Skocz do zawartości

Propozycje by GryTrean :D


GryTrean

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Nie mam dostępu do kompa który by udźwignął gry (cs, lol itd) więc przeglądam sobie forum i znalazłem kilka rzeczy, które możnaby dodać/zmienić :D

 

1.

Dodanie informacji o kanale youtube w pasku ogłoszeń.

Aktualnie jest tam reklama grupy steam, więc dlaczego by nie dodać też youtube?

Kanał na razie nie jest rozkręcony, ale jak tylko wrócę do domu się za to biorę, przynajmniej postaram.

Mam już dwa projekty oraz kilka pomysłow, które postaram się jak najszybciej zrealizować :)

 

2. 

W dziale "skargi na moderatorów" jest dodany automatyczny wzór, więc wydaje mi się, że ten post jest niepotrzebny:

http://forum.cs-classic.pl/topic/4731-wz%C3%B3r-skargi-na-moderatora/

 

3. 

W pasku "kontakt z administracją" dodać Riasa (moderatora/ów)

Nie mam jak zrobić screenshota na lapku (screenshu pokazuje, że niby jestem offline...).

Chodzi o ten pasek, gdzie są wpisani Karol oraz Besi -- Pasek boczny, kategoria "kontakt z administracją".

Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi :D

 

4. 

Tu: http://forum.cs-classic.pl/forum/297-pro%C5%9Bba-o-kana%C5%82/ dodać automatyczny wzór

 

5.

Teraz dość spora kwestia. Może niepotrzebna, może nie, ale moim zdaniem, byłaby ona czymś w dobrą stronę :)

Aktualnie nie ma nikogo w support team, i się nie dziwie. Sam posiadałem tą rangę, ale na prawdę jest ona moim zdaniem niepotrzebna. Straciłem ją przez brak aktywności, jednak prawda jest taka, że itak zamierzałem z niej zrezygnować (miałem 3 rangi pisząc podanie na admina ts3 :x). Gdybym powiedział, że nie ma co robić, to możliwe, że bym skłamał, bo zawsze można napisać jakiś poradnik itd, ale jeśli chodzi o jakieś ciekawe pluginy, modele itd które są nowe (takie szukałem, aby nie były to takie które wszyscy już znają) to na prawde mało tego jest. Starałem się też pisać własne pluginy, ale jakoś nie miałem pomysłu, więc jest tam tylko VIP który prawie nic nie daje xd.

 

Co do propozycji:

Jako, że support team jest tak bezużyteczną rangą (nie wiem czy powinienem to tak określać, jednak wyżej umieszczone wytłumaczenie powinno wam pomóc zrozumieć co mam na myśli), to dlaczego by jej nie zamienić, na inną?

Nie wiem jak wam, ale support team mi się kojarzy z grupą typu helper, więc dlaczegoby jej nie zamienić w właśnie takie coś?

Często są sytuacje, gdzie ktoś potrzebuje pomocy, czy to z csem, czy z jakąś inną grą. Powiecie, że mamy od tego gamerów, ale osoba taka jak helper działałaby bardziej uniwersalnie, i byłaby bardziej skierowana właśnie na pomaganie :D Nie musiałaby ony pomagać tylko z grami, mogłaby ona też pomóc czy to z serwerami czy z forum, dlatego musiałaby ona też znać serwery, forum jak i panujące zasady. Często ktoś ma pytanie, a nie zawsze wie do kogo się zgłosić. Gdyby była taka ranga, to osoba która miałaby problem/pytanie wiedziałaby do kogo się zgłosić. Ranga nie musiałaby mieć żadnych przywileii, ew. powiększoną skrzynkę PW, dodawanie notatek a najważniejsze to po prostu wyróżniającą rangę, tak, aby ludzie wiedzieli do kogo się zgłosić.

Również tutaj mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :D

 

 

Z góry przepraszam za wsyzstkie błędy, ale pisanie dłuższych tekstów o 2 w nocy nie mieszkając w polsce nie zawsze jest najlepszym pomysłem :D Rano przeczytam posta jeszcze raz, a ewentualne błędy poprawię :)

 

Wypowiedzi proszę uzasadniać, gdyż ja jak i zapewne inny użytkownicy/administracja chcielibyśmy wiedzieć dlaczego jesteście za/przeciw propozycją.

 

Propozycje 1 - 4 może nie są wielkie, ale są to poprawki, które mogą sprawić, żę forum będzie jeszcze łatwiejsze do użytku, a jako, że używamy już te automatyczne wzory, to używajmy ich wszędzie :D

 

Pozdrawiam

GryTrean

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej na tak, jestem tutaj już ponad 2 tygodnie i jeszcze nie słyszałem o żadnym kanale na youtube, zdecydowanie powinien być lepiej rozreklamowany. 

2. Pomijam, sprawa oczywista.

3. Pytanie czy to miejsce zarezerwowane tylko dla czerwonych czy nie :P Jeżeli nie to jak najbardziej trzeba go tam dodać.

4. Nie mam osobiście zdania, nie śledzę tego działu. 

5. Jestem na tak żeby zrobić coś z rangą support bo z tego co piszesz faktycznie wynika, że takowa nie jest potrzebna na forum, jednak nie widzę jej nowego przeznaczenia. Jeżeli ktoś ma problem z forum to raczej oczywiste, że zgłosi się do administracji. Jeżeli chodzi o csa, to z tego co mówisz są Ci gamerzy którzy poniekąd zajmują się również problemami związanymi z grami, miały by być dwie grupy od tego samego? Może coś źle zrozumiałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O tym również pisałem kilka razy. Na tak

2. Tak

3. Jestem na nie. Były już takie propozycje aby dodać Pawła to były odrzucane. I tak z tego nikt nie korzysta 

4. Tak

5. Zbędne

Edytowane przez Omєga *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co wiem zajmujesz sie kanalem youtube, przed wyjazdem super Ci to szlo , takze jestem jak najbardziej za tym aby go ponownie rozkrecic oraz za reklamowac - ta do wielu nowych uzytkownikow na serwerach czy tez forum : JAK NAJBARDZIEJ NA TAK +.

 

2. Co prawda to prawda- skoro wzor jest podany automatycznie , tamten post jest tam zbedny wiec mozna go usunac :) . NA TAK +.

 

3.Dodanie Riasa do kontaktów z administracją - popieram jak najbardziej. Kontakt do moderatora moim zdaniem od zawsze powinien sie tam znajdowac dlatego, ze czasami jest on naprawde potrzebny na forum - NA TAK +.

 

4. JAk najabrdziej na tak - zamiast kopiowac wzor, powinien byc on wygenerowany automatycznie , poniewaz w wiekszosci dzialow jest wzor tylko nie w prosbie o kanal na TS.

 

5.Ranga support team, hm ciezko mi sie tu wypowiedziec , bo nie zagladam do tych dzialow gdzie sa poradniki, jednakze musze przystac racje Krystiankowi :D, że niestety ta ranga jest zbędna tutaj, a powstanie rangi jaka proponuje GryTrean czyli HELPERA bylo by duzym ulatwien iem- pomoc w CS? Sama chetnie bym skorzystala z pomocy od takiej osoby bo naprawde mam czasem problemy i sama nie wiem jak je ogarnac a taka osoba by z pewnoscia wyjasnila krok po kroku co i jak.

 

Jak najbardziej megasne plusy w TWoja strone, ze na to wpadles :Wub: . JA wszystkie piec pomyslow ze swojej strony popieram i mam nadzieje ze chociaz czesc z nich zostanie wprowadzona na forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem jak najbardziej na tak.
2. Oczywiście na tak, wzór zbędny.
3. Z tego co wiem, zamysł tego jest taki, że jest tam podana stała administracja, poza tym same słowo Administracja, chyba nie muszę tłumaczyć, na nie.
4. Tak, spora wygoda ;d
5. Ranga helper? Ktoś kto zna się na wszystkim i wszędzie pomaga? Trochę brzmi jak to, czego oczekujemy od moderatora, a w danych działach od opiekunów, na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do helpera to w sumie macie racje, dość słaby pomysł.

Może ma ktoś jakiś inny? Rangę support team moim zdaniem przydałoby się zmienić na jakąś inną, ale mi brak pomysły :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

1. Będzie, jeżeli znajdzie się pomysł na tło pod obrazek.

2. Zaktualizowane + poprawiłem nazwę działu.

3. Tutaj kontaktujemy się z administracją, więc odpada.

4. Dodawanie automatycznego wzoru wszędzie gdzie się da, też nie jest dobrym pomysłem.

5, Na pewno odpada dodawanie rangi z notatkami, zresztą po co takie coś tej osobie? Ona byłaby raczej do pomocy, np: na PW, a nie do pisania notatek w poście gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5, Na pewno odpada dodawanie rangi z notatkami, zresztą po co takie coś tej osobie? Ona byłaby raczej do pomocy, np: na PW, a nie do pisania notatek w poście gracza.

Dlatego mówie, że taka ranga jeśli już, to najważniejsza byłaby ranga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to teraz pytanie, czym ta osoba miałaby się dokładnie zajmować? Miałaby szukać osób z problemami, czy czekać aż sami gracze znajdą taką osobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej, pomysł to raczej niewypał, ale miałaby być osobą, do której można się zgłosić gdy potrzebujemy pomocy. Tak jak ESME napisała, taką osobą może być (a nawet jest :D) Moderator, a na serwerach opiekunowie albo admini.

 

Sądzę jednak, że ranga suppteam powinna zostać zamieniona na inną, gdyż ta aktualna jest dość mało potrzebna :c Nie mam niestety żadnego pomysłu na rangę, a na silę też nie dobrze szukać

Edytowane przez GryTrean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja propozycja została przyjęta.
Dziękujemy za to, że pomagasz nam w rozwoju.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności