Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie ReVo


ReVoaKaBarteK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ReVo

2. Imię: Bartek

3. Wiek: Za półtorej miesiąca 18

4. Znajomość Sourcebans (1-10): Nigdy nie mialem z tym stycznosci, tylko w 1.6 z amx :D

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): VIP tez się liczy? Bo jak się konczy to odnawiam, ale jak będzie trzeba skladke zapłacić to nie ma problemu.

7. Link do swojego GameMe**:http://classicffa.gameme.com/m/playerinfo/373799?uid=8ba8ae3e2a19225161792c7ee7bdcb6c

8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Bartek. Mieszkam w małej wsi w województwie kuj-pom. Uczę sie w liceum na profilu mat-fiz. Bardzo lubię uprawiać sport (pilka nozna, siatkowka, hokej, pływanie). Niedawno dostałem zapału do rozwijania swojego języka angielskiego. Tak jak chyba każdy tutaj lubię sobie pyknąć w csa. Z tą świetną grą mam styczność 6 lat poczynając od 1.6. To chyba tyle :D

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Długo gram juz na tym serwerze i chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku

10. Steam_ID:STEAM_0:1:121794043

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Do 4h dziennie

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Praktycznie codziennie, różnie. Mogę raz wbić wcześnie rano, późno w nocy, jak i o normalnej porze.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Koło 9 miesięcy

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): W Cs go nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do Ciebie bo niby aktywność na serwerze jest ale nie przypominam sobie, żebyś udzielał się na serwerze używał majka. Co do kultury to nie wiem. 

Niby +wiek,+składka.+posty i + aktywność na serwerze. 

Jestem neutralna bo tak jak wyżej pisałam widziałam na serwerze ale "bliżej" nie jestem w stanie ocenić twojej kandydatury na to miejsca. -- Nie znam Cie.

Może inni admini mieli z Tobą styczność i coś więcej mogą powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie jest w porządku 

Wiek +

Składka +

Działające mikro +

Aktywny na serwerze +

Nie miał bym nic przeciwko żebyś został administratorem na naszym serwerze ale doszedł do nas niedawno nowy admin i moje zdanie nadal się nie zmienia że nadal nie potrzebujemy nowego admina na naszym serwerze.

W tym momencie jestem na Nie

 

Pozdrawiam Kukson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek+

Składka+

Aktywność+

Nie wiem jak to jest z tobą, albo ja jestem głuchy lub mówię za dużo, ale nie przypominam sobie żebyś używał mikrofonu.

Kolejny admin w mojej opinii jest zbędny, podpierając się tymi argumentami jestem niestety na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności