Skocz do zawartości

[YouTube] CSCNews - Zapowiedź/Informacje


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

CSCNews


 


Czym jest CSCNews?


 


CSCNews jest serią którą będziemy prowadzić na naszym siecowym youtubie.


Podczas serii będzimy prezentować najważniejsze wiadomości miesiąca, co za tym idzie, filmy będą pojawiały się raz na miesiąc.


Podczas odcinków będziemy omawiali między innymi*:


 


- Zmiany na forum


- Ważne informacje dotyczące serwerów (Nowe IP, Nowy serwer itp.)


- Informacje o konkursach, zwycięzcach konkursów itd


- Użytkownik Miesiąca


- Tzw. Kawał od prowadzącego


 


 


 


Prowadzący


 


Na chwile obecną prowadzić oraz montować filmy będę ja :)


Jeśli ktoś jest chętny do pomocy, niech napisze do @-_- z zapytaniem o rangę Promotor


a następnie do mnie po więcej informacji.


 


 


 


 


Zapraszam do wypowiadania się


Wszystkie propozycje mile widziane :)


Pozdrawiam


 


 


 


 


 


 


 


* Jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł na temat to propozycja będzie mile widziana w komentarzach :)


 


 


  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też coś nadmienić nie wiem o galeriach graficznych czy też recenzjach/wywiadach. Może wtedy więcej ludzi będzie tam zaglądać :D. Przez co więcej użytkowników będzie dawało zlecenia, zakładało galerie albo zgłaszało się do wywiadów :D

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też coś nadmienić nie wiem o galeriach graficznych czy też recenzjach/wywiadach. Może wtedy więcej ludzi będzie tam zaglądać :D. Przez co więcej użytkowników będzie dawało zlecenia, zakładało galerie albo zgłaszało się do wywiadów :D

W sumie nie zły pomysł.

Może zrobićby taki konkurs na "Grafika Miesiąca", nagrodą byłaby po prostu świadomość, że zrobiło się najlepszą pracę w danym miesiącu.

Możnaby np. Zebrać jury które składało by się z ok. 5 osób. Te osoby napisałyby mi na pw jaka prqca ich zdaniem jest najlepsza i dlaczego

Ja bym to wtedy dodał do odcinka.

 

Co do rcenzji/wywiadów nie wiem jak to by miało wyglądać.

Ew. Można by zrobić coś w stylu tego co napisałem wyżej, tyle że z wywiadami/recenzjami.

 

 

 

#Edit

Porozmawiam z Karolem, jeśli pomysł się spodoba to pojawi się temat z informacjami.

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tym grafikiem miesiąca może więcej osób by sie udzielało w zleceniach :D +++ więcej osób by pisało recenzje. Ja jestem jak najbardziej na tak ^^

Moge byc w Jury oczywiście :ninja:

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu przenosicie Gazetkę, którą zajmował się Win na YT, tak? Troszkę spalone jak dla mnie, ale skoro się chcecie w tę szopkę bawić, to powodzenia. Myślę jednak, że jak już się bawicie, to wymyślcie chociaż coś oryginalnego, bo wszystko to co wymieniłeś, znajdujemy od dawna w w/w tworze Winczestera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł super,

Co do graficznego to nie tylko jedna praca, jak dla mnie jest tam wiele świetnych prac, np top3 prace.

 

Rias nie każdy też nie lubi czytać z filmików lub słuchać. Gazetka nie będzie chyba zagrożona. :p a jeśli nawet to w filmiku można dodać link do gazetki, wszystkiego w filmiku nie połączą. XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu przenosicie Gazetkę, którą zajmował się Win na YT, tak? Troszkę spalone jak dla mnie, ale skoro się chcecie w tę szopkę bawić, to powodzenia. Myślę jednak, że jak już się bawicie, to wymyślcie chociaż coś oryginalnego, bo wszystko to co wymieniłeś, znajdujemy od dawna w w/w tworze Winczestera.

 

Kto powiedział, że gazetki nie będzie?  :D

Będzie dalej w takiej formie w jakiej jest. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności