Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie raveN


raveNN

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: raveN
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 26
4. Znajomość AMX (1-10): 9/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak / mam wykupione nawet premki x2 i vip
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/RaVeN/193.33.176.143:27015/
8. Czy używałeś wspomagaczy (AD, SH, itp.) (TAK/NIE) jeżeli tak, to jakich: nie miałem okazji
9. Parę słów o sobie **: Dawid lat 26 pracuje jako menager, mam żonę i małą córeczkę która ma 5 ms, cs jest formą relaksu po pracy wcześniej w młodszych latach była to piłka nożna jak to prawie u większości chłopaków , myślę ze jestem kulturalny lecz to pojęci może być różnie postrzegane przez innych. 
10. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem ponieważ irytują mnie ludzie skracający mapy tylko po to by pobić czyjeś wypracowane rekordy oraz dzieci krzyczące przez mikrofon.
11. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: kiedyś miałem 
12. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: + 2h 
13. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): to w zależności od tego  w jakich godzinach pracuję 
14. Staż w Counter-Strike 1.6: koło 9 lat z przerwami 
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): tak wielokrotnie 

Edytowane przez raveNN
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie również masz +
stary koń jestes
na serwerze widuję Cię GT jakos mi nie wwysietla u Ciebie nie wiem czemu bo chciałem sprawdzić no ale widuję Cię
ogarnięty jest więc jak dla mnie jest ok

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym dlaczego?

Gt nie powala

Składka jest

Kultura jest

Ale kiedy nie ma admina to przedłużasz jeszcze nawet teraz gram to Ty nawet nie masz słuchawek GanjaMan Ci mówił abyś nie przedłużał na mapie govno bo latałeś na całej mapie po wejściu w kolejkę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych 2godzin + nie widać na GT, ale rozumiem - praca, rodzina etc.. Tylko po co pisać, że się będzie siedziało nie wiadomo jak długo, skoro widać ile dana osoba gra.

Bans wygląda spoko, doświadczenie jest, dinozaur jak V0rden, nie mam zastrzeżeń. Jestem na tak. Powodzenia ;]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie przyjęte. Okres próbny 7 dni, zobaczymy jak będzie z aktywnością i działaniem w praktyce. Gratuluję, powodzenia i zapraszam na PW.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności