Skocz do zawartości

Z porządnego COD'A robi się "burdel na kólkach"


Reniaa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Wszyscy mnie znacie, wiecie kim jestem, jaka jestem itp.

Wczoraj złożyłam rezygnację - czy żałuję? I tak i nie. Dlaczego?

Żałuję , bo to serwer na którym zaczęłam swoją przygodę z siecią CSC , kilka razy miałam admina i starałam się aby było jak najlepiej. Dlaczego nie żałuję? Odpowiedź jest prosta- SIWY  chcesz to się gniewaj nie to nie , to już Twoja sprawa... Miałam popytać adminów z cod 201 czy beda chcieli do "naszej ekipy" dolaczyc, owszem zrobilam to, ale kurde, z jakiej racji przyjmujesz osoby, ktore graja ledwo tydzien, zakladaja konta na forum tylko po to aby miec admina, nie podaja linkow do GT, olewaja wszystko i wszystkich? My -mam na mysli : Zeusa, BoBo, Grabarza, Shizzo i mnie pracowalismy dlugo na admina... Wygrywalismy godziny aby GT wygladalo na porzadne, pisalismy podania jak jakies eseje,recenzje, zeby bylo widac jak nam na tej funkcji , A PRZEDE WSZYSTKIM SIECI zalezy... Miales byc zastepca opiekuna... Miales Orionowi pomagac a tym czasem co robisz? Nie robisz nic oprocz balaganu...Zamiat mu pomagac,tlumaczyc co i jak , ON dostaje za Twoje bledy po "dupie" od graczy i adminow.. Na serwie robi sie balagan, spiny , bo nikt sie nie moze dogadac... Ja odeszlam tylko dlatego, ze nie moge patrzec na ruine... na kolejnego COD'a ktory zaraz upadnie... I tak jak pisalam w tytule.. z porzadnego COD'a robi sie "burdel na kolkach" ... 

 

 

Proszę administrację, opiekunów , a przede wszystkim ZALOZYCIELA SIECI i GRACZY o wypowiedzenie sie pod moim postem/tematem.

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest totalny bezsens jeżeli pomocy nie chcecie gdy ona jest potrzebna stojąc ścianą za tym że mają mały staż na serwerze. 

Powiedz mi proszę tylko jedno, czy od przyjęcia nowych adminów tzn wczoraj, sytuacja się poprawiła? Znacznie, i nie wiem po co się spinacie. Jeżeli jest zapotrzebowanie na pomoc, to wymagania się zmniejszają i wiele razy w ten sposób działałem, nikt nie wyleciał z tematem 'bo ja się nie zgadzam'...

ORION jako główny opiekun powinien wcześniej zauważyć ten problem, także prosze nie miej pretensji do mnie że pare osób przyjąłem poza podaniem. 

A adminów olewających serwer będzie się sprawdzało od teraz, od teraz moim zdaniem zawsze były ważne godziny, od czasu adminowania.. nie grania. Bo to jest osobny rozdział. 

 

Jak chcesz rezygnuj, ja Ci chciałęm pomoc, szkoda że tej pomocy nie rozumiesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest totalny bezsens jeżeli pomocy nie chcecie gdy ona jest potrzebna stojąc ścianą za tym że mają mały staż na serwerze. 

Powiedz mi proszę tylko jedno, czy od przyjęcia nowych adminów tzn wczoraj, sytuacja się poprawiła? Znacznie, i nie wiem po co się spinacie. Jeżeli jest zapotrzebowanie na pomoc, to wymagania się zmniejszają i wiele razy w ten sposób działałem, nikt nie wyleciał z tematem 'bo ja się nie zgadzam'...

ORION jako główny opiekun powinien wcześniej zauważyć ten problem, także prosze nie miej pretensji do mnie że pare osób przyjąłem poza podaniem. 

A adminów olewających serwer będzie się sprawdzało od teraz, od teraz moim zdaniem zawsze były ważne godziny, od czasu adminowania.. nie grania. Bo to jest osobny rozdział. 

 

Jak chcesz rezygnuj, ja Ci chciałęm pomoc, szkoda że tej pomocy nie rozumiesz .

Siwy a czy ja cos mowie , ze nie chce pomocy? Stary mowie o tym, ze nie ma branych pod uwage wymagan a te podania pisane to totalna ZENADA ... Jesli ma to byc porzadny serwer to kurde niech beda jakies wymogi a nie byle co.. Bo tak zaraz kazdy bedzie lecial i skladal podania i byle kto bedzie przyjmowany... Gdzie sa te osoby grajace o tych godzinach co pisaly? Bo jakos ichnie widac... KAzdy sciemnia na lewo i prawo tylko p oto by miec admina i ma wszystko w du.... gleboki m poszanowaniu :D A skoro piszesz ,ze Orion jako glowny opiekun powinien wszystko wczesniej zauwazyc , to czemu jako jego zastepca mu nie pomogles? Nie wytknales palcem bledow? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z opinią Reni. W ciągu ostatniego tygodnia na tym serwerze dokonano więcej zmian niż chyba przez cały mój okres gry tutaj. Ale żeby nie śmiecić w podpunktach wypiszę
1) Wchodzę na serwer a tu dwóch adminów, których wcale nie znam. I to już jest przesada, kiedyś żeby być tu adminem trzeba było mieć porządny staż na serwerze a teraz wpada sobie ktoś i bum jest adminem , który nic nie wie o graczach. Nie przesadzajmy z tą ilością adminów bo jeżeli adminem jest gracz, który jest znany na serwerze to nawet jeśli w danej chwili go nie ma to zawsze można się z nim skontaktować przez Steam lub nawet fb...
2) Parę dni nie grałam, wchodzę na serwer i...  Rambo oślepia mnie i zabija, człowiek rozbłysk oślepia mnie i zabija z AWP a ja mu strzelam w głowę i wiadomo, że nic...
Ale głównie chodzi mi o to, paradoksalnie najlepiej ustawione klasy na tym serwerze był w okresie, w którym nie było opiekuna. A teraz ktoś napisze, że klasa za słaba , A to ulepszymy, Za chwilę ktoś napisze, że za mocna , A to ją dalej osłabimy. Po co ingerujecie tak w te klasy?!!! Nie było zmian , nikomu nie przeszkadzały bonusy ramba czy innej klasy . A teraz jest tak namieszane, że jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest przywrócenie klas, które były przed resetem.

Nie będę więcej pisać bo za dużo czytania ale wielka prośba , ogarnijcie to co się dzieje bo nawet ja osoba uzależniona od CS'a nie ma chęci grać.... I to nie jest hejt tylko opinia osoby, która przetrwała na tym serwerze 4 opiekunów :D I bez obrazy najlepszy był Jamesov

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest prawdą , że za czasów James0v. wymagania były trzeba było się poznać z Adminami , aby pozytywnie rozpatrzyli twój wniosek, gt itd itp. Ale Reniu Siwy pisze , że osoby które zostały przyjęte będą sprawdzane więc po 2 tyg możliwe że połowa już nie będzie miała tych przywilejów . Tak jak w przypadku Banana :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam poje pierwsze i ostatnie trzy grosze. Na pewno jeżeli admini czy starzy czy nowi nie będą grali, olewali serwer, bawili się banami lub coś podobnego to bez ostrzeżeń zabieram rangę, bo na jego miejsce mam 10 innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czesci zgadzam sie z dziewczynami ponieważ, niektore klasy są zbyt mocne, czyli lepiej bylo zostawić czlowieka rozblyska i rambo( tego z aug/sg552 oraz 1/4 na 1.5x wieksze obrazenia ale bez XP) .

A za czasów Jamesa wszystko było OK, często grywał na serwie będąc jedynym opiekunem( bez pomocnika -byl Ph4ntom ale on to prawie nic nie wbijał na serwer) , gdy  zobaczyl ze jakas klasa jest zbyt slaba/mocna od razu albo malo modyfikowal albo usuwał klasę, przykład medyk i killer, CI co grali wtedy na serwie wiedza o co chodzi.

A jak ty Siwy mało grasz na serwie, Orion trochę wiecej wiec to nie ty powinnienes robic te reformy grajac na serwie 2h albo mniej nie pamietam juz, Orion gral gdy nie mial jeszcze opiekuna i wiedzial co sie dzialo na serwie.

Bez obrazy jak coś ale miałem się wypowiedzieć proszę bardzo :D

Dobrze będzie jak sie może tez James wypowie.

Edytowane przez BoteczeQ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy a czy ja cos mowie , ze nie chce pomocy? Stary mowie o tym, ze nie ma branych pod uwage wymagan a te podania pisane to totalna ZENADA ... Jesli ma to byc porzadny serwer to kurde niech beda jakies wymogi a nie byle co.. Bo tak zaraz kazdy bedzie lecial i skladal podania i byle kto bedzie przyjmowany... Gdzie sa te osoby grajace o tych godzinach co pisaly? Bo jakos ichnie widac... KAzdy sciemnia na lewo i prawo tylko p oto by miec admina i ma wszystko w du.... gleboki m poszanowaniu :D A skoro piszesz ,ze Orion jako glowny opiekun powinien wszystko wczesniej zauwazyc , to czemu jako jego zastepca mu nie pomogles? Nie wytknales palcem bledow? 

 

 

Mam zrozumieć, że stwierdziłaś to po jednym dniu tak? Jak na razie, to ja nie widzę Ciebie na serwerze zbyt często :) Z adminów najczęściej widuję zeusa i bobo. To jest pierwsza sieć, na której administracja serwera ma żal do opiekuna o to, że przyjął podania na admina, zrozumiałbym jeżeli te podania byłyby napisania bez jakiegokolwiek wymagania. Ale w moim przypadku ja spełniłem wszystkie, napisałaś na sb, że mam konto pod podanie, ale ja to konto założyłem jeszcze przed wejściem na jakikolwiek serwer z tej sieci. Jestem aktywny na forum, udzielam się tam, gdzie jest to konieczne lub mam coś sensownego do dodania. Pierwsze 5 postów faktycznie nabiłem w przywitaj się, żeby móc korzystać z SB i za bardzo nie wiedziałem gdzie się wypowiadać, ponieważ na żadnym serwerze jeszcze nie grałem tak jak teraz na cod modzie. Przez ten cały tydzień nie słyszałem od nikogo z adminów serwera złego słowa o mnie, od Ciebie tym bardziej. Zaczęliśmy rozmawiać, na fb także. Kontakt z adminami miałem dobry (i mam nadal), były sytuacje kiedy admina nie było, a grały odpały. Więc, z racji tego że wymagania spełniałem, złożyłem podanie. Przyczepiłaś się do podania mojego, ponieważ jest "żenujące". Mógłbym tak jak Ty pisać przez połowę podania, skąd pochodzę, jakie mam zainteresowania, ile mam lat i jak się nazywam, ale po co? Skoro to wszystko było zamieszczone w przywitaniu? (poza miejscem zamieszkania). Ja śmiało mogę zrezygnować z admina w tym momencie, i spróbować za jakiś czas, dla mnie to nie jest problem.. Wolę takie rozwiązanie, niż wysłuchiwanie od Ciebie że mam konto pod podanie, albo zależy mi na adminie tylko po to, by mieć z tego korzyści. Powiedz mi, jakie ja mam korzyści z tego admina? Tylko vipa, za którego i tak zapłaciłem.. Zastanowiłaś się, jaki jest w tym sens? Zrobiłaś awanturę na całe forum, tylko o to że Opiekun przyjął podania (w moim przypadku) ze spełnionymi wymaganiami..

 

Nie wiem czy jest sens pisanie tu tego, skoro i tak pewnie nic do Ciebie nie dotrze. Miałem Cię za dojrzałą osobę. Ale jeżeli Ty nawet nie masz ochoty porozmawiać o tym? Troszkę się zawiodłem. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam popytać adminów z cod 201 czy beda chcieli do "naszej ekipy" dolaczyc, owszem zrobilam to,

 

No niestety mnie zapytał dopiero Siwy.

Napisałem to podanie dlatego, że serwery cod 201 i 350 są powiązane, po prostu inni są ludzie xd

Myślę, że nikt nie powinien mieć żalu do Siwego, że przyjmuje te podania. Sam byłem opiekunem i wiem, że z adminami był zawsze problem, dlatego starałem się zazwyczaj podania przyjmować.

Tak patrzę sobie i wywnioskowałem, że to Wy tymi tematami robicie większy syf od tego przyjmowania podań.

Rezygnować z admina przez to, że przyjmowani są inni to jest porażka xd

Ale nie będę już nic więcej pisał oprócz tego, jestem pewny, że Orion i Siwy serwera nie "zniszczą". Jedynie mogą pomóc.

 

 

Ps. Mój post nie miał na celu obrazić kogoś.

 

 

 

 

@edit

Nie ma co ciągnąć ten temat. Najlepiej jest go zamknąć, bo posty tutaj będą typu "wypłacz się i wyżal się" tak jak to było na CoDzie 201 kiedy powstał tego typu temat.

Edytowane przez NeO12
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj tylko krótko ! :D Dziewczyny ( Reniaa , Katy ) gdybym miał teraz jakąś wódeczkę przy sobie to bym wam przez skypa polał ! :D Macie stuprocentowa racje ! :> . Nawet nie ma co wiecej pisać bo dziewczyny już to zrobiły ! :D  Ekipa sprzątająca nie ma co robić , bo pozamiatały ! . Zgadzam sie z Wami ! . Dzieki , pozdrawiam . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten temat ma wskórać. Dla mnie sprawa jasna, jest zapotrzebowanie na adminów i moją mocą moge obniżyć warunki przyjęcia, co zrobiłem. Nie będę rozpisywał się BoteczeQ na temat klas, bo chyba inna dyskusja jest w tym temacie, nigdy klasy nie były od tak idealne po decyzjach opiekunów / właścicieli, to dopiero gracze je budują i będą zmiany klas, ale gdy dojdziemy do końcowego etapu wszyscy będą zadowoleni z tej pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: chyba wyjaśniłem

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności