Jump to content

Podanie o admina na serwer 45k lv


muki

Recommended Posts

1. Serwer: Cod Mod 45klv2. Nick: muki3. Imię: Kamil4. Wiek: 17 za 6 dni 18 :d5. Znajomość Amxx(0/10): 9/106. Mikrofon(Tak/Nie): Nie7. Składka(Tak/Nie): Nie8. Czas spędzony na forum: Nie wiem nie luczyłem:)9. Opisać siebie: Lubię bardzo dużo pisać . Jestem bardzo dobry z informatyki:))10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Goście grają na czitach i nie ma wtedy adma.11. Linki do reklam: 12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Piszę do admina na GG. -Gdy ktoś nadużywa micro; Piszę do admina -Nadużywa Kultury na serwerze; Piszę kultura.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Nie mam steam . :(

Link to comment
Share on other sites

STANOWCZE NIE !!!-Czas w grze tylko 2 godziny ?!-W amx 9/10 nie chce mi sie wierzyć-NonSteam-pkt. 12 ?! piszesz do admina ? to sam nie możesz -To podanie nie jest na Wiek 18 latka-Czas na forum. Nwm nie liczyłem? 1 post czy tu jest wgl co liczyc?-Mikrofon-Reklamy !

Link to comment
Share on other sites

12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; Piszę do admina na GG. <--- WTF?!-Gdy ktoś nadużywa micro; Piszę do admina-Nadużywa Kultury na serwerze; Piszę kultura.

Lol Zdecydowanie na NIE
Link to comment
Share on other sites

Jestem stanowczo na nie!Godziny na serwie:http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.128:27331/top_players/?query=muki&Search=SzukajBrak reklamBrak mikroNie wierze w amx

Link to comment
Share on other sites

Heh, gdybym nie zrobił krwotoku na nodze, wszedł bym na serwer... Narazie na nie, posiedz na serwie i na forum, nadrób godziny poducz się obsługi amxmodmenu, i złoż podanie za 2 tygodnie :)))

Link to comment
Share on other sites

5. Znajomość Amxx(0/10): 9/10

Nie sądzę. Napisz mi swój plugin.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Goście grają na czitach i nie ma wtedy adma.

Rozwiń wypowiedź .. Takie zdanie jest na poziomie 5 latka.

12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Piszę do admina na GG. -Gdy ktoś nadużywa micro; Piszę do admina -Nadużywa Kultury na serwerze; Piszę kultura.

Jesteś adminem i chcesz pisać do admina na GG, że cheaty są na serwerze ? Sądzę, że nie nadajesz się na admina. Jestem na nie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy