Skocz do zawartości

Zaginiona Youtuberka?


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do obejrzenia filmiku. Aż ciarki mi przeszły jak o tym pomyślałam.. Jakieś wnioski?


Zachęcam do dyskusji na ten temat. 


 


https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_1069696167&feature=iv&src_vid=29fpg0Jreag&v=DtQrhhCwJ6Y


 


 


Narkotyki? Porwanie? Czy może jednak manipulacja?


 


LINK DO ARTYKUŁU NA TEN TEMAT


Edytowane przez Tymbarkowa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to ostry fake i po czasie powie, że robiła wszystkich w balona bo w sumie zgarnia mnóstwo wyświetleń, a wiadomo wyświetlenia - pinionszki!

W 13 sekundzie nie ma "HELP ME" tylko "SHOW YOUR HEAD". Więc sztucznie napędzanie głupoty przez ludzi.

 

No albo ktoś serio ją wykorzystuje. Mnie tylko pochwyciły te siniaki, chociaż może to być równie dobrze makijaż. No cóż.

 

Tak czy siak. Chodzi tu o hajs :p

 

 

Czaicie? w 2 dni z 600 k subów do 1,3 mln + z 600k wyświetleń nagle jest 14 mln wyświetleń. Kupa pinionszków!

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W 13 sekundzie nie ma "HELP ME" tylko "SHOW YOUR HEAD"

Zgadzam się :P

Moim zdaniem, sztuczny dym :ninja: Może hajs się nie zgadzał i chcieli, aby wyświetleń było więcej. Jedyne co mnie zaniepokoiło to te siniaki, ale w sumie pomyślałem na ludzki rozum, że mogła gdzieś się przewrócić czy coś. Też jestem zdania jak Paweł, że chodzi tu o hajś :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obejrzałem do końca bo mega denerwuje mnie ten głos dziewczyny co mówi XD. Ale, połowę obejrzałem i nie usłyszałem "Help me". Co do makijażu i siniaków, makijaż mogła po prostu zrobić zle... A siniaki, może się przewróciła? Nie no, żartuje XD Możliwe, że ktoś ja tam może uderzył, albo sama je sobie "namalowała", bo z jej makijażu wynika, że się na tym zna.  Popieram wypowiedzi poprzedników 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dziewczyna ma schizofrenię i stąd te wszystkie niezgodności w jej zachowaniu. Wczoraj miała nawet streama na YouNow (czy cuś takiego) i wszystko wyglądało normalnie. Ale w sumie to nadal nie wiadomo czy nie było to udawane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic więcej nie trzeba dodawać, szkoda dziewczyny wiadomo przez chorobę, ale teraz już hajsy się zgadzają. :p  Źródło informacji.

 

 

IsamuxPompa

 

Marina Joyce zrobiła 60% mojego kanału w +/- 4dni xD
GG WP
i co najlepsze okazało się ze nic jej nie grozi... ona tylko jest chora psychicznie...
ktoś na YT mówił coś o ISIS? xD
Ta kobieta wygrała internet ^^

13886944_937542156356106_505629203113702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności