Skocz do zawartości

[skarga] Dexter


LabekDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Wzor skargi:

1.Twoj Nick: GabeN

2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin

3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Dexter

4.IP/SID oskarzanego*: chyab nie trzeba.

5.Data i godzina:18:40 2016-23-22

6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Kilku świadków.

7.Opis sytuacji: Sprawa wygląda prosto. Podczas gry na serwerze - gracze wyzywali mnie z powodu nicku (wiadomo gaben jebany grubas wezi wogule oddai muj hajs rzedana rzal pel). Po zobaczeniu tej cebuli również zacząłem obrażać graczy, bo czemu nie? Na serwerze był admin Dexter, więc napisał na @@ żeby zachować kulturę. Ja się nie posłuchałem, a Dexter miał to w dupie. Następnie wyszedłem z pola tt i przez przypadek się zabiłem (przez przypadek, czy nie - ban się należy) Gracze kilkukrotnie powiedzieli mu co zrobiłem, a on nawet nie zareagował. Teraz najlepsze. Na dr_govno z respa przeskakiwałem na sam koniec (nie wchodząc w kolejkę) Oczywiście jedynie do czereśni dotarło, że bez wejścia w kolejkę skrótu nie ma. Gracze wręcz błagali, żebym dostał bana, a Dexter nadal nie reagował. Absolutnie nie chciał mi dać bana, chociaż bez przerwy łamałem regulamin. Potem na szczęście spam zrobił się tak głośny, że Dexter chcąc nie chcąc wlepił mi bana. Na ile? Na godzinę... Dexter nie spełnia swoich obowiązków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, zły dział.

Po drugie, to że nie wszedłeś w kolejkę nie znaczy że nie skróciłeś.

Po trzecie, ciesz się że tylko na godzinę, bo mogłeś dostać jeszcze bana za kulturę.

A co do skrócenia to widziałem to i to był ewidentny skrót.

Edytowane przez Pawel.?
Następnym razem po prostu zgłoś taki tematy poprzez opcję "raportuj" zamiast pisać post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja dałem bana. (Czereśni nie zauważyłem -.-)

Po drugie mam co najmniej 10 świadków że skracałeś i ogólnie łamałeś regulamin ( to że w kolejkę nie wszedłeś to nie znaczy że nie skróciłeś).

Po trzecie tak jak powyżej ciesz się że ban jest na godzinę bo mogłem dać ci na dłużej :V

 

Dexter nie jest niczemu winien -.-

Edytowane przez Black Hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się wyprawia na serwerze jest śmieszne (Nie, że coś mam do Ciebie Dexter), ale pozwalasz Czereśni "skracać" pisząc innym "Ale On tylko się rozpędza" pisałem Ci NIE RAZ, że to jest skrót, ale chyba nic nie zakumałeś. Black dałeś mu bana, a dlaczego Czereśnia nie dostał?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna w pewnym stopniu dlaczego? Owszem wyzywali* Cię, prowokowali do kłótni. Ty im odpowiadałeś, ale skracać i zabijać się w T nikt Ci nie kazał. Dexter tylko spami na y@@ zamiast banowac, nawet jak cały serwer krzyczy że regulamin został złamany ty się wypierasz "ja tego nie widziałem". Nie nadajesz się na admina. Tyle w tym temacie.

Edytowane przez The_GanjaMan_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ja to robiłem specjalnie, to była ewidentna prowokacja, chciałem, żeby dekster wlepił tego bana i w dodatku nie zrobił tego on. Ja się nie spinam o to, że ban był niesłuszny, bo nie był, a o to, że dexter gówno robi.


Dodam tylko, że nie jest to żadna próba ataku na Dextera

Edytowane przez LabekDesign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się wypowiedzieć pod tym tematem gdyż ten cały syf jest przeze mnie.

Ja ci bana nie dałem i to że wiesz że jestem adminem to możesz czasami sprawdzić stronę amxbans.

Wiem źle zrobiłem nie reagując tylko zajmując się grą.

Jak GajaMan powiedział że spamie i że nie nadaje się na admina ma racje

Fakt tym że ja nie zbanowałem czeresni bo chciałem złagodzić całą te sytuację 

 

Może to cię to rozweseli gdyż mam zamiar złożyć rezygnacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja dałem bana. (Czereśni nie zauważyłem -.-)

Po drugie mam co najmniej 10 świadków że skracałeś i ogólnie łamałeś regulamin ( to że w kolejkę nie wszedłeś to nie znaczy że nie skróciłeś).

Po trzecie tak jak powyżej ciesz się że ban jest na godzinę bo mogłem dać ci na dłużej :V

 

Dexter nie jest niczemu winien -.-

 

 

Po pierwsze, zły dział.

Po drugie, to że nie wszedłeś w kolejkę nie znaczy że nie skróciłeś.

Po trzecie, ciesz się że tylko na godzinę, bo mogłeś dostać jeszcze bana za kulturę.

A co do skrócenia to widziałem to i to był ewidentny skrót.

 

 

Jeszcze się do wszystkiego przyznał ... ok ok ja też się przyznaję :D jestem uczciwy no ale ban był słuszny

Wszyscy wyżej wymienieni: czytanie ze zrozumieniem się kłania. Sam się dziwię, że Pawełek się Wami nie zainteresował ;]

 

Chce się wypowiedzieć pod tym tematem gdyż ten cały syf jest przeze mnie.

Ja ci bana nie dałem i to że wiesz że jestem adminem to możesz czasami sprawdzić stronę amxbans.

Wiem źle zrobiłem nie reagując tylko zajmując się grą.

Jak GajaMan powiedział że spamie i że nie nadaje się na admina ma racje

Fakt tym że ja nie zbanowałem czeresni bo chciałem złagodzić całą te sytuację 

 

Może to cię to rozweseli gdyż mam zamiar złożyć rezygnacje

Nie powiem, kaszana. Niestety, ale admin na 1 miejscu stawiać musi obowiązki - zabawa spada na drugi plan, chyba, że jesteś na tyle ogarem, że łączysz przyjemne z pożytecznym. Jednak moim zdaniem jedna skarga to nie powód żeby od razu rezygnować. Esme i tak cię opieprzy ;D. Pokaż, że nie popełniliśmy błędu dając ci szansę. Każdy popełnia błędy i każdy zasługuje na drugą szansę. Słowa ode mnie: nie spartol tego.

 

Raczej wszyscy się zgadzają, że skarga słuszna, ale uważam, że większość postów tutaj, to bezsensowne gówno. Twoja postawa, Gaben, to już w ogóle po za schemat wyszła.

 

Skarga słuszna w pewnym stopniu dlaczego? Owszem wyzywali* Cię, prowokowali do kłótni. Ty im odpowiadałeś, ale skracać i zabijać się w T nikt Ci nie kazał. Dexter tylko spami na y@@ zamiast banowac, nawet jak cały serwer krzyczy że regulamin został złamany ty się wypierasz "ja tego nie widziałem". Nie nadajesz się na admina. Tyle w tym temacie.

Nie tobie oceniać, czy się nadaje czy nie. Każdemu się wtopa zdarza, a Dexter moim zdaniem, aż tak źle to się nie sprawował.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chcę skomentować komentarze pod tą skargą, a później samą sytuację.

W tej skardze macie się wypowiadać NA TEMAT. Autor skargi mógł na początku wyjaśnić się jasno o co mu chodzi, a nie co chwilę tłumaczyć każdej pojedynczej osobie, czemu tak, a nie inaczej, bo robi się zamieszanie. Gdybyś to zrobił byłoby tu o połowę mniej postów, więc nauczcie się precyzować. Po drugie, skarga jest napisana po to, aby ktoś, kogo kompetencje zawierają się w opiniowaniu czy admin się nadaje czy nie to ocenił, a nie, żeby ktokolwiek z graczy czy adminów to tutaj komentował i wyrażał swoją opinię. Świadkowie mają za zadanie doprecyzować zaistniałą sytuację, aby osoby kompetentne miały łatwiej ocenić to, co się dzieje i ewentualnie ukarać winnych. Tyle ze wstępu.

Co do samej sytuacji, to po pierwsze CzeresniA. dostał już ode mnie bana, sam się przyznał, więc to już jest zamknięta sprawa.
Po drugie, łamałeś regulamin, jak zresztą się przyznałeś i wszyscy to potwierdzają. 
Po trzecie, przejrzałam logi, napisałeś że " gracze cię obrażali "  to była jedna osoba, która owszem, obrażała Cię z powodu nicku, ale poza słowami o "byciu grubym" nie padły jakieś większe obrazy. Za to ty od razu poleciałeś ze słowami, cytuję: "wal się pierdolony debilu", "chuj ci w dupę idioto". I w tym momencie admini zrobili błąd, bo Cię nie zbanowali, tylko Dexter zareagował bindem. Jeśli więc gracz na początku mówił Ci nieprzyjemne słowa, ale nie obrażał Cię ciężko to należało mu zwrócić uwagę lub zgłosić to na u@. Wtedy moglibyśmy mówić o całkowitym zaniedbaniu obowiązków. Później kolejny gracz się dołączył, bo przedłużałeś rozgrywkę, przecież trzeba się powyzywać prawda? 
Najpierw napisałeś:
L 03/22/2016 - 18:37:56: "GabeN<325><STEAM_ID_LAN><CT>" say "bo od dluzszego czasu widze, ze nie spelnia obowiazkow"
a za chwilę:
L 03/22/2016 - 18:38:29: "GabeN<325><STEAM_ID_LAN><CT>" say "ale sluvhaj chlopie. jak nie weszlem w kolejke to nie skrrocilem"

Zarzucasz mu niespełnianie obowiązków sam go prowokując. Upominał za kulturę i banował. 
Następnie zostałeś upomniany 

L 03/22/2016 - 18:38:35: "Black-Hunter<314><STEAM_2:0:1162813207><>" triggered "amx_csay" (text "NIE PRZEDLUZAMY!!!") (color "red")
L 03/22/2016 - 18:38:36: "Black-Hunter<314><STEAM_2:0:1162813207><>" triggered "amx_csay" (text "NIE PRZEDLUZAMY!!!") (color "red")
L 03/22/2016 - 18:38:57: "GabeN<325><STEAM_ID_LAN><CT>" say "ale nie weszlem w kolejke palo"
I zostałeś zbanowany. Wątpię w to, że jesteś poczytalną osobą w tej skardze, skoro sam zaprzeczasz sobie i nie wiesz co robić. Może i Dexter nie jest najszybszym adminem na świecie, bo nie musi, ale reaguje. Nie zignorował żadnego zgłoszenia na u@, bo go nie było.

Jeśli miałabym go ukarać to równocześnie musiałabym ukarać Black-Huntera, bo tak samo był na serwerze i nawet reagował w mniejszym stopniu. Może i nie opanowali sytuacji, ale szczerze mówiąc nie dziwię się. Czy by się bronił czy nie, czy by wlepił wszystkim bany czy nie, i tak ta skarga by tutaj wylądowała. W tej sytuacji skupienie się na jednej osobie, gdy adminów było dwóch jest co najmniej niesprawiedliwe. Dlatego wszystkie osoby, które się tam obrażały, łącznie z Tobą, dostają bany za obrazę/kulturę. A adminów upominam o kompleksowe działanie, czyli ostrzeganie i banowanie, bez pozwolenia wchodzenia sobie na głowę, gdyż później wynikają takie sytuacje, w szczególności kieruję to do Dextera i Black-Huntera. To wy tutaj pilnujecie porządku i tak jak już pisałam, gracze nie są osobami kompetentnymi do opiniowania waszego postępowania jako admini. Róbcie swoje, nie przejmując się kimś, kto podważa wasze kompetencje, gdyż nie ma do tego podstaw. Tyle ode mnie.

Gracz CzeresniA. został zbanowany na 1 godzinę za skracanie.
Gracz GabeN, [Fearless.Pro] Metr!ks, EdoESdoEMdoE otrzymują bana na 1 dzień za obrazę gracza.
Admini Dexter i Black-Hunter otrzymują ostrzeżenia ważne przez tydzień.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności