Skocz do zawartości

Styl by nax and użytkownicy :D


bound

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, że po powrocie pomogę administracji przywrócić świetność csc. Głównie pod kontem graficznym bo na tym się znam

Przedstawiam wam podgląd stylu obecnego edytowanego przeze mnie, oczywiście to jest beta i czekam na wasze opinie.
Przedstawię kilka screenów:

https://scr.hu/68Zl8e

https://scr.hu/8dvloN - w tym miejscu będzie header wtopiony w tło oraz nowe logo

https://scr.hu/1W86LJ

https://scr.hu/eOoeLJ

 

oczywiście opcja ikon przy działach jest tymczasowa i czekam na propozycje, oczywiście przyjmuje każdą krytykę i czekam na sugestie

 

Jeżeli chodzi o ten styl to zmieniłem tam tło: teraz jest to obrazek w wymiarach 1200x700 bodajże

Usunąłem zbędne tła postów oraz 2 tła, zmieniłem czcionkę na Trebuchet MS, Mam zamiar zrobi jeszcze nowe logo, inną wersję banerów oraz nową wersję belek 

Mam nadzieje że razem zdziałąmy coś aby podobało się każdemu a nie tylko kilku osobom 

Edytowane przez nax
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi równiez baner nie pasuje  :D ale reszta luzik xd

I chmurki propsik

Edytowane przez Del
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie twoje banery są minimalnie lepsze od aktualnych, a reszta naprawdę fajna ^^ Mi się podoba i jak najbardziej za!

#Edit.
Ja zamiast chmurek zaproponowałabym np. naboje?

 

#Edit2.

 

Aktualny styl jest tu bodajże od roku? Mi osobiście się juz znudził, mimo, że nie są to jakieś wielkie zmiany, to jednak jakieś są. 

Widzę znów jest negatywne nastawienie do jakichkolwiek zmian, a jednak zostanie to pewnie wprowadzone, nie po to  nad nimi pracował, żeby usłyszeć hejt.

Edytowane przez Kasiaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jasne kolory belek nie pasują w ogóle do tematyki csa ;d

 

Po za tym co ty tu zmieniłeś? 

Kolory i kszatł belek?

 

Bo ikony i te bannery są 2/10

Edytowane przez Winchester
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co?

Nic praewie nie zmieniłeś, kolor słaby, banery słabe, aktualne logo jest fajne.

Po co co kolwiek zmieniać, zwładzcza, że ten styl ecale nie jest taki stary.

 

 

//Pisane z fona

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba. Czemu niektórzy są tak źle nastawieni na zmiany? Moim zdaniem to będzie dobrze wyglądać, Twoje banery są bardziej ubarwione i fajne, ale zamiast mogłyby być naboje tak jak pisze Kasia. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie uważam, że forum prezentuje się tragicznie pod względem "graficznym" aby były potrzebne zmiany.

Co do bannerów, nie wiem o co chodzi z tymi bąbelkami? Aktualne i te, które przedstawiłeś mają bąbelki... to jakiś fetysz? :P 

Jedyne co można zaproponować to zmianę banerów (lecz nie na te, które wrzuciłeś, mi się osobiście nie podobają, choć to tylko moje zdanie) bo tylko one wydają się ponure. 

No i jak już to logo sieci, również można je jakoś fajnie wykombinować.

 

Header również uważam za zbędny, ale w tym przypadku to bardziej z cyklu "wszystko mi jedno" ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@edit dla Tych którzy nie widza konkretniejszych zmian to w tłe nie ma kolor a jest obrazek ja się przyjrzycie, usunięte jest tło postów oraz 2 background, usunięto również border postów czyli tą linie pionową, dodatkowo napisane że to beta i czekam na wasze propozycje, banery  są dodane na szybko belka też ma być nowa, to jest dodane poglądowo żeby pokazać wam jak to kolorystycznie pasuje. Mam wrażenie że połowa to tylko w screeny patrzy xD nikt nie dał jeszcze jakieś konkretnej propozycji więc czekam dalej 

Edytowane przez nax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam propozycje - Zostaw to

 

Aktualny styl > Twój styl.

To jest prawie dokładnie to samo, a większość zmian których zrobiłeś idą na minus.

 

 

Tak jak zouza napisała - forum już jest ładne, kolory są dobrze dobrane i ładnie wyglądają, po co coś zmieniać?

 

Dodatkowo, styl nie jest stary, jest on dość nowy, i moim zdaniem nie trzeba nic odświeżać, ew. Logo bądź coś w tym kierunku

 

Pozdrawiam

//z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@edit dla Tych którzy nie widza konkretniejszych zmian to w tłe nie ma kolor a jest obrazek ja się przyjrzycie, usunięte jest tło postów oraz 2 background, usunięto również border postów czyli tą linie pionową, dodatkowo napisane że to beta i czekam na wasze propozycje, banery  są dodane na szybko belka też ma być nowa, to jest dodane poglądowo żeby pokazać wam jak to kolorystycznie pasuje. Mam wrażenie że połowa to tylko w screeny patrzy xD nikt nie dał jeszcze jakieś konkretnej propozycji więc czekam dalej 

 

:KappaRoss: to zmień tytuł tematu na Styl by użytkownicy :KappaRoss:

 

Zrób styl, użytkownicy pomogą jak będzie coś ruszone. Napiszą co może być do poprawki.

A nie zabrałeś się za robienie szablonu na który masz brak pomysłów. :KappaRoss:

 

1. Moim zdaniem te pionowe bordery pasowały.

2. Są jakieś dziwne przerwy w poziomych borderach działów.

Edytowane przez Winchester
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to zrobiłem, przecież ja mam pomysł tylko czekam na wasze opinie, czytanie ze zrozumieniem nie boli ;)

 

Tam jest zmienione, to co ja bym zmienił, a te przerwy to jest tak zwany border czyli ramka pozioma a nie przerwa 

 

Zresztą nie robię szablonu bo nie umiem kodować, poprawiłem ówczesny styl w kodzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności