Skocz do zawartości

Pokemon GO


DuNg3()N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Zakładam ten temat, żeby każdy mógł pochwalić się swoimi pokemonami, rekordami i niecodziennymi sytuacjami z gry Pokemon GO.

Można również zamieszczać memy, które w jakiś sposób przypadły Wam do gustu lub są naprawdę śmieszne!

POWODZENIA !

Edytowane przez DuNg3()N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co najwiecej CP u mnie ma Hypno (571 chyba moze lekko +)

A tak to z tych mniej przeze mnie spotykanych nazw nie pamietam ale troche sie ich uzbieralo.

Na wielkie poszukiwania mam okazje w niedziele (Ciechanow) i od wtorku Gdansk. Jak cos ciekawego zlapie to sie pochwale.

Narazie 10 lvl ale to szybko sie ostatnio zmienia planuje jeszcze ogarnac ten gym czy cos takiego bo jeszcze sie tym nie bawilem.

 

Nie wiedzialem, ze jakas gra na telefon bedzie w stanie mnie zaciekawic w takim stopniu jak teraz. Czlowiekowi ktory codziennie ma urwanie glowy a wakacje zaczyna od wtorku :D masakra

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale ta gra jest, kuźwa chora... . Ile wypadków powstało przez tą grę,  ja w to nie gram, ale kiedyś w pokemony się grało na pegasusie. Weźcie te telefony walnijcie w kąt i wyjdźcie poznawać ludzi , a nie za pokemonami się ganiać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale ta gra jest, kuźwa chora... . Ile wypadków powstało przez tą grę,  ja w to nie gram, ale kiedyś w pokemony się grało na pegasusie. Weźcie te telefony walnijcie w kąt i wyjdźcie poznawać ludzi , a nie za pokemonami się ganiać.

Dobrzee mówisz, nie ogarniam tego co w tym takiego świetnego jest  :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale ta gra jest, kuźwa chora... . Ile wypadków powstało przez tą grę,  ja w to nie gram, ale kiedyś w pokemony się grało na pegasusie. Weźcie te telefony walnijcie w kąt i wyjdźcie poznawać ludzi , a nie za pokemonami się ganiać.

Wypadki są tylko przez czyjąś głupotę, nie możesz wsadzać wszystkich do jednego worka.

 

Osobiście nie gram, nie mam nic do tej gry, ale już np. latanie do Parku Śląskiego o 12 w nocy, bo się zrespił rzadki Pokemon jest lekką przesadą, co by nie nazwać uzależnieniem i głupotą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale ta gra jest, kuźwa chora... . Ile wypadków powstało przez tą grę, ja w to nie gram, ale kiedyś w pokemony się grało na pegasusie. Weźcie te telefony walnijcie w kąt i wyjdźcie poznawać ludzi , a nie za pokemonami się ganiać.

Wypadki są tylko i wyłącznie przez głupotę niektórych ludzi...

Nie każdy jest taki głupi i raczej uwaza, gdy łapie pokemony.

 

A co do poznawania ludzi, to dzięki tej grze można poznać, np. wtedy gdy ktoś odpali lura i ludzie się zejdą, można porozmawiać. :)

 

PS nie rozumiem ludzi, którzy nawet w tą grą nie grali a się wypowiadają negatywnie, (lub widzieli na ekranach swoich kolegów i nie do końca wiedzą o co chodzi w tej grze)

pzdr.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam w to grac, jeszcze nie kumam do końca wszystkiego :) Na razie grałem 1 dzień, jakieś 9 godzin bez przerwy i jak wróciłem do domu to troche się zdziwiłem jak ten czas leci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam w to grac, jeszcze nie kumam do końca wszystkiego :) Na razie grałem 1 dzień, jakieś 9 godzin bez przerwy i jak wróciłem do domu to troche się zdziwiłem jak ten czas leci...

Mhmm 9h bez przerwy to jakaś MEGA BATERIA XD.

Chyba że 100% baterii + jakiś power bank. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadki są tylko i wyłącznie przez głupotę niektórych ludzi...

Nie każdy jest taki głupi i raczej uwaza, gdy łapie pokemony.

 

A co do poznawania ludzi, to dzięki tej grze można poznać, np. wtedy gdy ktoś odpali lura i ludzie się zejdą, można porozmawiać. :)

 

PS nie rozumiem ludzi, którzy nawet w tą grą nie grali a się wypowiadają negatywnie, (lub widzieli na ekranach swoich kolegów i nie do końca wiedzą o co chodzi w tej grze)

pzdr.

 

No, może racja przez głupotę ludzi źle zrobiłem że wszystkich do jednego worka wsadziłem, ale zobacz wyjdź na dwór, wszyscy wpatrzeni w telefony, pokemon go, facebook, dla mnie to niszczy dzieciakom życie, ja byłem mały to wychodziło się o 10 rano na dwór grać w piłkę, bawić w chowanego, a nie łapać parę pikseli, a co najlepsze młodzież i dorośli się w to wciągneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może racja przez głupotę ludzi źle zrobiłem że wszystkich do jednego worka wsadziłem, ale zobacz wyjdź na dwór, wszyscy wpatrzeni w telefony, pokemon go, facebook, dla mnie to niszczy dzieciakom życie, ja byłem mały to wychodziło się o 10 rano na dwór grać w piłkę, bawić w chowanego, a nie łapać parę pikseli, a co najlepsze młodzież i dorośli się w to wciągneli.

 

Już lepiej, że siedzą na dworze z tymi telefonami, niż 8 godzinę przez komputerem grając w csa czy lola. Jest motywacja dla dzieciaków żeby w ogóle wyjść na dwór. Za to ludzi którzy mają po 30 lat i w to grają nie rozumiem, niby sentyment no ale przecież oni określają się jako dorośli ludzie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale ta gra jest, kuźwa chora... . Ile wypadków powstało przez tą grę,  ja w to nie gram, ale kiedyś w pokemony się grało na pegasusie. Weźcie te telefony walnijcie w kąt i wyjdźcie poznawać ludzi , a nie za pokemonami się ganiać.

No, może racja przez głupotę ludzi źle zrobiłem że wszystkich do jednego worka wsadziłem, ale zobacz wyjdź na dwór, wszyscy wpatrzeni w telefony, pokemon go, facebook, dla mnie to niszczy dzieciakom życie, ja byłem mały to wychodziło się o 10 rano na dwór grać w piłkę, bawić w chowanego, a nie łapać parę pikseli, a co najlepsze młodzież i dorośli się w to wciągneli.

Muszę przyznać masz rację ludziom odwaliło coś z tymi pokemonami xd przyznaję ja też lubię pokemony ale do przesady -.- Nie lepiej wyjść na podwórko pogadać ze znajomymi pograć w nogę? Do gry nic osobiście nie mam lecz nudne robi się słuchanie o tym jak ludzie skaczą z mostów lub wchodzą do elektrowni żeby złapać "parę pikseli" przy tym niejednokrotnie tracąc życie o.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje lata przeżyłem akurat dorastałem w czasach biegania po wsi za piłką czy też inne zabawy. Nie każdy gra nie wiadomo ile i nie wiadomo z jakim zaangażowaniem. Ja np. złapie to co mi się przytrafi jak dla mnie gra całkiem spoko i w jakiś sposób zachęca do wyjścia z domu (zawsze coś)
A co do wypadków ja to zawsze nazywam "selekcja naturalna"

btw Pikachu mam z jajka :D udało się

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności