Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie F00lISH


Redias

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: F00lISH

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 17

4. Znajomość Sourcebans (1-10): 9

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Nie

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/463909

8. Parę słów o sobie **: Mam 17 lat i gram na serwerze dawna. Mam dużo doświadczenia na stanowisku admina. Od jakiegoś czasu moja aktywność nie jest zbyt duża, ale wróciła mi chęć do gry i znów chcę pomagać administracji. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mam za sobą dużo czasu spędzonego jako administrator lub opiekun serwera i chciałbym znów pełnić rolę admina.

10. Steam_ID: STEAM_1:1:157181834 

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od 2 do 7 h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): zwykle 16-22

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad 3000h

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez F00lISH
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.Co się tutaj rozwodzić, wszystkie wymagania spełniasz, byłeś opiekunem tego serwera, miło by było widzieć Cię znowu w zespole.(trochę dziwnie wypowiadać się pod podaniem byłego szefa xd)

Edytowane przez saatan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak. Mam na dzieje, że sobie poradzisz na dwóch serwerach jako admin ale jak większość wie byłeś opiekunem tego serwera, również masz admina więc doświadczenie masz bardzo dobre a oceniając od 1 do 10 to daje 9,5 albo takie 9,999999999999999999999... inaczej 9,(9). :P

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Automatycznie wygenerowana wiadomość.<br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br />Twoje podanie zostało przyjęte.<br />Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie <a href="http://forum.cs-classic.pl/topic/22501-nie-masz-rangi-wejd%C5%BA/">Nie masz rangi wejdź</a><br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów </p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności