Skocz do zawartości

[ODRZUCONA][SKARGA] BoNzO


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: The_GanjaMan_PL
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: BoNzO
4.IP/SID oskarzanego*: -
5.Data i godzina: 
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):
7.Opis sytuacji: A więc tak. Używałem tzw. "bindów" głosowych i dostałem owego bana. Nie było to "nadużywanie" tylko max 4 razy. SS z wykazu banów:

pre_1457356977__beztytulu.png

 
Jak widać admin nie zastosował się do wykazu banów. Wnoszę o ukaranie admina.
 
*IP/SID oskarzonego otrzymujesz wpisujac w konsole amx_ip
 
Skarga napisana bez wzoru zostanie odrzucona, a autor otrzyma warna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli puszczałeś muzyke czy jakieś bindy przez mikro no to tak faktycznie ban na 30 minut; 3h tak samo z nadużywaniem.
Jakby to napisać mhmmm admin ma przedział 30min-3h jeżeli chodzi o długość banicji (zależy w jakim stopniu jest wykroczenie)
Moim zdaniem Bonzo ocenił sytuację w taki sposób iż dał Ci bana za 2 wykroczenia z najkrótszą długością bana.
Sam daje bany za włączanie muzyki przez mikrofon na godzine (zależy jak włącza tą muzykę przez mikro) jeżeli jest zbyt mocna przesada wtedy też jest nadużywanie mikrofonu no ale to już zależy od admina bo jest regulamin jest przedział z długością bana oraz jej limitem przejdźmy do sedna.
Bonzo jest nowym adminem na deathrunie dokładnie to 2 dni adminuje. Warto dodać, że Bonzo w swoim życiu miał admina... 2dni.
Jego przygoda z cs'em nie jestdługa (nawet w podaniu jest napisane ile gra) nie mówiąc o adminie którego ma pierwszy raz (kiedyś musi być ten pierwszy raz) dopiero łapie ciężko czasem bindy spamiętać a co tu gadać o tym wszystkim + ocena sytuacji.
Nie byłem przy tym zdażeniu nie wiem jak wyglądała dokładnie akcja ale jeżeli włączałeś przez mikrofon odgłosy,muzyke czy coś przy czym nadużyłeś mikrofonu no to niestety ban jak dla mnie słuszny.
Jeżeli osoba z wyższą rangą zdecyduje iż Bonzo jest winny wtedy ostrzeżenie słowne a Tobie skrócenie bana (który zaraz się skończy)
Dowiem się dokładnie co i jak.
Ale jak dla mnie włączanie muzyki przez mikrofon (cokolwiek co jest zabronione) to jest to samo co nadużywanie mikrofonu to powinnobyć poprawione w regulaminie jako całość ale to już inna sprawa.
Sorki, że tak się rozpisałem chciałem po prostu wyjaśnić co i jak teraz napiszcie do siebie PW wyjaśnijcie całą sytuację i będzie gitarka ja jeszcze z Bonzem pogadam i dowiem się dokładnie jak to wyglądało jeżeli chcesz napisz mi co się dokładnie działo.
Z racji tego, że ciągle coś mi przychodzi do głowy ze składnią może być kiepsko ale myślę, że wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam! 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wlączałeś te odgłosy ostrzegałem Cie abyś przestał poniewaz jest to denerwujace a Ty do mnie napisałes ze chcesz tego bana i zaczałeś tym nawalać na złość mi robiąc czy nwm o co Ci chodziło.... 
Według mnie to tą skarge pisałeś be
z sensu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban został nadany jak najbardziej słusznie. Może i Bonzo trochę z opóźnieniem załapuje bindy, co nie oznacza, że ma być ukarany, np. za to, że nie przycisnął dobrego klawisza czy wyświetlił bind 2 sekundy później, gdzie w większości przypadków mógłby spokojnie dać bana, a nie ostrzegać, więc często jest to dobra wola admina. Zakazane jest puszczanie muzyki przez mikro, do czego również zaliczają się inne dźwięki nagrane i puszczane. Dodatkowo nadużywanie miikrofonu oraz to również, jak określił Zyguś, było zapewne irytujące. Nie w Twojej gestii jest upominanie graczy w taki sposób. Mogłeś normalnie powiedzieć raz przez mikrofon. Nie bez powodu dostęp do AdminSay mają tylko admini. Jeśli poczuwasz taką odpowiedzialność za graczy to proszę, zapraszam do złożenia podania, wtedy będziesz mógł się wykazać, ale nie przy pomocy "bindów głosowych". Podsumowując, admin to też człowiek, nie robot, może się chwilę spóźnić z czymś takim jak bind lub też rozważać opcję zbanowania, zkickowania, zabicia gracza, w zależności od sytuacji.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności