Skocz do zawartości

[Skarga] Pawel. mn9


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: James0v. 
Data Zdarzenia: 26.03.16 

Osoba/y na która chcesz złożyć skargę: Paweł, mn9
Opis Sytuacji: Paweł irytujący człowieku jak powiedziałem tak zrobiłem, rozmawiałem już z Tobą Karol o warnach "werbalnych", mn9 nie jest z nami krótko i dobrze wie, że prowokacje są karane (data zdarzenia na SB: 26.03.2016 godzina od 17:33) całościowa rozmowa potoczyła się dalej lecz faktem jest to, że zaczęła się z prowokacji mn9 gdzie zgłosiłem to Pawłowi i rzekomo został nadany "punkt werbalny" co jest dla mnie śmieszne, taka zasada nie jest nowa i powinien zostać ukarany, zgłosiłem także Choko za podobną prowokację w skardze: http://forum.cs-classic.pl/topic/46271-skarga-chokospoko/ Proszę przeczytać 1 zdanie punktu 7 które napisałem ja i 1 zdanie wypowiedzi napisanej przez choko, tutaj również o jakiejkolwiek interwencji mi nie wiadomo. Również w tej samej skardze, którą podlinkowałem Paweł ukrył wypowiedź Umciaka, który podkreślił coś o jej internecie, nie przeczytałem tego więc nie chce pisać bzdur ale ukrył to z owym powodem, a już na przykład w skardze powyżej osoby niepowołane mogły się wypowiedzieć i także nie została podjęta interwencja więc jak "my" rzekomo nazwana "grupa" mamy się nie denerwować jak zostajemy traktowani pod szczególną obserwacją, jeżeli ktokolwiek chce temu zapobiegać powinna powstać ogólna rozmowa na TS'ie i wyjaśnienie sobie wielu spraw lecz żadna osoba nie potrafi się tam pojawić z uzasadnieniem "nie będę się dla Ciebie czy Ciebie fatygować", żałosne. Teraz mn9, dowodem podkreślam jest cały czas skarga, którą podlinkowałem wyżej i zrobię to w punkcie "dowód", mn9 uzasadnił zamknięcie skargi takim oto wpisem: 

Admin ma zgłoszoną nieobecność z powodu chwilowych problemów z internetem.
Ja jako opiekun, codziennie sprawdzam aktywność adminów i takich skarg jak ta nie potrzebuję.
Skargę odrzucam.

 

Dokładnie podkreśliłem, że admin ma nieobecność od 21.03 a jej wykaz nicków GT jakich sprawdzałem, WSZYSTKICH NICKÓW podkreślam nie spełniają norm, które powinny być spełniane ponieważ więcej jej nie było jako admina, który jednak nie miał obecności od 03.03 do 21.03 niż było, więc ktoś tutaj naprawdę chce na SIŁĘ bronić 2 osoby, śmiem napisać że odczuwam tutaj układy i to nie jest tylko moja opinia ani osób postronnych, prowokacje również na to wskazują, że jeżeli napisałbym słuszną skargę rozważano by wszystkie opcje odrzucenia. Jeszcze odniosę się do skargi Umciaka, która została ukryta, w zasadzie zostały napisane 2 skargi, jedna w dziale "związanym z forum" druga zaś w dziale zoombie ponieważ 1 została zamknięta nie pojmuję dlaczego, ponieważ tak czy siak sprawa dotyczy forum, ponieważ użytkownik został zbanowany i posiada kolejne konto gdzie tak nie powinno być, zamknięta z powodem w deseń "nie tutaj" więc jak nie tutaj to Umciak zamieścił to w dziale zoombie gdzie także to zostało ukryte, gdzie nie łamało żadnego punktu regulaminu. Jednym słowem jeden i drugi robi gorszy śmietnik niżeli te skargi zostały by na widoku. Dziękuje dobranoc.
Dowód: Dział zoombie gdzie można zauważyć (rangi wyższe), że temat został ukryty,
Temat ze skargą: http://forum.cs-classic.pl/topic/46271-skarga-chokospoko/
_______________________________________________________________________________________
Nie wiem po co mi piszesz te pierwsze zdanie skoro nic takiego nie było poruszane, to zostawię w sumie bo nie ma co się rozpisywać na bezsens.
Weroniki nie reportowałem nie wiem czy wiesz, jeżeli zauważyłbym takie zajście pierwszy odebrałbyś ode mnie raport, nie jestem "niezależną" osobą i nie mam układów oraz grup jak Ty, więc od mojego "toku myślenia" możesz się odczepić bo nic tym nie wnosisz. To, że osoba jest z nami długo to nie znaczy, że ogólnej zasady prowokowania może nie znać czy też o niej zapomnieć, tak czy siak powinien dostać warna tak samo jak i ta Sutenerka. 
To GT, które ukryłeś razem z całościowym postem Umciaka wykazuje jej wykaz gry na danym nicku więc choćbyś nie chciał on jednak coś wnosił, jest taka a nie inna prawda, że więcej jej na serwerze nie było niż była ale to zostawmy. 
Sprostowując żadne inne czyny mnie nie interesują, ani reklama Werkoniki czy jakieś pożegnanie Kryptona ponieważ albo tego nie widziałem albo jako tako nie tyczyło się to mnie i nie poruszało mojej frustracji czy nie widniały tam takie przekręty jak tutaj, nie mam Ci nic więcej do powiedzenia bo nie napisałeś tutaj nic ciekawego. Tak czy siak skarga Umciaka którą ukryłeś chcąc nie chcąc dotyczyła forum więc i tam widnieć powinna.

_________________________________
ChokoSpoko ponoć neta nie ma, a tam widzę "wazelinę" w postaci lajków dla Pawła czy mn9, ta nieobecność też jest przekrętem. Proponuję zając się sprawą admina, ponieważ ja jako gracz csc, nie chcę mieć takiego admina.

Edytowane przez James0v.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy od tego, że nie ty będziesz egzekwował regulamin, tylko osoby do tego wyznaczone, czyli @-_-, , i na szarym końcu Ja. 

Gdy sprawę przejmuję, to ja według regulaminu ostrzegam użytkowników, jesteś naprawdę niedorzeczny, jeśli uważasz, że osobie, która MA CZYSTE KONTO od bardzo długiego czasu i nie ma z nią problemów nadam warna punktowanego, za to, że od dłuższego czasu jak i ty, tak i on się nawzajem prowokujecie, a wszystko zaczęło się od spiny Nessi z CHOKOSPOKO. Mnie naprawdę nie interesuje twoje zdanie i twój punkt widzenia. Wielokrotnie nadawałem warny werbalne i będę je nadawał dalej jeśli uznam iż to jest stosowne, w ostatnim czasie również Weronice nadałem warna werbalnego za reklamę Q&A na SB, czemu też na to nie napiszesz skargi? Przecież ona jest z nami długo i należy się jej warn punktowany - twój tok myślenia. 

 

Skargę drugą napisaną przez powinienem od razu ukryć, sam nie wiem czemu tego nie zrobiłem. Już tłumaczę dlaczego. Napisałem MU w temacie skargi i na PW, że ma napisać do @-_-, spamowanie skargami? Bezsensownymi w dodatku? Toż to idiotyzm. Tym bardziej, że widział co ma robić. 

 

Post w skardze od Ciebie ukryłem, gdyż nic nie wnosił, co on wniósł? Napisał:

 

pre_1459089065__beztytulu.png

 

Gdzie sama zaraportowała ten post z pytaniem "CO TO ZA GT?" 

Znaczy, że nic nie wnosząca wypowiedź - później poleciał mój post odnoszący się do tejże wypowiedzi

 

Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, chcieliście aby regulamin był lżej egzekwowany w stosunku do wszystkich użytkowników - tak było w pożegnaniu Kryptona, które zniknęło z forum. Chcieliście tego? To teraz macie i wszyscy powinni być zadowoleni, a pisanie skarg, bo "ktoś dostał werbala, a mi to nie pasuje" to jest po prostu bezsens, bo już nie chcę używać innych określeń, gdyż posiadam jeszcze kulturę osobistą. 

 


 

Tak na marginesie, mnie nie interesują Wasze prywatne scysje, ja robię to co mi nakazuje regulamin i ZDROWY ROZSĄDEK i nie mam zamiaru się wdawać w te wasze śmieszne kłótnie o to, że ktoś ma admina, a nie powinien (według Was) go mieć). 

 

Pozdrawiam 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Na prośbę autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności