Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


Shino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Z powodu braku adminów oraz szerzącym się brakiem szacunku wśród graczy na serwerze, otwieram szybką rekrutację. Jeżeli jesteś osobą chętną do pomocy oraz masz czas to szukamy właśnie Ciebie. 

 

Podania należy składać wg. wzoru w tym temacie: 

 

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):
5. Mikrofon(Tak/Nie):
6. Link do swojego GameMe**:
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** :
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:
10. Staż w grze counter strike Global Offensive:
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
 
 
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Рэтея ツ

2. Imię: Piotr 

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Między dobre , a bardzo dobre.

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK 

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/547533

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Piotr , mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną oraz esportem. Poświęcam dużo czasu na grę , chodzę do 2 gimnazjum. Jestem pomocny , przyjazny i zawsze dobrze nastawiony. Dlaczego ja hmm... Myślę , że odpowiedź krótka odpowiedź wystarczy. Ponieważ byłem tu adminem lecz po resecie [Tego , którego Karol zrobił] usunął stare konta administracji. Wcześniej sprawowałem się znakomicie co potwierdzi cały serwer [o ile te stare osoby grają]. 

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 - 3 godzin.

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 19 lub 20 , weekendy od rana do wieczora.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Aktualnie na nowym koncie ledwo 10 godzin chyba :P. A ogólnie 1200 godzin.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak 

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Рэтея ツ
2. Imię: Piotr 
3. Wiek: 15
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Między dobre , a bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK 
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/547533
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Piotr , mam 15 lat. Interesuję się piłką nożną oraz esportem. Poświęcam dużo czasu na grę , chodzę do 2 gimnazjum. Jestem pomocny , przyjazny i zawsze dobrze nastawiony. Dlaczego ja hmm... Myślę , że odpowiedź krótka odpowiedź wystarczy. Ponieważ byłem tu adminem lecz po resecie [Tego , którego Karol zrobił] usunął stare konta administracji. Wcześniej sprawowałem się znakomicie co potwierdzi cały serwer [o ile te stare osoby grają]. 
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 - 3 godzin.
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 19 lub 20 , weekendy od rana do wieczora.
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Aktualnie na nowym koncie ledwo 10 godzin chyba :p. A ogólnie 1200 godzin.
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak 
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Podanie Przyjęte. Pisz pw. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: saatan
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Link do swojego GameMe**: STEAM_1:0:17700348 ----> http://classicffa.gameme.com/playerinfo/546901

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Wojtek, mieszkam w Łodzi. Liczę 16 lat. Na co dzień interesuję się sportem, dokładnie koszykówką. Byłem zastępcą opiekuna przed usunięciem serwera oraz chciałbym zostać nim ponownie. kc shino kappa
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h 
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 16-23 / w weekend różnie.
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: od 2013
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez saatan
GameMe, to nie steamID xDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: V!PER

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/546887

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Bartek pochodzę z Zielonej Góry, lubię zarówno sport jak i e-sport. Interesuję się piłką nożną i ręczną. Jestem miły, spokojny i chętny do pomocy. Chciałbym zostać adminem , ponieważ często gdy gram, na serwer wchodzi ktoś kto wyzywa graczy lub puszcza muzykę itd. Po za tym mam dużo propozycji odnośnie serwera, które chętnie przedstawię. Również chciałbym nim zostać żeby po prostu zasilić szeregi administracji surfa :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 14-16 (dni robocze) 18-22 (weekendy)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 600h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie, ale jestem guardem (mini admin) na serwerze JB

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez V1PER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: saatan

2. Imię: Wojtek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: STEAM_0:1:172465464 ----> ]http://classicffa.gameme.com/playerinfo/546901

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Wojtek, mieszkam w Łodzi. Liczę 16 lat. Na co dzień interesuję się sportem, dokładnie koszykówką. Byłem adminem przed usunięciem serwera oraz chciałbym zostać nim ponownie. kc shino kappa

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 16-23 / w weekend różnie.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: od 2013

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

 

1. Nick: V!PER

2. Imię: Bartek

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/546887

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Bartek pochodzę z Zielonej Góry, lubię zarówno sport jak i e-sport. Interesuję się piłką nożną i ręczną. Jestem miły, spokojny i chętny do pomocy. Chciałbym zostać adminem , ponieważ często gdy gram, na serwer wchodzi ktoś kto wyzywa graczy lub puszcza muzykę itd. Po za tym mam dużo propozycji odnośnie serwera, które chętnie przedstawię. Również chciałbym nim zostać żeby po prostu zasilić szeregi administracji surfa :)

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: od 2h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 14-16 (dni robocze) 18-22 (weekendy)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 600h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie, ale jestem guardem (mini admin) na serwerze JB

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Przyjęci, zapraszam na PW. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kylee

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Kacper mam 16 lat lubię pogrywać w wolnych czasach na surfie i jak zauważyłem serwer coraz bardziej się rozkręca dlatego składam te podanie. Jestem dość ogarnięty, Dużo osób mnie zna. Jestem miły , lubię się śmiać :) Gram tu od dawna i nie słyszałem jakiś skarg na mnie :p

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Na surfie gram bardzo długo więc raczej 3-4 godzinki dziennie.

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dniach roboczych siedzę z 2-3 godzinki, a weekendy siedzę 4-5 h

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Bardzo duży w csgo gram już 3 lata.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Oczywiście byłem miałem również nie raz własne serwer więc raczej problemu nie będę miał.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Kylee
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): TAK
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Kacper mam 16 lat lubię pogrywać w wolnych czasach na surfie i jak zauważyłem serwer coraz bardziej się rozkręca dlatego składam te podanie. Jestem dość ogarnięty, Dużo osób mnie zna. Jestem miły , lubię się śmiać :) Gram tu od dawna i nie słyszałem jakiś skarg na mnie :p
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Na surfie gram bardzo długo więc raczej 3-4 godzinki dziennie.
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W dniach roboczych siedzę z 2-3 godzinki, a weekendy siedzę 4-5 h
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Bardzo duży w csgo gram już 3 lata.
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Oczywiście byłem miałem również nie raz własne serwer więc raczej problemu nie będę miał.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Podanie przyjęte, pisz na PW 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: DonSebek

2. Imię: Sebastian

3. Wiek: 18

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie/dobre

5.MIKROFON(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Sebastian , mam 18 lat uczęszczam do technikum rolniczego. Jakiś czas temu znalazłem surfa i mi się spodobał. Jestem osobą pomocną , godną zaufania i aktywną. Chcę pomóc w rozwijaniu się serwera i w ogarnianiu społeczności dlatego piszę to podanie.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze od 16 do ok. 22

10.STAŻ w grze counter strike Global Offensive: 1217 h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: DonSebek
2. Imię: Sebastian
3. Wiek: 18
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie/dobre
5.MIKROFON(Tak/Nie): Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Sebastian , mam 18 lat uczęszczam do technikum rolniczego. Jakiś czas temu znalazłem surfa i mi się spodobał. Jestem osobą pomocną , godną zaufania i aktywną. Chcę pomóc w rozwijaniu się serwera i w ogarnianiu społeczności dlatego piszę to podanie.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4h
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: dni robocze od 16 do ok. 22
10.STAŻ w grze counter strike Global Offensive: 1217 h
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone) 

 

 

Przyjęty, napisz do mnie na PW. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Megajakub

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 15

4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6  (Kasia i koledzy pomogą)

5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak

6. Składka (tak/nie): Tak

7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/548407

8. Parę słów o sobie **: Witam nazywam się Jakub mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum ,uwielbiam wolny czas spędzać z znajomymi. 

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pilnować serwera od dzieci i pilnować pożądku.

10. Steam_ID: STEAM_0:0:108521915

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 h

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17:00 w weekendy do 24:00 lub pózniej,aktualnie w wakacje mogę kończyć pracę troche pózniej.

13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  Niecały rok około 500 godzin

14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak

15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem na cs 1,6

** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Megajakub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Megajakub
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 15
4. Znajomość Sourcebans (1-10):  6  (Kasia i koledzy pomogą)
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak
6. Składka (tak/nie): Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/548407
8. Parę słów o sobie **: Witam nazywam się Jakub mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum ,uwielbiam wolny czas spędzać z znajomymi. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym pilnować serwera od dzieci i pilnować pożądku.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:108521915
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 3-4 h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 17:00 w weekendy do 24:00 lub pózniej,aktualnie w wakacje mogę kończyć pracę troche pózniej.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:  Niecały rok około 500 godzin
14. Czy przeszedłeś mutację? (TAK/NIE): Tak
15. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Posiadałem na cs 1,6
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Podanie Odrzucone. Jak na razie to nie odpowiada mi twoja kultura na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: BravoTyy

2. Imię: Jakub

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/547043

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Jakub mam 16 lat i chciał bym zostać administratorem na serwerze surf ponieważ jest tam z dnia na dzień trudniej i trudniej nie spotkać osoby bez kultury i psucia samej rozgrywki więc chciał bym pilnować serwera od dzieci i pomoc utrzymać miłą atmosferę na serwerze. A jednocześnie pogadać / pożartować z ludźmi na serwerze.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Czasu mogę poświęcić dosyć sporo ( 1-4h ) dziennie jeśli nie więcej.

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 16-22 weekend 14-24.

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Staż w Cs go - 477 godzin.

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie.

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez BravoTyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: KubaS

2. Imię: Kuba

3. Wiek: 13

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/557882

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Kuba i mam 13 lat. Mimo wieku jestem ogarnięty. Chciałbym zostać adminem ponieważ często widzę na serwerze osoby z niską kulturą osobistą, a nie ma akurat nikogo innego. Pilnowanie serwera to przede wszystkim odpowiedzialność. Gdy zostanę administratorem będe dbał o porządek i miłą atmosferę.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: około 5-6h dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Codziennie 15-23 (wakacje 12-1)

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 310 h nowe konto ponad 500 stare

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: KubaS
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 13
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/557882
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Kuba i mam 13 lat. Mimo wieku jestem ogarnięty. Chciałbym zostać adminem ponieważ często widzę na serwerze osoby z niską kulturą osobistą, a nie ma akurat nikogo innego. Pilnowanie serwera to przede wszystkim odpowiedzialność. Gdy zostanę administratorem będe dbał o porządek i miłą atmosferę.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: około 5-6h dziennie
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Codziennie 15-23 (wakacje 12-1)
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 310 h nowe konto ponad 500 stare
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: nie

 

 

Podanie Odrzucone. 

Namawianie na serwerze do szybkiej reakcji na podanie. 

 

 

 

1. Nick: BravoTyy
2. Imię: Jakub
3. Wiek: 16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/547043
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Jakub mam 16 lat i chciał bym zostać administratorem na serwerze surf ponieważ jest tam z dnia na dzień trudniej i trudniej nie spotkać osoby bez kultury i psucia samej rozgrywki więc chciał bym pilnować serwera od dzieci i pomoc utrzymać miłą atmosferę na serwerze. A jednocześnie pogadać / pożartować z ludźmi na serwerze.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Czasu mogę poświęcić dosyć sporo ( 1-4h ) dziennie jeśli nie więcej.
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze 16-22 weekend 14-24.
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Staż w Cs go - 477 godzin.
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Nie.
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Również Odrzucone.

 

Brak zachowania kultury na serwerze, prowokacje.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:DzIQu

2. Imię:Dominik

3. Wiek:16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak 


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Dominik,mam 16 lat,mieszkam w Małej miejscowości można nazwać ją wsią,jestem osobą pomocną interesuje się piłką nożna jak i Enduro.

Gdy jestem na serwerze dużo osób przeważnie młodszych nadużywa mikrofonu i nie reagują na prośby aby nie używali mikrofonu,chciłbym pomóc graczą jak i adminą.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? 3-4h

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Mam wakacje gram w każdy dzień :D

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:774h

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:DzIQu
2. Imię:Dominik
3. Wiek:16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): bardzo dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak 
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Nazywam się Dominik,mam 16 lat,mieszkam w Małej miejscowości można nazwać ją wsią,jestem osobą pomocną interesuje się piłką nożna jak i Enduro.
Gdy jestem na serwerze dużo osób przeważnie młodszych nadużywa mikrofonu i nie reagują na prośby aby nie używali mikrofonu,chciłbym pomóc graczą jak i adminą.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze? 3-4h
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Mam wakacje gram w każdy dzień :D
10. Staż w grze counter strike Global Offensive:774h
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Tak
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Przyjęty, napisz na PW. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponownie otwieram szybką rekrutację, podania należy składać według wzoru w poście pierwszym. Zapraszam do składania podań ! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: ✖ k0z4k ✖

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/571933

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Mateusz, mam 15 lat. Mieszkam w Katowicach, chodzę do 3 klasy Gimnazjum. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są informatyka i WF. Lubię często grać w piłkę nożną oraz grać w CS:GO. Ale lubie też biegać na krótkie dystanse oraz skoki w dal. Chce zostać adminem dlatego że chce pomóc serwerowi ,bo zauważyłem ,że ostatnio gracze się wyzywają i nie tylko ,a innych adminów wtedy nie ma.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 Godziny +

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni Robocze: 10:00-00:00 Weekendy  10:00-03:00

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1150 Godzin

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak ,ale dawno

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez k0z4k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: ✖ k0z4k ✖
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/571933
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Mam na imię Mateusz, mam 15 lat. Mieszkam w Katowicach, chodzę do 3 klasy Gimnazjum. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są informatyka i WF. Lubię często grać w piłkę nożną oraz grać w CS:GO. Ale lubie też biegać na krótkie dystanse oraz skoki w dal. Chce zostać adminem dlatego że chce pomóc serwerowi ,bo zauważyłem ,że ostatnio gracze się wyzywają i nie tylko ,a innych adminów wtedy nie ma.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3 Godziny +
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni Robocze: 10:00-00:00 Weekendy  10:00-03:00
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: 1150 Godzin
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak ,ale dawno
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

 

Póki co jesteś z nami za krótko, pograj jeszcze trochę na serwerze, pokaż, że Ci zależy i następnie ponownie złóż podanie. Na ten czas odrzucam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick:HPCX

2. Imię:Dominik

3. Wiek:14

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie):TAK


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** :Nazywam się Dominik mam 14 lat.Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.Jestem zabawnym jak i przyjaznym gosciem.Trenowałem 7 lat w piłke nożną.Chciałbym zostać adminem ponieważ chce pomóc serwerowi z osobami które nie trzymają swoich negatywnych emocji i wyzywają graczy.

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 2 do 3 godzin 

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:od 12 lub 13 a dalej to bez limitu

10. Staż w grze counter strike Global Offensive:1800 godzin

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Posiadam na danej sieci stanowisko Admina

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Demix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick:HPCX
2. Imię:Dominik
3. Wiek:14
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre):dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):TAK
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** :Nazywam się Dominik mam 14 lat.Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum.Jestem zabawnym jak i przyjaznym gosciem.Trenowałem 7 lat w piłke nożną.Chciałbym zostać adminem ponieważ chce pomóc serwerowi z osobami które nie trzymają swoich negatywnych emocji i wyzywają graczy.
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:od 2 do 3 godzin 
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**:od 12 lub 13 a dalej to bez limitu
10. Staż w grze counter strike Global Offensive:1800 godzin
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**:Posiadam na danej sieci stanowisko Admina
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Twoja aktywność na serwerze, można powiedzieć jest zerowa, popraw aktywność i wróć za tydzień.

 

Podanie Odrzucone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1. Nick: Destiny :D

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 16

4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie miałem kiedyś admina na cs go ale pozapominalo mi sie kilka komend ale szybko to nadrobie :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/580458    mam nadzieje ze to to :D

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Jestem Mateusz pochodzę z Łodzi. Mam 16 lat jak już pisałem wyżej :D. Gram na surfie 6 miesięcy i coś potrafie. Myślę, że nadaje się na admina z tego względu iż miałem admina na serwerze cs 1.6 zm mod. Dawałem tam sobie rade to i tu sobie dam :P

8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 h dziennie

9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Gram praktycznie od rana do wieczora z małym przerwami :D

10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Prawie rok

11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Destiny :D
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): średnie miałem kiedyś admina na cs go ale pozapominalo mi sie kilka komend ale szybko to nadrobie :)
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/580458    mam nadzieje ze to to :D
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem** : Jestem Mateusz pochodzę z Łodzi. Mam 16 lat jak już pisałem wyżej :D. Gram na surfie 6 miesięcy i coś potrafie. Myślę, że nadaje się na admina z tego względu iż miałem admina na serwerze cs 1.6 zm mod. Dawałem tam sobie rade to i tu sobie dam :p
8. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 h dziennie
9. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Gram praktycznie od rana do wieczora z małym przerwami :D
10. Staż w grze counter strike Global Offensive: Prawie rok
11. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

 

Dostawałam na ciebie skargi na pw. + czat http://classicffa.gameme.com/player_histories/chat/580458 

Popraw zachowanie, a może zmienię zdanie.

 

Podanie Odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności