Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina | Khaltaz


Khaltaz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Khaltaz
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 21
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  2/3 uczę się
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/343348
8. Parę słów o sobie **: Jestem pasjonatem e-sportu, utrzymuję się  grania w lol'a, w wolnym czasie gram w cs'a bądź karciankę M:tg, w której to jestem top 5 w Polsce.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często przebywam na serwerze i ostatnio w zwiększonej mierze spotykam się z sytuacją, w której to osoby notorycznie łamią regulamin, psując tym samym rozgrywkę innym graczom. Zauważyłem również spadek aktywności innych adminów, co opóźnia reakcję na nieregulaminowe zachowania.
10. Steam_ID: STEAM_1:1:122802746 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zazwyczaj parę godzin dziennie, większość czasu jestem też online na steamie, więc można do mnie pisać. W najbliższym czasie (24 Marca wyjeżdżam za granicę, wracam 28 wieczorem)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Najczęściej rano, wieczorami i w nocy (8-12, 17-21, 24+)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 677 godzin
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, aby nauczyć się "Sourcebans" to jest moment. Znam Cię zbyt długo, aby negatywnie wypowiedzieć się pod twoim podaniem jesteś osobą kompetentną, która nie raz wypowiadała się pod różnorodnymi postami związanymi głównie z sytuacją łamania regulaminu, pomagałeś w wielu przypadkach serwerowych i oczywiście jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi.

Nic dodać nic ując jeszcze raz na tak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak !

Miły , Ogarnięty , spokojny szybko nie wybucha .

sourcebans do wyuczenia ( nie jest to trudne )

Wiele razy pomagał administracji np. w przypadku pana Warki z przełomu 2015/2016 ​.

Jeszcze raz na Tak i Powodzenia , Pomożemy jak coś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK opanowany, wiele czasu spędził już na serwerze, tak jak kolega SHINOTABE powiedział, co także dało się zauważyć samemu dało się zauważyć, odgrywał on dużą rolę w procesie banowania wielu graczy.

Edytowane przez NEWENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności