Skocz do zawartości

Brak aktywności w tematach i kilka innych propozycji.


LuukY

Rekomendowane odpowiedzi

1.Jestem dość świeżym użytkownikiem i jedna rzecz na forum trochę mi przeszkadza. Mianowicie zamykanie tematów na forum z powodu braku aktywności. Pierwszy raz mam do czynienia na jakimkolwiek forum z czymś takim. Na dobrą sprawę, ograniczając pulę tematów w których można się wypowiadać znacząco maleje ruch na forum i jedyną opcją nabicia tych kilku punkcików postów na których sporej grupie osób zależy zostaje spam w przywitaniach oraz grach forumowych.

A gdyby tak to zmienić, nie zamykać już tematów dotyczących  uniwersalnych rzeczy takich jak np. sporty, wzrosła by aktywność na forum bo ludzie mieli by po prostu gdzie się wypowiadać. 

Co do zrealizowanych zleceń, zakończonych konkursów, rozwiązanych problemów itd. - według mnie nic nie powinno się zmieniać. W takich tematach nie potrzeba już więcej postów i rozumiem, że są zamykane.

 

2.Dalej, co do cytowania. Często bywa tak, że dodajemy jakiś post i ktoś ten post bądź urywek cytuje, niestety jeżeli sami nie wrócimy do tego tematu to nie dostajemy na ten temat żadnego powiadomienia. A gdyby podobnie jak z tymi okejkami za posty, dodać powiadomienie, że ktoś zacytował nasz post? Trochę by to ułatwiło sprawę.

 

3.Następnie, czas oczekiwania dla zwykłego użytkownika. O ile rozumiem czas który trzeba odczekać pomiędzy dodaniem jednego, a drugiego posta, to całkowicie nie rozumiem dlaczego trzeba czekać ~minutę pomiędzy jedną wyszukaną frazą na forum a drugą. Przecież to nawet lepiej jak ktoś chce często wszystko sprawdzać, żeby nie powielać tematów które już są na forum. 

 

4.Jeszcze  to co pisałem już w innym temacie. W dziale zlecenia obecnie znajdują się subfora takie jak "Avatary", "Sygnaturki" i "Zlecenia zrealizowane". Według mnie skoro, Avatary to nie "Sygnaturki" tylko "sygnatury". Albo zdrobniamy wszystko albo nic, gdyż w innym wypadku wygląda to dziwnie.

 

Uff, to chyba tyle na razie z rzeczy których chciałem zaproponować zmiany. Chciałbym również poznać opinię użytkowników i administracji dotyczącą moich pomysłów :) W tym celu ponumerowałem pomysły żeby można było odnieść się bezpośrednio do jakiejś propozycji :)

Ps: Szukałem tematu na forum z podobnymi propozycjami ale nic nie mogłem znaleźć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przewinąłem się swojego czasu przez kilka for o canter strajku i na każdym było coś takiego jak "zamknięte z powodu braku aktywności". To zapobiega bezsensownemu nabijaniu postów tak jak to było w przypadku działu "Gry i zabawy". Poza tym lepiej żeby nasze forum było "świeże", nie odświeżajmy niepotrzebnie starych tematów. Ta liczba postów to tylko liczba. Lepiej mieć 100 sensownych niż 2000 bez sensu ;)

2. Lel dla mnie zbędne xd

3. Czas oczekiwania na napisanie postów jest git ale z tym wyszukiwaniem masz rację. 

4. Też się wypowiedziałem wcześniej i to powtórzę. Zrobić dział "Inne" na loga, banery, napisy, tła itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym lepiej żeby nasze forum było "świeże", nie odświeżajmy niepotrzebnie starych tematów.
 

 

Również jestem za tym żeby nie odświeżać takich tematów jak np. newsy które z czasem stają się przestarzałe, natomiast miałem na myśli takie tematy jak np. "Wasze top3 gierek przeglądarkowych", "Ulubiony sportowiec" (Wymyśliłem te tematy jak coś xD) itd. gdzie nie zależnie od czasu jaki minął od ostatniego posta ciągle można dodać świeżą opinię i rozruszać trochę forum. 

Niby ciągle pozostaje sprawa nabijania postów, ale z dwojga złego chyba lepiej jak użytkownicy piszą opinię na dany temat zamiast bawić się w odliczanie do milona, żeby nabić posty potrzebne im do jakiejś rangi czy czegokolwiek tam innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ten zabieg jest celowy, zapobiega bałaganowi. Np. Dział muzyka jest otwarty, a te przykładowe tematy, jakie podałeś, są najczęściej tworzone w gry i zabawy lub pogaduchy.
2. Niepotrzebne, jeżeli ktoś chce zobaczyć czy ktoś się wypowiedział to może śledzić dany temat.
3. Jestem za skróceniem tego czasu przy wyszukiwaniu.
4. Tu zgadzam się z , dodać dział Inne i do obowiązkowych podpunktów we wzorze dodać tam również rozmiar.

Edytowane przez Esme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

2.Dalej, co do cytowania. Często bywa tak, że dodajemy jakiś post i ktoś ten post bądź urywek cytuje, niestety jeżeli sami nie wrócimy do tego tematu to nie dostajemy na ten temat żadnego powiadomienia. A gdyby podobnie jak z tymi okejkami za posty, dodać powiadomienie, że ktoś zacytował nasz post? Trochę by to ułatwiło sprawę.
 

 

To jest, jeśli ktoś zacytuje post napisany przez Ciebie. Wystarczy włączyć to w ustawieniach ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie potrzebne - będzie zbędne odświeżanie startch tematów

 

2. Można włączyć

 

3. Z wyszukiwaniem masz racje

 

4. Dobrze jest tak jak jest, niedawno zostało to dodane i jest o wiele przejrzyściej.

 

//Z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest, jeśli ktoś zacytuje post napisany przez Ciebie. Wystarczy włączyć to w ustawieniach ;)

 

W takim razie, tu moje niedopatrzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro temat jest zakładany i jest mała aktywność, co kończy się zamknięciem tematu, to dlaczego nagle miałoby się to zmienić?

Nie bardzo rozumiem osób, które próbują nabić posta gdziekolwiek, nie o to tu chodzi.

Pierwszy raz się spotykasz z zamykaniem tematów, które mają zerową aktywność? Szok, na jakich zaniedbanych forach żeś Ty siedział bidoku :P

Przez parę dni temat może i by "odżył", a później znowu przez dłuższy czas nic i nagle ktoś będzie odkopywał takie stare tematy... bez sensu... (złotą łopate dla takiego;dd)

Jeżeli chcesz się wypowiedzieć na temat "sportu" etc to zawsze możesz założyć własny temat, skoro stary został zamknięty, chociaż skoro poprzedni temat z podobną tematyką nie cieszył się popularnością to i kolejny będzie się kurzył (:

 

3. Nie wiem co za problem poczekać parę minut, takie trochę już szukanie dziury w problemie, którego tak naprawdę nie ma - moim skromnym zdaniem..

 

4. Tu się akurat zgodzę, i popre .

Poprawić na "sygnatury" i dodać dział "inne" - wspomniane przez makosia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Tutaj akurat zmiany nie będzie.

2. Tutaj ustawiasz sobie sam w powiadomieniach lub klikasz "Śledź ten temat"

3. Spam i jeszcze raz spam, gdy nie było limitu, to spam był nieziemski, a boty reklamujące syf miały pole do popisu.

4. Tutaj czekam na queen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności