Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga


OliTaa23

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serverze; OliTa 

na kogo składam skarge: Admin eqQ (http://steamcommunity.com/profiles/76561198160366816/

data zdarzenia: 10 min temu. 

Opis sytuacji: Jeśli to ma być admin  to gratuluje wyboru, 0 przykładu dla innych, jestem dziewczyna a więc moj głos nieco sie rozni od głosów mezczyzn, a mianowice mam 23 lata i nie wiedzialam ze jestem dzieckiem ktore nie przeszło mutacji, ponadto ponoc jak to admin twierdzi jestem głupsza od niego.. 

Mimo ze nie ma sprawdzonych informacji i ssie sobie info z paluszka twierdzi ze gram z TS z swoim chlopakiem co jest totalna bzdeta.. Oprocz tego zbanowal równiez Bytomiak47.. który ma range Global Elite... i za przeproszeniem z dupy dał mu bana... mimo moich staran i prosb by podal mi strone forum, poniewaz chce złożyc skarge odpowiedział mi "gówno mi możesz" po czym mnie zmutował. Przez Rok byłam adminem i nigdy nie spotkałam się z takim czymś... przykro mi ze ktos taki jak eqQ przeszedł rekrutacje na admina.. bo to odpowieni admin napewno nie jest. Pozdrawiam 

 

z powazaniem Olita 23 

Edytowane przez OliTaa23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/47510-ban-za-darmoskarga-na-uqq/ <--- Poprzednia skarga. Przyjęta.

 

Jak w skardze zamieszczonej wyżej, nie będę tego powtarzać. Admin nie powinien się tak zachowywać. Powtarzam to zawsze kultura mimo prowokacji ze strony graczy (tu tego nie było). Nie słuszne mute. 

 

equ dostaje bana na tydzień za nadużywanie admina.

 

Skarga przyjęta. 

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności