Skocz do zawartości

Propozycja Resetu


Zeus446

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Chciałbym zaproponować reset serwera ponieważ z tego co widzę na serwerze gra bardzo mało osób które jest spowodowane tym że zabrało im lvl lub nie mogą odzyskać . Następnym powodem jest to że każdy na start otrzymuje 50 lvl nie wszyscy się zgadzają z tym ponieważ stali gracze zostali pokrzywdzeni muszą wszystko nadrabiać . W tym samym czasie  proponuje zedytować klasy które miały być edytowane mi. Klasa Rambo  ponieważ teraz gdy wejdzie 2/3 rambo na małej mapie nie ma sensu grac .

 

Czekam na wyrażenie opinni innych graczy .                                                               

 

                                                                                                  Z poważaniem Zeus |[uK]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez jestem za propozycja resetu . Faktem ja nie mialam jakiegos wielkiego lvl'u bo bodajze 54/55 no ale jednak jakis tam lvl byl :). I popieram BoteczQa, rowniez z propozycja daty co do resetu , zeby byl to piatek 22.04.2016r najlepiej gdzies w granicach 16-18 wtedy kazdy bedzie po pracy,szkole (tak mniej wiecej) :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset jak najbardziej tak, a jeśli chodzi o zmiany w klasach to mała prośba do opiekunów- Wy jesteście odpowiedzialni za tworzenie klas i normalną rzeczą jest, że pytacie o zdanie graczy, ale jeżeli teraz wprowadzicie zmiany to nie ulegajcie aż tak komentarzom na ich temat. Zawsze komuś coś nie będzie podobało się w danej klasie tym bardziej, że największe pretensje są zawsze o premium, które w końcu muszą się wyróżniać spośród innych. Myślę, że ze wszystkich propozycji odnośnie klas w tamtym temacie można w końcu stworzyć klasy, które zadowolą wszystkich i mam nadzieję, że zostaną one na dłużej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za resetem, myślę, że dzięki temu przybędzie nowych graczy, bo teraz to w codtop15 są gracze, co mają duże lvl'e i w większości to są gracze mający klasy premium, co może trochę nowych graczy zniechęcać do gry, wiem to z własnego doświadczenia.

 

 

 

Zawsze komuś coś nie będzie podobało się w danej klasie tym bardziej, że największe pretensje są zawsze o premium, które w końcu muszą się wyróżniać spośród innych. Myślę, że ze wszystkich propozycji odnośnie klas w tamtym temacie można w końcu stworzyć klasy, które zadowolą wszystkich i mam nadzieję, że zostaną one na dłużej :)
 

 

Zgodzę się z Tobą, że nigdy nikogo się nie zadowoli, zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie na jakąś klasę narzekać i tutaj chodzi głównie o premium, także myślę, że nie ma co się główkować za bardzo nad edycją klas, gdyż nie zadowolimy nikogo. Także, jeśli chodzi o Rambo i inne klasy, wybrać 1 propozycję graczy/adminów zamieszczoną w osobnym temacie. ;) Takie moje zdanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności