Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

OSTATNIA PIOSENKA

7338691.3.jpg

 

GATUNEK: Melodramat

PREMIERA: 31 marca 2010 (świat)

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIA: Julie Anne Robinson

SCENARIUSZ: Nicholas Sparks, Jeff Van Wie

 

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

389775.2.jpg Veronica 'Ronnie' Miller (Miley Cyrus)

346041.2.jpg Will Blakelee (Liam Hemsworth)

367040.2.jpg Steve Miller (Greg Kinnear)

358362.2.jpg Jonah Miller (Bobby Coleman)

 

OPIS FILMU:

Główna bohaterka - 'Ronnie', zostaje zmuszona przez swoją matkę do spędzenia wakacji u jej ojca. Dziewczyna jest wrogo do tego nastawiona, gdyż nadal jest wściekła na oboje rodziców przez ich rozwód. Steve jednak stara się odbudować relacje z dziewczyną co jest bardzo trudne. Ma nadzieję, że uda mu się to zrobić poprzez jedyną rzecz, która w dalszym ciągu ich łączy - muzykę. W między czasie nastolatka, poznaje przystojnego siatkarza i zakochuje się w nim..

 

MOJA OPINIA:

Jak dla mnie jest to jeden z lepszych filmów tego gatunku. Nie zaprzeczę, że gdy zobaczyłam kto gra główną rolę byłam wręcz przekonana, że film będzie beznadziejny. Pomimo tego zdecydowałam się go obejrzeć i nie żałuje. Film ma ogromny przekaz w sobie i na prawdę gorąco zachęcam do obejrzenia go, szczególnie w fazie tak zwanego "doła". Co do aktorów, tak jak wspomniałam wyżej, na początku myślałam że Miley Cyrus nie spełni się w tej roli jednak jak dla mnie spełniła się w niej w stu procentach. O jej filmowej miłości  nie wypowiem się za dużo, gdyż nie widziałam żadnego innego filmu z nim, jednak w tym poszło mu bardzo dobrze. Końcówka filmu jest dla mnie najlepsza - piękna a za razem wzruszająca. Kto oglądał ten wie ^^

Końcowa opinia na temat filmu - 7/10

 

CIEKAWOSTKI:

  • Na początku, rolę Will'a Blakelee miał zagrać Taylor Lautner. Ostatecznie rola trafiła do Liam'a Hemsworth. 
  • Nicholas Sparks napisał scenariusz specjalnie dla aktorki Miley Cyrus, natomiast dopiero po jego stworzeniu powstała książka o tym samym tytule. 
  • Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 15 czerwca 2009 roku, a zakończyły się 17 sierpnia tego samego roku. 
  • W filmie, w radiu, pojawia się piosenka zespołu Maroon 5 pt.: "She Will Be Loved" z 2004 roku. Aktorka Kelly Preston, która gra rolę Kim w tym filmie, pojawiła się również w wideoklipie do tej piosenki.

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://www.cda.pl/video/846054f

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając film z mojego punktu widzenia jest bardzo dobry. To, że gra tam Miley Cyrus nie oznacza, że filmy trzeba od razu skreślić. Film polecam ze względu na fabułę a co najlepsze nic nie zostało tam sztucznie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jak większość filmów opartych na powieściach Nicolasa. Wzruszył mnie strasznie tak jak każdy film oparty na jego książkach.

Recenzja oczywiście na + , nie zdradza wiele, a bardzo zachęca osoby, które nie oglądały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności