i zbanowali gracza oraz nie na wszystko administratorzy reagują bo są zajęci.

 

Różniłby się on od zwykłego admina tym, że mógłby banować na wszystkich serwerach.

Sens tego pomysłu jest taki, że te osoby musiałyby wyróżniać się bardzo dużą aktywnoscią na forum(nie tylko siedzeniem ale też patrolowaniem SB) ale także reagowaniem na każde zgłoszenie.

 

 

Oczywiście z podziałem na CS GO oraz CS 1.6

Zależnie od potrzeb 2/3 globali na platformę 1.6/GO

 

Wymagania global admina:

-dobra znajomość regulaminów na serwerach

-duża aktywność(czasowa) na forum

-odpowiedzialność

-duży dotychczasowy wkład w sieć

itp.

No i najważniejsze, nikt nie sprawdzałby jego GT pod kątem przegranych na serwerze godzin, nie jest ważne ile gra tylko czy wchodzi na serwer gdy jest taka prośba.

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł :)

Jestem jak najbardziej za !

 

Nie raz brakuje admina, a taki Global admin to idealne rozwiązanie tego problemu :)

 

Myślę, że jakby zostało to zaakceptowane to maksymalnie 2 osoby mogły by tą rangę dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie powinno się łączyć tych funkcji w jedno, bo są ludzie aktywniejsi niż UBT. Zresztą co Ci szkodzi? I tak każdy będzie mógł podanie złożyć(póki będzie miejsce).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ale:

Ta osoba musi być zaufana

Musi mieć duże doświadczenie

Musi ogarniać regulamin każdego serwera w przypadku skargi musi się wykazać argumentacją bana na rzecz regulaminu

Musi być aktywna w porach kiedy nie ma admina

Cięzko będzie o kogoś takiego ale pomysł nawet nawet. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem dobry ale do tego potrzebna jest osoba, bądź 2 które mają bardzo dużo czasu, żeby to wszystko ogarniać na spokojnie.

 

Jestem za, ciekawi mnie to czy wypali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł świetny.
Nie wyobrażam sobie sprawdzania GT "Global Adminowi", ponieważ nawet jeśli by chciał to nie pogodziłby tylu serwerów na raz :>,
Jak najbardziej, jestem ZA!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy kombinujecie... Adminów jak przyjmujecie to nie macie pewności, czy są niekompetentni czy raczej ogarnięci.

Otworzyć rekrutację i przyjmować ludzi na rangę, najwyżej będą degradacje i nowi ludzie. I nie dawać 1 czy 2 osoby, tylko z 5, powód tego jest prosty, jeden global zrobi to samo, co admin na danym serwerze, czyli w zasadzie w sumie nic bo zanim się zbierze, wsiądzie na kompa itd... to sprawa będzie załatwiona.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko pomysł. Bardzo często się zdarza, że nie ma adminów ( szczególnie w tych późniejszych godzinkach ) i nie da się grać, bo wbije jakiś cziter. Ale jak wyżej dużo osób napisało musi to być osoba bardzo zaufana i bardzo aktywna, bo inaczej to nie będę miało najmniejszego sensu :). I podział na global admin 1.6 i GO też jest dobrym pomysłem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy ale takie pytanie, kto taką osobą będzie? Tutaj trzeba osobę: odpowiedzialną i zaufaną inaczej cały misterny plan spalony. 

Administracja sobie z tym sobie poradzi. Bez obaw.

 

Co do pomysłu to oczywiście jestem na tak. Więcej nie wiem co napisać bo po prostu propozycja jest dobra.

Na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to najpierw znajdźmy osoby, które są bardzo aktywne, mają spore doświadczenie i nie podejmują decyzji pochopnie (bo gracz pisze, że jest odpalony), zna ktoś takie osoby? Ja w sumie nie znam, na tej randze powinna być osoba, która siedzi niemal non stop na kompie i musi mieć dużo doświadczenie w tym, żeby nie leciały osoby, które zgłaszają gracze ot tak, bo temu adminowi nie chciałoby się sprawdzać gracza, wiec zastosował się do tego co mówią inni.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to na barkach opiekuna jest fakt, jak serwer jest pilnowany przez adminów. 

pewnego razu kładł nacisk na godziny w których admini mogliby grać, żeby był niemalże cały czas pilnowany, nie wiem czy udało mu się to, ale sama idea była godna pochwały. 

Dla mnie dodawanie takiej rangi mija się z celem, szczerze to obecnie może 2 - 3 osoby znajdą się na forum, które są w miarę ogarnięte w tej roli. 

Jeśli serwery mają problemy z cheater'ami to niech opiekunowie poustawiają tak adminów żeby grali w różnych godzinach/porach dnia. Tak, jak to wspomniany wyżej próbował zrobić, a jeśli nie dadzą rady, to niech zaczną kłaść nacisk na godziny, w których kandydat na admina może pilnować serwera i po problemie. 

Na nie, do pomysłu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była już kiedyś taka ranga i nie było osób prócz Siwego, które były w stanie ogarniać. W tym przypadku będzie tak samo, nie ma takich osób, które są w stanie poświęcić taką ilość czasu na SB i ogarnianie wszystkich serwerów. Ja jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności