Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Amej


Amej

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:AK/Amej
2. Imię:Arek
3. Wiek:16
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/421498
8. Parę słów o sobie **:Mam na imię Arek mieszkam w małopolsce, lubię pograć w cs. W poprzednim podaniu rozpisałem się wystarczająco, więc uważam że nie ma potrzeby kopiowania tego wszystkiego tutaj.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:"Adminów na serwerze jest wystarczająco"- nie zgodzę się, byłem adminem na dd2 przez nie krótki czas i po prostu chciałbym wrócić. Adminów na serwerze widuje coraz mniej. Wyzywających dzieciaków i toksycznych graczy coraz więcej. Chciałbym pomóc wprowadzić tam porządek.
10. Steam_ID:STEAM_0:1:149380275
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2-3 godziny dziennie w weekendy około 5 godzin
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):15-23
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: około 1.300h
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak. Był adminem i dobrze się z nim współpracowało. Co do adminów to fakt. Mam na myśli też siebie przez miesiąc luty. Danie mu drugiej szansy mu się należy moim zdaniem gdyż widać, że mu zależy. Nie to co niektórym. O których walczyłam jakiś czas temu.... 

Także tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-wiek

-doświadczenie 

-składka

wszystko na tak, kiedyś również był adminem. Chociaż nie lubię go za wspólnych byłych znajomych, to trzeba być profesjonalistą, więc jestem na TAK.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie rozpisałeś się w podaniu gdyż nie każdy możne Cie znać, a na pewno nikt szukać w archiwum nie będzie jak i nie masz wymaganego wieku - 17 lat, jednakże byłeś już tutaj adminem, nie przypominam sobie aby u Ciebie był problem z kultura jak i do teraz nie dostrzegłam tego, na serwerze grasz - w lutym byłeś na 29 dni 27, z czego 22 to pełne rozegranie minimalnie jednej mapy także 22 na 29 całkiem niezły wynik, masz doświadczenie gdyż stosunkowo długo byłeś adminiem na naszej sieci jak i na tym serwerze także z pewnością wciąż pamiętasz co i jak i jestes zapoznany z regulaminem.

Jestem na TAK.

 

 

Pozdrawiam,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności