Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Q&A v41 - pytania


Marina.

Recommended Posts

[P] Cześć dziku

[P] Podoba Ci się mój bic?

[P] Dlaczego mam bica większego od Twojego?

[P] Kochasz mnie nad życie?

[P] Jak zareagowałeś kiedy zadzwoniłam do Ciebie podczas biegania? (wiem, że opowiadałes, ale kc)

[P] Dlaczego robisz najlepszą grafikę na świecie?

[P] Zrobisz mi jeszcze jedno tło na yt i milion sygnaturek?

[P] Kiedy się widzimy?

[P] Nagramy razem czelencz?

[P] Tęsknisz trochę za forum czy nie?

[P] Dlaczego dodajesz tak mało filmików z bmx'a na snapa?

[P] Zabić Cię?

[P] Myślisz, że to koniec pytań?

[P] Domyśliłeś się, że odpowiedź brzmi "Nie"?

[P] Cieszysz się, że nasz kontakt się nie urwał?

[P] Dlaczego nie zapijesz się w trupa, bo chcesz wracać rowerem?

[P] Nie wierzysz mi, że Cię zaniosę?

[P] Przyjdziesz jeszcze do mnie kiedyś pośpiewać?

[P] Lubisz grać na flecie?

[P] Lubisz w czoko?

[P] Pozdrowisz ode mnie swojego kolegę jeszcze raz? (tego z centrum)

[P] Tęsknisz czasem za starą ekipą Ts'ową?

[P] Myślisz, że dlaczego ludzie się zmeniają?

[P] Będziesz się starał jeszcze o jakąś funkcję tutaj czy to finito?

[P] Dlaczego jesteś taki gruby?

[P] Pójdziesz pobiegać?

[P] Podoba Ci się Twój napis u mnie w profilu?

[P] Usunąć go czy nie?

[P] Co myślisz o szantażowaniu ludzi?

[P] Lubisz jeść grochówke?

[P] Chcesz iść do wojska?

[P] Dlaczego Ci zawsze tak odwala?

[P] Wiesz, że bardzo Cię szanuję?

[P] Jak to było dostać przeze mnie dwie uwagii w szkole?

[P] Kochasz mnie za to i tak? :D

[P] Wiesz, że połowa milki moja?

[P] Przestaniesz w końcu palić?

[P] Zaczniesz się uczyć?

[P] Jestem w ciąży

[P] Wychowasz ze mną nasze kolejne dziecko czy mogę je zjeść?

[P] Kiedy nauczysz mnie triczków na bmx'ie?

[P] Wiesz, że jump city jest nasze?

[P] Nie weźmiemy ze sobą Kryptona, prawda?

[P] Masz jeszcze to nagranie jak śpiewam na karaoke?

[P] Co sądzisz o moim występie?

[P] Nauczyć Cię grać na gitarze za friko?

[P] :love:?

Edited by Pynia
Link to comment
Share on other sites

Witaj klocku :D

- Jak się miewasz?

- Czemu nazywasz mnie przykrą? XD

- Kiedy wbijasz na Teamviewer'a?

- Będziesz mi włączał głupie strony?

- Co Ty masz z tą milką, zachłanny chłopcze XD ?

- Żadnej nie dostaniesz, wiesz?

- TSTS weekend bobie, bo dawano Cię nie było?

- Lubisz mnie?

- Jesteś bobkiem?

- CZEMU nie umiesz grać w cs?

- Jezu jak można tak grać? XDD

- Kiedy uczymy się cinema4d?

- Z czego ja Ci miałam zrobić ten avek? xDD

- Zakładamy firme?

- Ale nie będziesz prezesem XD

- Co potem? ( jakie liceum, może studia )

- Czemu tyle PALISZ?

- Czemu masz głos jak stary dziad w tym wieku?

- Starczy?

- Jesteś nienormalny

Link to comment
Share on other sites

  • elo
  • co tam?
  • wszystko ok?
  • koniec.

 

  • żartuje.
  • grafika 2/10, wiesz?
  • nie lubię Cię, nie zrobiłeś mi napisu, to też wiesz?
  • widzimy się w wakacje? 
  • Kiedy maraton nocny na ts? XD
  • Pszczółka Maja?
  • Czemu nie miałeś kanału?
  • Mam pełno scr
  • Dobrze o tym wiesz
  • Dodać parę? :3
  • Nie no, nie dodam
  • To tyle
  • Lubisz mnie?
  • Ja Ciebie też
  • elo
Link to comment
Share on other sites

Siema :)

[P] Jak się tu znalazłeś ?

[P] Czemu uciekłeś ?

[P] Znasz John White ? XD

[P] Masz zwierzątko ?

[P] Czemu nie zrobiłeś mi zlecenia ? :v

Link to comment
Share on other sites

[P] Dalej coś czasami grafikujesz?

[P] Jakie kolory najczęściej mylisz daltonisto?

[P] Rower jeszcze nie połamany?

[P] Czemu wysyłasz ciągle snapy z dziewczynami, a ty się pokażesz chociaż?

[P] :ninja:?

Link to comment
Share on other sites

[P] Kiedy będziesz w Wawie ?
[P] Zagramy w lol'a ? ^^
[P] Pokażesz bicka?
[P] Jak tam twoja niebieskooka ? :D
[P] Sprzedaj tego BMX'a!
[P] Wiesz że jesteś grafikiem 2/10?
[P] Lubisz mnie ? xdddd

[P] Kiedy skończysz kręcić te fajki? :/

[P] Jump City ?

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Zamykam. Czas na odpowiedzi do niedzieli.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy