Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Omega *


Omega*

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:


Mateusz


 


Wiek:


19


 


Kontakt:


 


Forum PW: Omєga *


TS3: Omega *


STEAM: VEXED - Omega g2a!


 


Twój nick na TS3:


Omega 


 


Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:


Na TS3 spędzam bardzo dużo czasu i na dodatek na sieci jestem już bardzo długi czas. Jestem osobą doświadczoną i chętną do pomocy.


Nie raz miałem bany na TS3 lecz każdy powinien zauważyć że się ogarnąłem i nie robię żadnego zbędnego syfu.


TS3 się co raz bardziej się rozwija więc przydadzą się nowe osoby w administracji.


Jak już mogliście zauważyć robię zapowiedzi Karaoke które przyciągają dużo ludzi na zabawy które są organizowane przez Pynie (czyt.ogłoszenia )


Pisałem już jedno podanie na administratora ts3 lecz zostało odrzucone tym razem mam nadzieje będzie inaczej.


 


 


Kontakt z administracją: (w skali 1-10):


Tu nadaje się właśnie mój staż na csc i szczerze mogę napisać że jest to mocna 10


 


Ile czasu spędzasz na TS3:


2H-3H dziennie ( Teraz do 25 mam nieobecność więc od 16 moja aktywność spadła prawię do zera )


 


Czy posiadasz admina na innym TS3?:


Tydzień temu jeszcze posiadałem bo pomagałem przy tworzeniu lecz aktualnie nie posiadam administratora na innym Ts3.


 


Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):


Mocna 9


 


Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:


Nie raz tworzyłem serwery TS3 ( od podstaw ) i dużo miałem rang typu " admin TS3 na innych serwerach "


Doświadczenie na prawdę duże.


 


Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):


Tak


 


Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):


Oczywiście 


 


 


 


 


 


 


 


 


EDIT


Edytowane przez Omєga *
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak u Omegi, ten człek dużo wniósł w życie csc. Aktywność trochę słabo wygląda ale nadrabia to kontaktem( dość wygadany XDDD ), no i co najważniejsze doświadczenie ma bardzo dobre na te stanowisko, ponieważ  wie co i jak z ts :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE,NIE I JESZCZE RAZ NIE. Łamałeś chyba każdy możliwy regulamin na tym ts3. Wszedłeś z 5000k botami na raz  i przez Ciebie ludzie cierpią bo nie mogą mieć chociaż dla siebie bota muzycznego... Jest naprawdę sporo powodów dlaczego nie powinieneś dostać admina. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak:
-Aktywny 
-Doświadczenie
-Wiek
-Kultura, no tak 50/50 :D
To co napisał Hames, no faktycznie słabo ,że przez to nie można już mieć botka chyba ,że jest się dj'em. Możliwe ,że to nawet zachęci do składania podań :v Omegi tylko są te destroy system(5 botów) Reszta kardzia

Żebyście się nie kłócili: pre_1458748079__b0qlfo.jpg

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać szansę.

Wystarczy tylko zobaczyć ile robi przy samym ts3, jakikolwiek event, promocja jest przez Omegę (karaoke), zaplanował audycję z dwójką innych użytkowników, gdzie również przygotował prezentacje. 

Siedzi dużo na tsie. Ma mutację, jest pomocny i bardzo długo zabiega o admina na serwerze głosowym. 

Reasumując to wszystko, jestem na tak. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE,NIE I JESZCZE RAZ NIE. Łamałeś chyba każdy możliwy regulamin na tym ts3. Wszedłeś z 5000k botami na raz  i przez Ciebie ludzie cierpią bo nie mogą mieć chociaż dla siebie bota muzycznego... Jest naprawdę sporo powodów dlaczego nie powinieneś dostać admina. 

To jest prawda, której nie zaprzeczysz chyba. 

 

Nie mam nic do ciebie, bo robisz sporo.. konkursy, audycje etc, i to bardzo dużo, ale na admina potrzeba opanowanej, ogarniętej osoby.. a ty tymi akcjami nie pokazujesz swojego wieku, wręcz przeciwnie. Jest zasada,

 

 

Każdy kanał nie posiadający hasła, staje się kanałem publicznym do którego może wejść każdy.

którą ty nagminnie wykorzystujesz, pokazujesz tą swoją ludzką złośliwość i specjalnie wchodzisz powkur*iac ludzi, z ta muzyczką. 

Ja mam propozycje do ciebie, bo do odpowiedniej funkcji każdy może się ogarnąć. Te podanie odłóżmy natomiast ty przez najbliższy tydzień przed napisaniem kolejnego podania, skończysz z tymi twoimi debilnymi zabawami, i wkurzaniem ludzi. 

Bo to będzie śmiech dla sieci, kiedy osoba która pokazuje swój nie ogar, i prowokuje użytkowników dostanie się do administracji, i zdanie o tej sieci się zmieni na negatyw, kiedy przeważnie każdy nowy użytkownik a choćby na forum przychodzi , wita się i wspomina o tej 'porządnej sieci' z 'porządną administracją'. 

 

Masz ogarnąć się, użytkownicy lecą do adminów, admini powinni decydować w podaniu za tydzień czy poprawiłeś się i odpowiednio reprezentujesz ten swój wiek. Jestem na nie, na razie.

 

Może w tym poście znajdują się nieścisłe informacje, ale w dalszym ciągu jakoś nie widze Cię w roli administratora TS3. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ogarnąć się, użytkownicy lecą do adminów, admini powinni decydować w podaniu za tydzień czy poprawiłeś się i odpowiednio reprezentujesz ten swój wiek.

Nie żeby coś Siwy, ale to nie jest ten sam Omega co parę miesięcy temu. Zmienił się a ty oceniasz go, nie wiedząc czy zaszły jakiekolwiek zmiany od tamtej pory czy nie.

 

 

 

a ty tymi akcjami nie pokazujesz swojego wieku, wręcz przeciwnie

Siwy czy ty urodziłeś się dorosły? Omegi zachowanie nie jest naganne, myślę że ma na celu rozśmieszenia publiczności. A ty to wszystko wywyższasz... 

 

 

 

NIE,NIE I JESZCZE RAZ NIE. Łamałeś chyba każdy możliwy regulamin na tym ts3. Wszedłeś z 5000k botami na raz  i przez Ciebie ludzie cierpią bo nie mogą mieć chociaż dla siebie bota muzycznego... Jest naprawdę sporo powodów dlaczego nie powinieneś dostać admina. 

 

 

Ludzie cierpią? Hames, nie oszukujmy się nie tylko Omega skakał po kanałach i puszczał śmieszne "scenki", ale jakoś niewiele osób napisało do Ciebie lub innego admina, że tak robi. Olewali to sami. 

 

Teraz panowie, pokażcie mi takiego użytkownika TS3, który nie złamał ani jednego ptk. regulaminu.

 

 

 

Te podanie odłóżmy natomiast ty przez najbliższy tydzień przed napisaniem kolejnego podania

 

Od kiedy ty tu "dowodzisz"?

Będzie rekrutacja na właściciela, to napisz podanie.

 

 

Ja jestem na TAK

-Omega poprawił swoje zachowanie

-Brakuje adminów

-Pomocny

-aktywność

-nie pierwszy admin na ts3

 

 

Jeżeli ktoś odważy cytować sobie regulamin, z ptk. że "admin ma dawać przykład", pokażcie mi świętego admina. Ymm chyba takiego niema :)

 

Wiesz zawsze ludzie wygarna ci to co zrobiłeś źle, albo jakie ptk regulaminu złamałeś, nigdy nie powiedzą co zrobiłeś dobrze ~ Umciaak * 2016 24/03

 

Nie pozdrawiam.

Edytowane przez Umciaak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś wcześniej g.modkiem, spoko.
Teraz chcesz być adminem, no nie za bardzo spoko.

Po twojej akcji nawet nie chciałabym cie widzieć na ts'ie. Jesteś prowokatorem, bawisz się tam tylko.
Ja siedzę na ts'ie codziennie. A widziałam cię tam częściej dopiero od wczoraj.

#Poprawka.
Przecież ci nie było. Ale i tak stwierdzam, że nawet wcześniej mało było cie widać, może i organizujesz coś tam, ale od razu powiem, że w podaniu nie powinno ci to pomóc, ludzie się zmieniają ale nie tak sztucznie.

Każdy może się zmienić, ale tylko na wierzchu. Może i zmieniłeś zachowanie, ale zaufania od niektórych nie odzyskasz.
Dlatego jestem na STANOWCZE NIE.

Ps. Widzę, osoby które mówiły wcześniej co innego, teraz zmieniają zdanie. Powodzenia.

Edytowane przez Kasiaaa
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na N.I.E

Oszalałeś pisząc to podanie.. 
Robiłeś wiele chorych akcji, nie jesteś dla nikogo przykładem, a co dopiero dla użytkowników ts3.
Powiem tyle, nagminne łamanie regulaminów i naginanie jakichkolwiek barier kulturowych..
Fajnie, że bronią Cię tutaj koledzy, ale są tu też osoby, które wiedzą co wyczyniasz i kim jesteś!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem na nie, wiele osób podało dość spore argumenty na to by Cię nie przyjmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności