Skocz do zawartości

Admini ts3 dostęp do działu


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

 Można by dodać adminom TS3 dostęp do działu ? Mają dostęp do ts3 więc czemu by nie do działu

Edytowane przez Omєga *
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie adminom ts'a, a Head DJ'owi.

Admini CS 1.6 i GO też mają dostęp do serwera, a dostępu do działu nie mają i nie będą mieli raczej :D

Nie ma potrzeby dawania moderacji działu Adminom TS'a, bo od tego jest Opiekun, a jeśli opiekuna nie ma to rangi, które mają moderacje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemciu z tym się z tobą zgodzę.

 

NeO12 jako Head DJ mam dostęp do moderowania podań, ale tylko, gdy jest "Podanie na DJ"

 

Omega, jakby nadać moderowanie Adminom ts 3 to też trzeba byłoby zezwolić na moderowanie innym Adminom serwerów.

Edytowane przez Grzechuuu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemciu z tym się z tobą zgodzę.

 

NeO12 jako Head DJ mam dostęp do moderowania podań, ale tylko, gdy jest "Podanie na DJ"

 

Omega, jakby nadać moderowanie Adminom ts 3 to też trzeba byłoby zezwolić na moderowanie innym Adminom serwerów.

Nie koniecznie, jest różnica pomiędzy komunikatorem głosowym a serwerami, tutaj Admini przeważnie wszystkim się zajmują i potrzebują moderacji, już kiedyś o tym wspominałem, dlatego jestem za propozycją.. warto nadać uprawnienia moderacyjne, a nawet lepiej że te uprawnienia mogą być nadane nawet na jeden dział/pod dział, czyli Prośba o kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy jest sens, tematy i tak są zamykane przez Nas w częstotliwości wynoszącej nie więcej niż 5 minut. Dla mnie dodawanie moderacji do działu prośba o kanał na ten moment odpada, gdyż samych próśb jest BARDZO MAŁO, a są one zamykane w bardzo szybkim tempie co wyżej nadmieniłem. 

Już nie zabierajcie nam pracy i tak mamy mało :< 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wydaje mi się, że jest to zbędne, dużej aktywności tam nie ma, tematy są zamykane systematycznie, więc jestem na nie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja nie została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności