Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Bonzo


BoNzO :P

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: BoNzO :P

2. Imię: Piotrek

3. Wiek: 23 w kwietniu

4. Znajomość AMX (1-10): 5 ( V0RDEN mi będzie tłumaczył jeszcze co i jak)

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka (tak/nie): nie

7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/BoNzO%20%3AP/193.33.176.143:27015/

8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: Nie

9. Parę słów o sobie **: Mam na imie Piotrek w kwietniu będę obchodził 23 urodziny. Prowadzę warsztat samochodowy, lubie imprezowac, jestem aktwynym czlowiekiem w pilke tez czasami pogram, wychodze ze znajomymi na piwko, pogadac i takie tam. Ogolnie nie mam kobiety jestem wolnym strzelcem szukam tej jedynej (reklamuje sie :D)

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmmmm. Zauwazylem, ze ostatnio mamy mało adminów wiadomo, że kazdy ma swoje zycie prywatne ja tez je mam lecz mimo wszystko jestem dosc aktywnym graczem zdaza sie czesto, ze gram wtedy kiedy nie ma adminow. Poza tym dostawalem propozycje by zlozyc podanie wiec skladam. Chcę wam pomóc.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: średnio 2-4h zależy od p racy może być czasami wiecej czasu a może się zdażyć, że nie będzie mnie dzień lub będę mniej aktywny

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): na tygodniu to zalezy od pracy ale tak po pracy to 15-19 a w weekendy to roznie zalezy o ktorej wstane lub czy tez praca sie nie trafi ale tak godziny poranne od 9 czasem sie zdaza, ze i do wieczora

14. Staż w Counter-Strike 1.6: 2 lata

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie posiadałem lecz jestem gotów sprobować ten pierwszy raz

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo nareszcie! Bonzo już myślałem, że się nie doczekam :D

Definitywnie na tak! Bardzo aktywny, towarzyski, dość ogarnięty i jak widać pełen zapału. AMX to nie problem, a jak Vorden go wziął pod swoje skrzydła, to będzie z niego ogar :D

 

Jeszcze raz na tak. Powodzenia! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Ostatnio nasza ekipka się pomniejszyła zdarza się, że mamy też mało czasu na pilnowanie serwera jak wspomniałeś mamy swoje ważne sprawy prywatne. Co do ogarnięcia admina to jak coś biorę to na siebie ja mu wszystko wytłumacze na tip top regulamin zna aleto najwyżej będzie lekturka na noc do spania :D
Na forum aktywność taka w miarę będziesz musiał to Piotruś poprawić ale to pogadamy o tym za 10 minut.
Co by tu więcej napisać biografii z życia nie napisał ale jest krótko i na temat. Lepsze to niż pisanie i wymyślanie "co ja to lubię robić, kim ja jestem?"
Okres próbny 7-14 dni w tym czasie wszystko Ci wytłumaczę.
Zależy co na to inni :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na duże TAK!

Wreszcie napisałeś... Aktywny na serwerze, kultura, gt, Prawie same plusy. Minusów nie będę pisał bo bym musiał trochę pomyśleć.Wiem, że  Vorden jako Twój "przyszły" nauczyciel, dużo Cie nauczy :D

 

Magiczny na ten serwer steam jest niepotrzebny :D

Edytowane przez Maus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mordko podanie napisałeś <3

jestem na tak

 

Duża staż na serwie

ogarniety

wiek

GT

amx is easy ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA TAK...

Nie uczęszczam w pełni na serwerze DR lecz już po samym podaniu widać że wszystko ogarnie:

Wiek +

Mikro +

Gt +

Jedyny minus to składka...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak. Sama Cię namawiałam do złożenia podania, bo wiem, że wszystko ogarniesz i można ci zaufać. Nie będę się rozpisywać, gratuluję i zapraszam PW po więcej informacji.

Podanie przyjęte.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności