Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie XxBananaxX


XxBananaxX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:XxBananaxX

2. Imię:Krzysztof

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 8,5

5. Sprawny i działający mikrofon:tak

6. Składka (tak/nie):Składka jest jednorazowa.


8. Parę słów o sobie **:Napewno mnie już większość kojarzy i zna ale niektórzy nie więc powiem coś o sobie. Więc mam na imię Krzysztof mam 17 lat mieszkam w Głogowie na Dolnośląskim interesuję się sportem głównie piłką nożna  , lecz także grami PC tyu Fallout i Gothic . Gram także czasami w Minecrafta. po skończeniu szkoły zamierzam iść dla liceum dla Dorosłych by się dalej dokształcać. Moim celem w życiu jest utworzenie firmy budowlanej wiem że to nie jest ciekawy zawód ale takie życie .

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**:Już raz tu byłem adminem lecz się nie spisywałem dlatego też piszę te podanie z myślą o graczach chciałbym odpłacić te moje wybryki i chamskie odzywki więc teraz w tym podaniu chcę przeprosić wszystkich graczy poszkodowanych przezemnie.I napewno ci co [rzeczytają te podane pomyślą ze jestem nienormalny pisząc te podanie ponieważ zostałem wurzucony ale mam odwagę napisać je i pomóc graczą.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:nawet do 12h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): !5:00-20:00 | Jak wstanę do nawet 2-3 w nocy

13. Staż w Counter-Strike 1.6:5 lat

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Komediant już byłem po okresie próbnym ...

PumaSS dzięki doceniam to !

Karaś2 amx 8,5 to dla ciebie żle? mój wiek też nie jest odpowiedni? nie rozumiem cię kompletnie

Edytowane przez XxBananaxX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE !!
- Były na Ciebie skargi, co świadczy, że nie ogarniałeś swojej funkcji. przez co też admina straciłeś. 
- Odkąd straciłeś admina, nie widuję Cię na serwerze, więc grałeś tylko dla tego, że byłeś administratorem ? To wygląda, jak by był Ci potrzebny tylko dla szpanu. 

- Wykupiłeś sobie perma, nie wstawiłeś ssów a admin w pewnej części reprezentuje serwer, więc dla mnie to już skreśla Cię z tej pozycji.

- Banowałeś innych za łamanie regulaminu a sam go nie przestrzegałeś . . . 

.

.

.

 

 

6. Składka (tak/nie):Składka jest jednorazowa.
 

To jest aż tak trudne pytanie ? Odpowiedzi są dwie TAK lub NIE ... A Ty nam tu stwierdzasz rzeczywistość, której każdy jest świadom. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi bardzo ale KATEGORYCZNE I STANOWCZE NIE!!!!

 

- Mnostwo skarg na Ciebie , kiedy byles adminem ...

- tak jak napisal ToTylkoJa , odkad straciles admina nie widac Cie na serwerze

-naganne lamanie regulaminu przez Ciebie

-wykupujac perma , starasz sie teraz o admina? Admin z permem? No przykro mi bardzo , ale admin ma swiecic przykladem , byc pomoca dla graczy , a nie pokazywac swoje "JA" majac admina i robic to co Tobie sie podoba , a niekoniecznie innym.

- Wypisywanie na @ "Przyjmuje do klanu za 500 monet" albo "Nie ,ja go banowal nie bede bo juz sa na mnie skrgi i nie chce kolejne" . - to jest admin? Nie nie.

 

Poza tym, podanie nie sluzy do tego, zeby przepraszac graczy tylko zeby zaprezentowac siebie z jak najlepszej strony , a obiecywanie "gruszek na wierzbie" nic tutaj nie zmieni - to sa kolejne dwa minusy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie!
Po co Ci znów admin? Wcześniej nie umiałem się zachować, łamałeś regulamin oraz spamowales na y@@ pisząc rzeczy które są nie potrzebne dla graczy np. Kto chce do klanu 500monet wpisowe, ulepszam np kondycję. Wątpię, że wyciągnąłeś konsekwencje z tych skarg. A admina chcesz tylko po to aby mieć przewagę nad innymi, ktoś cię zabije i od razu dajesz komuś bana albo za cele albo za kampienie, a czasami robiłeś komuś ss'y nie wchodząc na spect.



 


Jestem na TAK.
+masz doświadczenie.
+można było z Tobą pogadać.
+ogarniałeś wszystko.
No ale niestety masz też minusy:
-skargi
-kilka innych

 

Jak dla mnie każdy zasługuje na 2 szansę. Na TAK

 

Na "2" szansę? On już miał tych szans z 5 bo niektórzy przymykali oko na jego wybryki, ale poszło kilka skarg i pod ostatnią podpisało się około 10 ogarniajacych i często grających graczy z serwera więc wiedzieli co przeskrobał.

Edytowane przez Pawel.?
Używaj opcji "edytuj", gdy chcesz coś dodać, a szczególnie w podaniach!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cod'zie bywam rzadko, ostatni raz grałem jak jeszcze miałeś admina, więc nie wiem też wszystkiego. Ale, nie podpadłeś mi ani razu, nie widziałem żebyś robił coś złego, jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim celem w życiu jest utworzenie firmy budowlanej
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:nawet do 12h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): !5:00-20:00 | Jak wstanę do nawet 2-3 w nocy

Wydaje mi się, że istnieją skuteczniejsze sposoby na założenie firmy budowlanej niż spędzanie całego dnia na serwerze   :sleep:

 

 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**:Już raz tu byłem adminem lecz się nie spisywałem dlatego też piszę te podanie z myślą o graczach chciałbym odpłacić te moje wybryki i chamskie odzywki więc teraz w tym podaniu chcę przeprosić wszystkich graczy poszkodowanych przezemnie.
 

 

Myślę, że najbardziej przysłużysz się graczom dając sobie spokój i nie ośmieszając się już. 

 

 

I napewno ci co [rzeczytają te podane pomyślą ze jestem nienormalny pisząc te podanie ponieważ zostałem wurzucony

Akurat jest sporo innych przesłanek, z których można wnioskować o twojej nienormalności.

 

 

mam odwagę napisać je i pomóc graczą.

 

Mylisz odwagę z głupotą.

 

Przyznaję, że za pierwszym razem byłem na tak ale wiem, że był to błąd. Teraz jestem pewny że on nie nadaje się na administratora. Banan kierował się zazwyczaj tylko partykularnym interesem, był adminem sam dla siebie i dla podbudowania swojego ego, a na pewno nie po to by służyć graczom.

Poza tym taka jest idea okresu próbnego, sprawdzenie czy ktoś nadaje się na funkcję, ty się nie sprawdziłeś i powinieneś się z tym pogodzić.

Edytowane przez Jezyk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE !

Dlaczego ? 

- straciłeś adma nie bez powodu z resztą ja się w pewnej cześći do tego przyczyniłem .

- po starcie adma mimo że mam mniejszą aktywność  więcej czasu spędzam na serwerze niż Ty

- zbyt wcześnie i myślę że tak na prawdę teraz  zaczniesz doceniac to co straciłeś

- dziękuję dowidzenia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TAK. Bo każdemu należy się druga szansa. :)

Dostają miliony szans, a żadnej nie wykorzystują. Ale dobrze, że dostają te szanse. Przynajmniej widzimy, kto jest wartościowy, a kto te wszystkie szanse spier*la.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

+masz doświadczenie.

+można było z Tobą pogadać.

+ogarniałeś wszystko.

No ale niestety masz też minusy:

-skargi

-kilka innych

 

Jak dla mnie każdy zasługuje na 2 szansę. Na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się tutaj i Ja . 

 

Ujmę to tak , jako do gracza to nic do Ciebie nie mam , jesteś ''dosyć normalny '' , ale jako Administratora to mam kilka uwag (wymieniłem je w skardze na Ciebie ) . Druga szansa ? hmm... niby należy się każdemu , lecz wiem jak było gdy dostałeś Admina po prostu coś ci ''odbiło'' .. Mam powody przypuszczać , że gdybyś odzyskał Admina to przez pewien początkowy okres byłbyś wzorem do naśladowania , lecz potem byłoby to co pod koniec twojej kadencji . Wiec koniec końców jestem na NIE . Napisze jeszcze raz , nie mam do Ciebie nic jako do Gracza , lecz na Administratora jesteś delikatnie mówiąc '' trochę nie ogarnięty '' ( nie mówię , że ja jestem idealnym Administratorem , lecz takich ''gaf'' nie popełniałem) .  Pozdrawiam Shizoo .! 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie ponieważ:

 

- Straciłeś adma jak było wspominane "nie bez powodu".

- Nie umiesz się policzyć z przegraną a kolejny "marny" admin który będzie się wymądrzał bo ma admina gdzie powinien pokazywać dobry przykład nowym graczom albo tym co nie wiedzą co to regulamin.

- Były skargi na Ciebie oraz sam łamałeś regulamin. Również macie kilka przyczyn od innych graczy nad moim postem. Ogółem mówiąc mając 17 lat jest się mądrzejszy od takiej załóżmy gimbazy ale ty niestety tego nam nie pokazałeś. Poza tym kogo obchodzi to, że chciałbyś założyć firmę budowlaną ehh szkoda mówić więcej.

 

Pozdrawiam

 

NoN4m3

Edytowane przez NoN4m3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem na Nie.

+Wiek, to tylko liczba nie świadczy on o twoim zachowaniu, kulturze itp.

-GT praktycznie zerowe

-Nie dawno straciłeś admina

-Skargi na Ciebie

-Nie pokazałaś tym podaniem, że Ci zależy, żeby wrócić na admina, a także nie pokazujesz tego aktywnością na serwerze

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności