Skocz do zawartości

Podanie - Zyguś


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Zygus

2. Imię:Marcin

3. Wiek:17

4. Znajomość AMX (1-10): 10

5. Sprawny i działający mikrofon:Tak

6. Składka (tak/nie):Tak


8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich:AD i skryptyt na BH ^^

9. Parę słów o sobie **:A więc jest miły,kulturka musi zawsze być chodzę do szkoły zawodowej w zawodzie monter systemów suchej zabudowy (ścianki,panel itp.)Interesuję Się Piłką noża i grami komputerowymi typu CS.Już tu kiedyś adminowałem i mam nadzieję,że dobrze sie sprawowałem.Żałuję,że złożyłem tutaj kiedyś rezygnacje ale korzenie zostawiłem i chciałbym je dalej tutaj rozwijać.

10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Adminem chciałbym zostać dlatego gdyż nie raz wchodzę na serwer to takie dzieciaczki mnie obrażają,skracaja itp. i nie mam komu napisac na u@ bo w takich chwilach nie ma admina.

11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Nie

12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:2h

13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): DR: 14-21 Week: 10-22

14. Staż w Counter-Strike 1.6:4 latka to juz

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

@Przecież jest to wiadome,że cod mod mi się znudził dlatego wziąłem an tym modzie nieobecnosc gdyz non stop jest to samo grane i zawsze wszystkich zabijam brak rywalizacji...to już jest nudne a rezygnacji nie napiszę ponieważ nie chcę zostawić serwera bez admina... i juz na początku podania na cod modzie pisałem,ze poświęce max 1h nie więcejn a co do JB nie ma syfu wszystko jest na odpowiedniej półce...A jak miałem admina na Jb i Dr i złożyłem na cod modzie to w tedy nikt nie płakał czasem to jest smieszne podanie można zamknąc...

Edytowane przez Zyguś
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo byś chciał Zygi xd. Pisałeś przed chwilą zmniejszenie aktywności na CoDzie (gdzie masz admina), masz swój serwer, a na DR grasz od 3 dni i to coraz mniej.

Doświadczenie, ogar etc. jest, ale bez przesady. Zacząłbyś zaniedbywać coś. Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem na Nie. Masz już opiekuna na JB i admina na 201, dodatkowo ostatnio zgłaszałeś mniejszą aktywność. A na DR twoje GT nie powala. A nikt by nie chciał, żebyś coś zaniedbywał. Dlatego też jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale widać, że trzy serwery to ewidentnie za dużo dla Ciebie. Może i nie gram na tym serwerze, ale w mojej gestii leży dobro serwerów, którymi się opiekujesz/adminujesz, czyli Jail i Cod 201.

 

GT z cod prezentuje się następująco: 

 

pre_1458068004__zygi_cod.png

 

GT z jail break'a również nie powala: 

 

pre_1458068079__zygi_jail.png

 

Mimo tego, że podanie ładnie napisałeś to jestem na nie, widać że nie wyrabiasz na trzy serwery, a już na dwa jest Ci zapewne ciężko.

Nadto uważam, że serwerowi którym się opiekujesz powinieneś znacznie więcej czasu poświęcać, a na serwerach na których masz jakieś obowiązku po prostu się nie wykazujesz zbytnio aktywnością. 

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygi Ty pocieszna mordko chyba jednak za duzo obowiazkow sobie chcesz przygarnac :D

Wiek ok, ogarniety, nie sprawia problemow

Ale jak widac troche slabo Ci to idzie wszystko. Przemysl co i jak z czegos zrezygnuj i bedzie ok i oby podanko zostalo przyjete ja bede za wiekszoscia +/-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak i na nie.

1. Masz mikro, ogarniasz i nie sprawiasz kłopotów.

2. Jesteś opiekunem jaila, a i tak mało na nim grasz, nie wspomnę o 201...

3. Jeżeli z czegoś zrezygnujesz to może i byś się nadał. (Najlepiej z jb xd)

4. Nie potrzeba sobie dokładać obowiązków, nic Ci to nie da, niech zostanie tak jak jest, administracja ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności