Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Dexterovsky vol.2


Dexterovsky

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Dexterovsky [k]
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 18 rocznikowo.
4. Znajomość Sourcebans (1-10): Napisze szczerze, nie mialem jeszcze admina w cs go i Sourcebans jest mi na razie obcy, ale z tego co zdazylem sie dowiedziec jest on podobny do AMX MOD, a tego znam bardzo dobrze bo adminowalem dwa lata w 1.6.
5. Sprawny i działający mikrofon**: tak
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.ga...ayerinfo/257010
8. Parę słów o sobie **: A wiec tak, mam na imie Dawid, pochodze z woj. Mazowieckiego. Interesuje sie piłką nożna (głównie liga angielska), troszeczke samochodami, tenisem stołowym no i oczywiscie Cs'em <3. Chodze do 2 klasy technikum spedycyjnego ( nie mylic z technikem specjalnym :) ).
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mimo szybkiej rekrutacji ktora ostatnio była są momenty gdy na serwie brakuje admina a pojawi sie w tym momencie gracz z haksami. Na serwie mozna natrafić także  na dzieci które podczas nieobecnosci rodzicow zaczynaja robić swego rodzaju syf, chodzi mi o nadmierne uzywanie mikrofu i tego typu sprawy. Problem jest rowniez z graczami niewypelniajacymi celów mapy.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:42353930
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: W dni robocze 2/3 h. Sobota-Niedziela 2-4 h na dzień.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Dni robocze : 17-20, weekendy : 13-19
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 1000h.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Tak jak wspomnialem wyzej w CS:GO nie mialem, ale w 1.6 adminowalem ponad dwa lata.

 

 

Miałem złozyc po tygodniu lecz postanowiłem dac sobie troche wiecej czasu. Skopiowalem i wkleiłem poniewaz nie widzialem potrzeby pisania podania od nowa. Jest to moje drugie podanie, link do pierwszego :http://forum.cs-classic.pl/topic/46960-podanie-dexterovsky/

Edytowane przez Dexterovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu, że miałam otwierać szybką rekrutację przyjmuję cie na Okres Próbny.

 

Dlaczego okres próbny?

Bo mam trochę wątpliwości co do ciebie, ale w poprzednim podaniu admini dosyć dobrze o tobie napisali, więc zobaczymy. 

Dostajesz bardzo DUŻĄ szansę.

Jedną szansę, skarga nawet do mnie na pw grozi utratą admina.

 

Radzę sobie przyswoić: http://forum.cs-classic.pl/topic/36150-regulamin-csgo-only-dd2mirageinferno/

 

W razie jakichkolwiek problemów, pisz na steam lub forum. 

 

W celu otrzymania admina proszę o wiadomość ze steamID na PW.

 

Przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności