Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Za jakie grzechy, dobry Boże?"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

ZA JAKIE GRZECHY, DOBRY BOŻE

7650533.3.jpg

 

GATUNEK: Komedia

PREMIERA: 14 listopada 2014 (Polska) 16 kwietnia 2014 (świat),

PRODUKCJA: Francja

REŻYSERIA: Philippe de Chauveron

SCENARIUSZ: Philippe de Chauveron, Guy Laurent

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

331219.2.jpg Claude Verneuil (Christian Clavier)

281792.2.jpg Marie Verneuil (Chantal Lauby)

281952.2.jpg Isabelle Verneuil (Frédérique Bel)

365789.2.jpg Odile Verneuil (Julia Piaton)

265965.2.jpg Ségolène Verneuil (Emilie Caen)

373981.2.jpg Laure Verneuil (Elodie Fontan)

333621.2.jpg David Benichou (Ary Abittan)

308730.2.jpg Rachid Benassem (Medi Sadoun)

253731.2.jpg Chao Ling (Frédéric Chau)

368118.2.jpg Charles Koffi (Noom Diawara)

 

OPIS FILMU:

Claude i Marie mają 4 wspaniałe córki. Trzy z nich są już mężatkami. Wszystko było by w porządku gdyby nie jeden fakt - mąż każdej z nich jest innej kultury. Kontakty w rodzinie nie są za dobre, rodzice nie do końca tolerują zięciów, a co najlepsze oni sami siebie również. Wszyscy mają nadzieje, że ostatnia córka wybierze odpowiedniego kandydata na męża, a co najważniejsze, że będzie on katolikiem. Tak też się dzieje. Kiedy najmłodsza z nich oznajmia, że mężczyzna jej życia jest chrześcijaninem, wszyscy się radują. Ich podejście trochę się zmienia, w momencie kiedy go zobaczyli..

 

MOJA OPINIA:

Ten film to chyba jedna z lepszych komedii francuskich! To co się tym filmie dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie xD Na prawdę, da się przy niej uśmiać. Głupkowaty wątek tylko dodaje plusy filmowi. Gra aktorska może nie jest jakaś powalająca, ale teksty które tam lecą są po prostu mega. To trzeba obejrzeć, żeby zrozumieć. Opis filmu w trzech słowach? ŚMIESZNY, ZAKRĘCONY, POZYTYWNY. Jeśli ktoś ma doła - zachęcam obejrzeć. Nie będę się już więcej rozpisywać, gdyż film ma u mnie same plusy. Czekam na wasze opinie odnośnie filmu, w sumie może ja mam jakieś dziwne poczucie humoru.

Cały film oceniam 10/10 i z pewnością obejrzę go jeszcze raz.

 

CIEKAWOSTKI:

  • Zdjęcia do filmu zrealizowano w Paryżu, Chinon, Colombes, Bobigny, Saint-Maur-des-Fossés i Normandii (Francja) oraz w Abidżanie (Wybrzeże Kości Słoniowej).

ZWIASTUN:

 

FILM ONLINE:

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/21505/za_jakie_grzechy_dobry_boze_2014_.html

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jest 2.45 i myślę, że to idealny moment na uraczenie się tym filmem! Po samym zwiastunie się uśmiałem xd.

 

Świetnie się spisałaś Kinga, dzięki tobie nie pójdę spać przez kolejne godziny :D

 

@edit 4.52, skończyłem oglądać. Film po prostu "must see" xD Jest wręcz zajebisty :D Serdecznie polecam każdemu kinomaniakowi :D

Edytowane przez Rias
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się na samym trailerze :D. Muszę go zobaczyć w wolnej chwili!

Plusik za recenzje jak zawsze :D

PS Jeju ten David Benichou na pierwszy rzut oka wygląda jak George Clooney XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności