Skocz do zawartości

Recenzja anime Prison School


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

Co się może stać z chłopakami, którzy przenieśli się do szkoły, która do niedawna była tylko dla dziewczyn? "Prison School" pokazuje, że pierwsze dni mogą być dla nich ciężkie.


 


Prison-School.jpg


 


Nowy dyrektor szkoły dla dziewcząt, o wysokim standardzie nauczania i sporym rygorze, postanawia zmienić placówkę na szkołę koedukacyjną. Pierwsza piątka płci męskiej, jaka zawitała w murach Akademii Hachimitsu znalazła się w potrzasku. Na obcym terenie, w okół same piękności, a oni są w centrum uwagi. Borykają się z problemem zagadania do nowych koleżanek, a każdy z nich chce znaleźć sobie dziewczynę. Pewnego wieczoru szykują się do akcji - podglądanie damskiej łaźni czas zacząć! Niefortunnie jeden z nich wpadł do niej i w wyniku zaistniałych tam wydarzeń, Tajny Samorząd Uczniowski, nałożył na całą piątkę karę miesiąca w szkolnym więzieniu.


 


Prison-School_318x450.jpg


 


Traktowani jak ostatnie szumowiny, przez seksowną vice-przewodniczącą i sekretarkę, starają się nie wylecieć ze szkoły na dobre, bowiem Samorząd za wszelką cenę chce to osiągnąć. Absurdalne kary, psychiczne znęcanie się nad więźniami, podtekst erotyczny, mordobicie, cela więzienna - tak wygląda ich codzienność. Podpuszczeni przez dziewczyny, uciekają z więzienia 3 razy, co skutkowało ich wydaleniem. Chłopaki, chcąc udowodnić swoją niewinność, szykują doskonały odwet.


 



 


Kangoku Gakuen (Prison School) to świetna komedia o niewyrafinowanym poziomie humoru. Kije w tyłku, obelgi, znęcanie się, sikanie czy sranie po gaciach to tutaj norma. Nie zapominajmy też o aspekcie ecchi, które dodaje niesamowitego smaczku oraz o romansie, który w to się wplątuje. To nie jest kolejne anime kierowane do szerokiego grona odbiorców. Zdecydowanej części oglądających nie przypadnie do gustu poziom przez nie reprezentowany i nie chodzi tutaj o kreskę czy aspekt dźwiękowy, bo te także stoją na wysokim poziomie; kreska - dobrze naśladuje tą z pierwowzoru, a soundtrack jest genialnie dopasowany. Mnie anime rozbawiło do łez i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.


 


Link do Shindena: Prison School


 


Pozdrawiam Marek


Edytowane przez Rias
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ciebie to rozbawiło, to po tej recenzji jestem ciekawa mojej reakcji po obejrzeniu, chociaż przypuszczam, że będzie podobna.
Świetnie opisane, recenzja rewelacyjna.
Duży plus ode mnie i muszę obejrzeć :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności