Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Esme


Esme

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dorota

Nick: Esme

Wiek: 16

Doświadczenie związane z DJ: Można rzec amatorskie, przeważnie szerszy użytek własny.

Rodzaje muzyki: pop, rock, nightcore, discopolo

Ile czasu spędzasz na TS3: zależnie od potrzeby, 2-7h (w tygodniu), 3-12h (w weekendy)

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Tak

Dlaczego Ty?: Uwielbiam słuchać muzyki i się nią zajmować, codziennie słucham ją godzinami, nie robiąc oprócz tego nic więcej, więc czemu by nie udostępnić również takiej możliwości innym? Im więcej DJ-ów, tym lepiej, większa różnorodność gatunków. Posiadam technicznie sprawnego bota.

Coś o sobie: Większość z Was mnie zna. Mam na imię Dorota, mam 16 lat i nałogowo gram w CS'a i śpiewam. Chodzę do 3 gimnazjum, przede mną niecierpliwe oczekiwanie na listę przyjętych do wybranej przeze mnie klasy. Poza tym lubię pobawić się grafiką czy też pójść na dobrą potańcówkę :D Ogólnie jestem osobą kulturalną, punktualną i szczerą, a miłą dla tych, którzy sobie na to zasługują ;)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak!

Esme jest bardzo mila, pomocna i neutralna.

Nie stwarza konfliktów z innymi użytkownikami, a co najważniejsze - kocha muzykę. 

Niejednokrotnie brała czynny udział w eventach, w których zajmowała miejsca na podium. 

Ma sprawnego bota, którego już miałam okazje usłyszeć i pomoc jej w sprawdzeniu go. 

Myślę, ze Dorota idealnie odnajdzie się wśród naszych DJ'ow, a może i wniesie coś nowego?...

Podsumowując, jestem za daniem jej szansy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewucha siedzi na tym tsie całymi dniami i myślę, że na spokojnie wszystko ogarnie. "Współpracowałem" z nią długo, to wiem, że nie olewa obowiązków i nabiera dużej wprawy po dosłownie kilku chwilach. Definitywnie jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję rozmawiać z nią tylko raz, ale nawet ja widzę, że dużo czasu poświęca tsowi. Dodatkowo aktywnie bierze udział w różnych konkursach. Myślę, że sprawdzi się w funkcji DJ'a. Jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Dorota idzie w slady Hamesa, niedługo oboje bedą siedziec cały dzien :D

Dobra wracajac do podania to ja jestem jak najbardziej na tak, przyda się więcej tych classicowych DJ. Ja osobiscie chyba nie miałem jeszcze okazji z nia rozmawiac.. bo jak ja jestem to ona wychodzi :D Jedynie to tylko zaczepki.

Ale z tego co widze po wpisach wyżej.. to już wiekszosc osób ja słyszała jak puszcza te piosenki więc czemu jej nie dac szansy? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak jeszcze za naszych czasów adminowania na dr cały Dzień puszczała muzykę tęsknię za tymi dniami :D Esme posiada kulturę i chęci pomagania w różnych sprawach xD będziemy mieli na ts Julice M xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności