Jump to content

Quattro


Quattro
 Share

Recommended Posts

Nie rozumiem trochę tej sytuacji... No nic, twoja decyzja, miejmy nadzieję, że wrócisz kiedyś. Trzymaj się :papapa: i powodzenia :D 

Link to comment
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo zostałeś potraktowany jak zostałeś, więc nie dziwie się Twojej decyzji. Poznałem Cię dopiero na DD2 i uważam, że odwalałeś kawał dobrej roboty tam :) Trzymaj się !

 

 

@-_- dzięki za wytłumaczenie sytuacji. Teraz wiemy jako admini DD2 na czym stoimy :)

Edited by polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Coś nie pasuje w tych waszych historiach, niecały miesiąc temu już były sytuacje, w których dostawałem informacje o tym, że nie dba się o niektóre aspekty serwera, a wczoraj sam Paweł napisał do mnie z prośbą oto by go zmienić, jako opiekun miał do tego prawo, ja nie wybierałem Quattro sam z siebie w podaniu, został przyjęty przez prośbę opiekuna z tego co pamiętam, wiec sam opiekun mógł go zmienić jeżeli uważał, że się nie nadaje.
Dostałem informację, że on sobie nie radzi i powoli wykonuje swoja robotę, czasami prawie w ogóle i poproszono mnie o zmianę go na kogoś innego, Paweł wybrał rude, ja nikogo nie wybierałem, tak zdecydował Paweł i uszanowałem jego decyzje, zwłaszcza, że tutaj czasami trzeba było się ich dopraszać oto by sprawdzili rezygnacje i nieobecności, nie wspominając już o zachowaniu niektórych adminów, którzy robili czasem co chcieli (#LOGI).

Wiec proszę mnie nie zasypywać PW wiadomości w stylu "Czemu go zmieniłem", ja go nie zmieniłem, chciał tego Paweł, to nie opiekun, a zastępca, a skoro dostaje się informację takie i takie na dany temat(patrz wyżej), to przychyliłem się do jego prośby, bo miał do tego prawo.

 

Głównym argumentem Pawła bylo właśnie zachowanie w odniesieniu do skargi http://forum.cs-classic.pl/topic/45942-skarga-zeus/#entry277785, podobno Quattro był o tym informowany, a nic z tym nie zrobił, tyle wiem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja z tematu http://forum.cs-classic.pl/topic/45942-skarga-zeus/#entry277785 jest zenujaca. Takie rzeczy powinno sie zalatwiac w "rodzinnym" gronie. 

Atmosfera jest dziwna pomiedzy adminami. Jest pare osob pozytywnie zawsze nastawionych np: Mistrz . Zawsze wesoly itp itd. Tak powinnien wygladac "dobry" admin.

Czepianie sie byle czego jest smieszne. 

 

Dla mnie to w regulaminie powinno byc zapisane ze:

Jak dostajemy zgloszenie ze taki lub inny gracz ma wh , a jest koniec rundy to PIERWSZY KTORY PADNIE GO OGLADA.

Ok , jak jestes sam na serwie to wchodzisz na specta i ogladasz.

Ale czesto jest NAS 4 czy wiecej i nie moze byc tak ze jeden drugiego sie czepia ze ma go "ogladac"

Albo piszesz na [email protected] ze jest moj.

 

Nie chcialbym zeby napieta sytuacja nabrala "rozpedu" i doszlo do tego ze ktos bedzie mnie rozliczal czy nacisnalem przycisk SPECT czy NIE.

 

Ja osobiscie uwazam ze atmosfera moglaby byc o wiele lepsza i my admini powinnysmy o to dbac , a nie rozliczac czy patrzec na rece innym.

 

 

A co do Ciebie Quatro to powodzenia. Ale z drugiej strony byles "niewidoczny" na serwie i na forum ostatnio ;/ 

Wszystkiego dobrego dla Ciebie;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja rezygnacja została przyjęta.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy