Skocz do zawartości

Skarga na Siwego


Marco ;3

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Marco ;32.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy3.Admin/Gracz : Admin4.Data i godzina: 14:175.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  http://www.sendspace.com/file/tlwvec6.Opis sytuacji: Admin ten daje bany z śmiesznymi powodami , ale mniejsza o to . Chciałem się najzwyczajniej spytać za co gracz dostał bana , a dostałem odpowiedź " A co Cię to obchodzi " ... Jeszcze te wyzywanie od dzieci , widać na ss'ie . A jak widać już dzieckiem nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no Siwy nagrabił sobie, ale ten typek co dostał bana "wypad" mial chyba AB nie wiem, niech sie wypowie Siwy. Siwy Perm za kampe O.o... Fresh ja tez ogarniam jak mogę. I w miare mi idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy rozpozna każdego kto ma dopalacze i jest  jednym z wielu adminów których dobrze wykonuje swoje obowiązki .. Skarga nie słuszna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli był odpalony to się pisze " czity " . Kolega nie ma szacunku do graczy , a jego zachowanie mnie zirytowało .

 

P.S Teraz było wypad , a kiedyś co ? Napiszesz " wypierdalaj " ? ;> Tak trudno dopisać ten powód ? -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jest bardzo dobrym adminem , i nie musi gracza sie tlumaczyc komu za co i na ile daje bana , ,, Bana dostał zasłuzony "bot" na ktorego była skarga na starym forum ze gra na czitach , dostał odemnie bana , nie wstawil SS , wiec za moja prozba do Siwego dostał AB :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak,ale jeżeli banujecie to macie pisać za co a nie banujecie z tak idiotycznymi powodami^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności