Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga - Agacia


Ronald0

Rekomendowane odpowiedzi

Tagi tematu:[skarga] Nick osoby, ktora zawinila lub twoj.
Inne nazwy tematow skarg beda zamykane bez sprawdzenia.
 
Wzor skargi:
1.Twoj Nick: HeRsZt
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): Admin - Agacia
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: Agacia
4.IP/SID oskarzanego*: Admin, więc powinniście wiedzieć. :)
5.Data i godzina: Przed chwilą.
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie):Screen.
7.Opis sytuacji:A więc tak: Gramy sobie, i ja napisałem jako Zombie "Gdzie on?" a on odpisał "W dupie" a ja odpisałem "Pysk trzym" i Oski (mój kolega) obronił mnie i napisał "Szmato". I otrzymał bana na 30 minut, co jest nie fair. Gdy inni gracze wyzywają dostają nawet po 5 ostrzeżeń, i nie otrzymują nagrody (Bana). A mój kolega Oskar miał jedno ostrzeżenie i dostał 30-minutowego bana. Już mógłby dostać na 5 minut, a nie od razu na 30 minut. Jak dla mnie to jest bez sensu, że inni gracze wyzywają się itp., a admin reaguje tylko na "@@" A mój kolega odrazu otrzymał bana. Admin powinien każdego oceniać równo.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dostaje ostrzeżenie, jeśli nadal nie skutkuje dostaje bana tak jak TWÓJ KOLEGA! 

 

Nikt nie dostał na pewno po 5 ostrzeżeń, spójrz co wcześniej pisał TWÓJ KOLEGA... różnicą jest gdy komuś coś nie wyjdzie i użyje on wulgarnego słowa lecz nie jest to kierowane do ludzi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nic złego nie zrobiła jeśli ty sie obrażasz na takie odzywki to naprawde... A twój kolega napisał "szmata" co wiąże sie z obrazą admina za co jest ban na 30 min a więc nie wiem o co ci chodzi. -_- To że inni dostają ostrzeżenia to dlatego że piszą tylko takie przerywniki jak np. "ku**a." czym nikogo nie obrażają.

 

#Edit 1 Okej sorry za ten post nie do końca zrozumiałem twoją skarge. Lecz i tak to nie zmienia postaci rzeczy gdzyż "szmato" jest wulgarne...

Edytowane przez Geniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to, jak ja obrażam kogoś, dostaje nawet 3 ostrzeżenia, i nie będę sie z tym krył. :) A mój kolega 1 ostrzeżenie i ban. :)

 

Nie traktujesz wszystkich równo.

 

EDIT!: Geniu, on się nie zwracał do admina, tylko do tego który napisał "w dupie".

Edytowane przez Ronald0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ważne do kogo tak napisał. Było to skierowane do gracza, zarazem okej jeśli Ty też poczuwasz się do obrazy innych graczy wnoszę o ukaranie Cię zgodnie z taryfikatorem.

 

Ode mnie z tej strony wszystko, ponieważ uważam, że napisałam wszystko w tym temacie. Decyzja należy do administracji :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jak najbardziej słuszny. Na serwerze obowiązuje kultura, którą bardzo często łamiecie. To, że admin daję ostrzeżenie to tylko Jego dobra wola, wedle regulaminu powinien dostać od razu bana.

Edytowane przez Black14
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności