Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[ODRZUCONE]Podanie - NeverGiveUp :)


^Smiley*^

Recommended Posts

1. Nick: NeverGiveUp ツ
2. Imię: Maks
3. Wiek: 19
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...playerinfo/6104
8. Parę słów o sobie **: Nazywam się Maks mam 19 lat mieszkam w Zielonej Górze. Mam 180 cm wzrostu trenowałem siatkówkę, piłkę nożna jak i MMA miałem praktyki jako mechanik samochodowy interesuje się wyżej wymienionymi sportami jak i motoryzacja, e-sportem. Jestem osobą skromną, nieśmiałą, mająca poczucie humoru jak i posiadam dystans do siebie.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pomóc w rozwijaniu sieci jak i serwera, pilnowania porządku na serwerze aby gracza miło spędzało się czas i żeby chętnie wracali na serwer 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:2221433 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Około 3h na dzień
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Praktycznie w wszystkich godzinach  :)
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad rok 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

+ kazuya może mnie nie widujesz bo twoja aktywność jest słaba ? http://classicffa.gameme.com/player_histories/sessions/470647

kazuya ale rambo ma racje ja na tej sieci miałem admina na 1.6 pare lat temu :) a na cs go dd2 gram ponad rok tylko były resety :)

Edited by ^Smiley*^
Link to comment
Share on other sites

A ja wręcz przeciwnie jestem na tak. Mówienie, że nie potrzeba nowego admina jest bezsensowne. Lepiej mieć o 1 więcej admina niż o 1 mniej. 

Tak jak wcześniej pisałam ode mnie ma tak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wiek +
składka +
znajomość source +
słaby czas gry na serwerze -
większość graczy Cię jeszcze nie zna -

Jestem na nie. Mały staż gry. Raz Cię widziałem tylko na serwerze. Pograj z 2-3 tygodnie i wtedy złóż podanie.

Link to comment
Share on other sites

wiek +
składka +
znajomość source +

Wbrew temu co pisze Kazuya, nie jest świeżym użytkownikiem naszego serwera, rzekł bym nawet, że ma większy staż od Ciebie. Jak dla mnie sympatyczny człowiek, godny powierzenia mu obowiązków administratora.

Jestem na TAK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

wiek +
składka +
znajomość source +
słaby czas gry na serwerze -

Jestem na nie. Widziałem cię raptem kilka razy na serwerze.

Link to comment
Share on other sites

wiek +

składka +

znajomość source +

Wbrew temu co pisze Kazuya, nie jest świeżym użytkownikiem naszego serwera, rzekł bym nawet, że ma większy staż od Ciebie. Jak dla mnie sympatyczny człowiek, godny powierzenia mu obowiązków administratora.

Jestem na TAK.

Rambo o ile dobrze pamiętam zacząłem tutaj grać coś koło 14 stycznia na tej serwerowni i jakoś nie widziałem go do tego czasu, więc nie mów czegoś co nie jest prawdą =)

Link to comment
Share on other sites

Wiek +

Składka +

Dobra znajomość source +

Jestem za tym co mówi Rambo i Melanjy, według mnie nie jest świeżakiem, nie raz z nim grałem, NeverGiveup według mnie jest bardzo sympatyczny i miło się z nim gra. :)

 

Jak najbardziej jestem na tak :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy