Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Kazuya


Kazuya

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Kazuya Asai
2. Imię: Andrzej
3. Wiek: 17
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9
5. Sprawy i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Bez problemu
7. Link do swojego GameMe**: 
http://classicffa.gameme.com/playerinfo/470647
8. Parę słów o sobie**: Tak jak już imię i wiek znacie to dodam, że chodzę do thmu na kierunku logistyk. Interesuje się sportem, muzyką, zarządzaniem firmą (administracja, dokumentacja, zarządzanie ludźmi itd.) Moim hobby jest tenis stołowy i bieganie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Widząc pracę innych adminów i ich dobrą robotę którą wykonują chce im pomóc w tym co robią. Praktycznie zawsze jest na serwerze przynajmniej 1 admin, ale czasami się zdarza, że go nie ma. (W końcu też człowiek i musi czasem zrobić sobie przerwę.) Mam nadzieję, że przyda im się lekka pomoc dzięki której będą mieli więcej wolnego czasu dla siebie =)
10. Steam_ID: STEAM_0:1:37167453

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Ok. 3-4h zależy od dnia. W najgorszych przypadkach 1-2h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze,weekendy): W dniach roboczych od 15:30-19:00 najczęściej, czasami do 21/22 a na weekendach 12:00-17:00
13. Staż w Counter Strike Global Offensive: 742h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W 1.6 miałem 3-4 razy admina, ale na cs go nie miałem jeszcze takiej okazji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK . Często widuję cię na serverze i także bardzo często starasz się pomagać administracji. Miło by było mieć taką osobę w naszych szeregach. :)

 

 

Pozdrawiam Mateusz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak spełniasz wszystkie warunki, często na serwerze, składka, mikro, wiek, pełna kultura.  :)

Edytowane przez Dopi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności