Jump to content

/serwer i przekierowanie


-_-
 Share

Recommended Posts

  • Root

Witam,

Co myślicie o tym by na niektórych serwerach było przekierowanie na inny, o tym samym modzie gdy serwer będzie full?

Przykład, gdy DD2 jest full, przekierowuje na FFA i na odwrót, to samo z 350 i 201

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to obojętne bo i tak nacisne esc i wchodzę na inny serwer ale myśląc o graczach którzy nie mają cs z classica to opcja jak najbardziej odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast wstrzymałbym się z wgrywaniem czegokolwiek na serwery DD2 i FFA lub CS:GO mod, z racji tego, że typowy gracz DD2, który zostanie przekierowany na jeden z opcjonalnych serwerów może sobie po prostu podziękować i pójść na inną sieć. Już tłumaczę dlaczego tak sądzę. Otóż ja, gdy mam ochotę zagrać na DD2, to nie mieści mi się w głowie, ze miałbym zagrać dla przykładu na naszym CS:GO modzie, gdzie sam poziom rozgrywki może go nieco powalić na kolana, bo trzeba przyznać, że DD2 trzyma niejako poziom, a przynajmniej ma większy niż ten prezentowany na CS:GO modzie, a niektórych naprawdę niekoniecznie musi rajcować zabijanie botów. 

Z drugiej strony - fanatycy mapy DD2, nie będą chcieli grać na FFA, na przeróżnych aztec'ach, tuscan'ach itp. itp.

Osobiście na serwer DD2 nie wrzucałbym tego pluginu. Można by pomyśleć nad FFA i CS:GO modem, ale według mnie DD2 musi wypaść z tej "puli".

 

Natomiast, zrozumiałe jest przenoszenie z COD'a na COD.

 

Aczkolwiek co z serwerami typu ZM, JB, DR? Tam też planujesz wgrać ten plugin? Bo tak szczerze, jak gracz ZM, średnio by mi się widziało granie na JB lub DR, gdzie nie potrafię tam grać... - to tylko moja opinia. 

 

A co z komendą "connect ip", co z rezerwacja slotów, to wszystko działałoby poprawnie? 

Link to comment
Share on other sites

Fajny pomysl , ODD2 czesto jest pelne , FFA podobnie ale nie zawsze ... ale ...

 

Kolega wyzej dobrze pisze :) ma racje , a to jest wielki minus tego wszystkiego , jak ja kiedys chcialem wejsc np. na serwer DeathMatch , a przekierowywalo mnie na inny , ladowalo mi modele a ja z mysla , ze bede zaraz gral na DM

 

czekalem , a po zaladowaniu widzialem inny serwer wpadalem w zlosc ,od razu usuwalem i szukalem innego serwera , to moze odstraszac ludzi jak mnie kiedys :)

Edited by slowdeath
Link to comment
Share on other sites

Mnie osobiście to zawsze irytowało, chciałem gdzieś pograć, a tu nagle ląduje zupełnie gdzie indziej. Wychodziłem i czekałem aż się miejsce zwolni.

Link to comment
Share on other sites

Ja jak już wcześniej wspominalem, przekierowanie z FFa na DD2 i na odwrót jest jak najlepszym pomysłem, bo 25% naszych graczy(DD2) również jest graczami FFa. Jak dla mnie jest to okej, ale przekierowanie między tymi serwerami, tylko. Bo jak Paweł wspomniał, niektórzy nie lubią cod'ów , dr i mi osobiście się by odechciało grać jak łącząc się z np DD2 wywaliło mnie na COD'a. 

FFa i DD2 

COD 350 i 200 lv 

Pozostałe mogą być razem, JB , DR i CS:GO MOD, bardziej jb i dr są związane. 

Link to comment
Share on other sites

Wypowiem się apropo DR i JB. Są osoby, nawet admini, że czekają po 30-60 minut na wolny slot i zwykle nie czeka jedna osoba na raz tylko kilka. Jeżeli ktoś próbuje wbić na serwer tyle czasu i w sumie to nawet mogli się, żeby wbić przed innymi to na pewno po ciągłym przerzucaniu na inny serwer odechce mu się gry. Jailbreak i deathrun są średnio powiązane, tym bardziej że na dr większość osób włącza sobie muzykę i sobie skacze, a na jb raczej odpoczynku w taki sposób nie ma. Te mody wzajemnie się wykluczają. Co do CoD'ow jestem jak najbardziej za. A o DD2 i FFA mam takie samo zdanie jak Paweł.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Powiem szczerze, że przydałoby się to przywrocic na DD2 i FFA. Często zdarza się, że wchodze na csa chce pograć na DD2 a ty przez 5 min serwer jest full, a na reszcie serwerów pusto i nie ma co robić :V

 

Powiem tak zdarza się ze czasami tylko na dd2 są ludzie.I w końcu dzieje się tak, ze dd2 jest full

Edited by DiamentowY
Link to comment
Share on other sites

  • Root

Tylko że DD2 sam nie jest full, więc najpierw trzeba ogarnąć serwer tak by był zapełniony, a dopiero potem tworzyć przekierowania ;d

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy