Skocz do zawartości

Pytanie :)


Melanz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam komendy developer 1.

 

Żeby zwiększyć fps użyj podstawowych komend :

 

fps_max 1000 (ale ja polecam 333)

fps_modem 1000 (1000 lub 333 zależy co wpisałeś)

developer 1 ( zwiększa fps i zmniejsza ping)

 

Zwiekszenie fps powoduje także wyłączenie synchronizacji pionowej ( ale to sobie w necie poczytaj ;))

 

Jeśli masz router sprawdź czy nikt ci się pod neta nie podpina bo to obciąża neta i powoduje lagi xd

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/44995-poradnik-jak-zwi%C4%99kszy%C4%87-fpsy/

A tu masz poradnik który moze sie przydać:v

 

Myślę że pomogłem :)

Edytowane przez Black Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gdy chcesz zwiększyć fps o dosyć sporo możesz wpisać komendę

hud_draw 0

Komenda ta powoduje zniknięcie większości dodatków w grze typu czat, maksymalna prędkość (to na dr) itd.

Ale zwiększa fps o dosyć sporą liczbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu skończcie pisać takie bzdury  :hahaa3:

 

Zanim coś napisze z radą proponuję poczytać o możliwościach silnika HLDS, to nie jest silnik source gdzie możesz mieć 700 stabilnych fps, developer nabija sztuczne fps to raz, dwa silnik hlds jest ograniczony z możliwościami, przy ilości większej niż 150 będziesz miał teleporty.

Jak masz spadki fps to zacznij od przeczyszczenia:

-Jeżeli masz laptopa to proponuję przeczyścić cały układ chłodzenia wraz z kartą graficzną oraz wymianę past 

-Jak masz stacjonarkę to przeczyść z kurzu wnętrze kompa.

Dodatkowo wyłącz zbędne programy i usługi co odpalasz na start systemu.

 

Piszecie bzdety wyciągnięte z googla napisane przez pierwszego lepszego idiote co nie ma pojęcia zielonego o tym co mówi.

 

 

W cs 1.6 do płynnej rozgrywki masz 100 fps, większe fps to sztuczne nabicie.

 

Btw. ja na swoim gtx z developerem mogę nawet sobie zrobić 4k fps... ale co mi to da jak prawdziwych fps w silniku hlds mam tylko 100-150 max

 

 

 

 


Ja używam komendy developer 1.

Żeby zwiększyć fps użyj podstawowych komend :

fps_max 1000 (ale ja polecam 333)
fps_modem 1000 (1000 lub 333 zależy co wpisałeś)
developer 1 ( zwiększa fps i zmniejsza ping)

Zwiekszenie fps powoduje także wyłączenie synchronizacji pionowej ( ale to sobie w necie poczytaj  ;))

Jeśli masz router sprawdź czy nikt ci się pod neta nie podpina bo to obciąża neta i powoduje lagi xd

 

Boże skończ człowieku takie głupoty pisać, wprowadzasz ludzi w błąd..

Nie znasz się to nie pisz, weź poczytaj w google o silniku HLDS i jego możliwościach oraz o kartach graficznych i ogólnie o sprzęcie komputerowym ponieważ Twoja wiedza jest zerowa a wypowiadasz się jakbyś coś wiedział.

 

Częste granie na developerze katuje kartę,w końcowym efekcie albo ci cewki pójdą albo karta się spali.

 

Czekam na lawinę postów "ekspertów" z pokrzywdzonym ego

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz również pobrać program CCleaner, przeskanować cały komputer. Wyłączyć synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej (w cs'ie też się dało gl_sync 0 i to będziesz miał to samo). 

 

Powyłączać zbędne aplikacje jak kolega wyżej pisał, no i to chyba tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.! Jeżeli masz mniej niż 100 fps to popróbuj tego co koledzy wyżej napisali, a jak masz 100 fps to tak zostaw, są tu już najlepsze fps jakie można mieć na CS 1.6! A co do twojego pingu to tylko i wyłącznie jest to wina twojego internetu!

 

 

Pozdrawiam /Funny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz również pobrać program CCleaner, przeskanować cały komputer. Wyłączyć synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej (w cs'ie też się dało gl_sync 0 i to będziesz miał to samo). 

 

Powyłączać zbędne aplikacje jak kolega wyżej pisał, no i to chyba tyle. 

CCleanera odradzam, program może i dobrze czyści lecz nie odróżnia plików systemowych i czasem można się ważnego pliku pozbyć.

Systemowym defenderem można skanowac kompa i bezpiecznie usunie to co ma bez ryzyka, że pozbędziemy się plików systemowy, a co do pingu to później napisze jak zmniejszyć go i przyspieszyć o 20% wydajnosc internetu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywnosci

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności