Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Pożegnanie z niewinnością"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

POŻEGNANIE Z NIEWINNOŚCIĄ

7412638.3.jpg

 

GATUNEK: Dramat, Thriller

PREMIERA: 10 września 2010 (świat)

PRODUKCJA: USA

REŻYSERIADavid Schwimmer

SCENARIUSZ: Andy Bellin, Robert Festinger

 

GŁÓWNI BOHATEROWIE:

377498.2.jpg Annie Cameron (Liana Liberato)

328982.2.jpg Will Cameron (Clive Owen)

342193.2.jpg Lynn Cameron (Catherine Keener)

132222.2.jpg Glen (Chris Henry Coffey)

 

 

OPIS FILMU:

Annie jest 14-letnią dziewczyną. Na urodziny dostaje od taty komputer i zaczyna czatować na nim z rówieśnikami. W końcu poznaje tam 16-letniego Charliego. Chłopak robi na dziewczynie bardzo dobre wrażenie - jest inteligentny, miły, zabawny - ideał nastoletnich dziewczyn. Annie coraz bardziej angażuje się w internetową znajomość. Z biegiem czasu Charli wyznaje dziewczynie dość szokującą prawdę, ale to w dalszym ciągu nie zmienia jej uczuć do niego. Dochodzi do spotkania tej dwójki. Dziewczyna cała w skowronkach czeka na niego w galerii handlowej, jednak po ujrzeniu chłopaka zamiera.. 

 

MOJA OPINIA:

Trudno wyrazić opinie o tym filmie bez jego spoileru, także dalszą część czytacie na własną odpowiedzialność.

Film ukazuje nam realia internetu. Można go pokazać młodszemu rodzeństwu, żeby wiedzieli co tak naprawdę może się wydarzyć przez własną głupotę.

Bohaterka filmu, poznając go myśli, że chłopak jest tylko 2 lata starszy od niej, nic złego prawda? Ale ona dalej utrzymuje z nim kontakt dowiadując się, że ma 25 lat... To chyba nie jest normalne.. Kolejny fakt i istna głupota spotkanie z nim.. ubiera się na nie jak dziwka xD (sorry za określenie), a kiedy Charli okazuje się facetem po 30 ona zamiast uciekać, jeszcze wsiada z nim do samochodu i jedzie do hotelu? Fuck logic serio x.x A żeby było mało, dziewczyna prawie do końca go broni, bo przecież on jest taki słodziaczek x.x fuuuuj

*


Cały film ma naprawdę ciekawy wątek. Zauważyłam, że jest on trochę podobny do tego w "Nostalgia Anioła". Młoda dziewczyna, zgwałcona, problemy w rodzinie. No ale to tylko taka informacja. 

Bardzo podobała mi się Liana Liberato w roli Annie. Clive Owen też niczego sobie. Idealnie dopasowane role. Zakończenie filmu mnie załamało!

Serio no spodziewałam się, że np ojciec dziewczyny złapie tego typa i go zabije, albo chociaż że go złapią! A film skończył się.. a zresztą, obejrzyjcie to zobaczycie xD

*


Jeśli chodzi o podsumowanie filmu - daje 7/10 (ciekawy wątek, nieźli aktorzy ale zakończenie dramat!)

 

 

CIEKAWOSTKI:

  • Film kręcono w następujących miejscach: Chicago i Wilmette (Illinois, USA), Dexter, Plymouth i Ann Arbor (Michigan, USA) oraz w Los Angeles (Kalifornia, USA). 
 

ZWIASTUN:


 

FILM ONLINE:


 

 

*Jest to typowy spoiler filmu, nie chcesz nie czytaj. Ostrzegałam ^^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności