Skocz do zawartości

[Skarga] pawel1971tychy


neska.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Nessia
Data Zdarzenia : Dziś
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: pawel1971tychy
Opis Sytuacji : A więc chodzi o to, że weszłam dziś na serwer, pograłam dwie minuty i dostałam bana za AB, mimo, że dopiero weszłam na serwer. Nie wiem o co chodzi, ale Paweł najwyraźniej uważa, że może mi dać bana za nic, bo jest opiekunem. Czy to nie jest przypadkiem tak, że nad nim jest jeszcze Karol i Queen? Jestem na tej sieci już 4 lata, a z czymś takim się nie spotkałam. Dodatkowo, jako opiekun pozwala na korzystanie z jego konta steam osobom trzecim, które odpisują na wiadomości skierowane do niego. Jako gracz nie życzę sobie, żeby moje wiadomości były czytane przez jego żonę, a to, że jest opiekunem chyba do czegoś zobowiązuje. Jeśli admina składał podanie, to automatycznie flagi są przypisywane do nicku. Współdzielenie admina z osobami trzecimi jest zabronione i wiąże się z utratą flag, a z tego co wie pewnie cały classic, Paweł dzieli konto z żonką, która gra na jego nicku i banuje. Mam parę ss t rozmów w których myślałam, ze piszę z opiekunem, ale to była Marta, więc jeśli będzie to konieczne, to je udostępnię. Dodatkowo podkręslę, że w tych rozmowach ona mnie obrażała, a jeśli już chciała to robić, mogła użyć swojego konta, bo ani to nie działa na jej korzyść, ani Pawła. Wracając do bana, mam nadzieję, że zostanie to rozwiązane i nie pozostanie bez konsekwencji.

 

 

/// Obrażanie użytkownika przez admina/opiekuna. Paweł nie raz obrażał mnie, a dziś jego żonka do mnie na steam "wyzwalas mojego meza od chuji.. to jest tak samo gowniaro jakbys mnie wyzwala a ja nie jestem taka jak Pawel "spokojna" ja sie mszcze nie w necie.." Kolejna sprawa, "patologiczna dziewucha", "kurwisko jednym slowem" te słowa kierowała, żona Pawła do mnie.

 

Jeśli chcecie dowodów, to posiadam je. 

 

Dowod : AMXBANS, ss jeśli będzie konieczne 

 

 

@EDIT

 

W podaniu widac jakie sie odzywa do graczy , szkodzi serwerowi nie za darmo zostalo odrzucone podanie sa dowody logi , nikt chyba nie chce grac na serwie a jakis gracz cie wyzywa i grozi ino dostane flagi poł serwera bedzie miało perm 

 

proszę o logi

Edytowane przez Nessia
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten regulamin jest juz bardzo długo i zaakceptowany przez WŁASCICIELA SIECI
. Nie wymyslil go paweł i tez nie ja , miał pewnie powody ze by to zrobic , nie dziwie sie mu jak jestes konfliktowa , mysle ze temat mozna zamknac , a sprawy zwiazane z serwerem pisze sie na forum a nie na steam bo z steam wiadomosci znikaja tyle i na temat
Jak dobrze pamietasz kiedys mnie wyzywałas pajac itd sama a nic ci pierwszy nie napisałem wiec jak szukasz zwady to mozna ja szybko znalesc , bo my tez jestesmy ludzmi i chcemy szacunku od kazdego a jezeli go nie macie jestescie tak traktowani a nie inaczej

 

1.1.6 Główny opiekun serwera i Administrator sieci może w każdej chwili zbanować gracza, nawet jeżeli nie łamie żadnego punktu w regulaminie.

 

 

 

W podaniu widac jakie sie odzywa do graczy , szkodzi serwerowi nie za darmo zostalo odrzucone podanie sa dowody logi , nikt chyba nie chce grac na serwie a jakis gracz cie wyzywa i grozi ino dostane flagi poł serwera bedzie miało perm

 

 

 

Pawel jest teraz w pracy na 22 do 6 rano , rano pewnie sie wypowie

 

 

 

 

 

A czemu twierdzisz Karol ze naduzywac ? , pawel dal jak pamietam Mazowieckiemu wiekszosc serwera byla za tym i forum i teraz ONA

 

 

 

A co do zonki to ma swoj własny nick Marta i mozna zobaczyc gt ze taka osoba gra i zapytac wystarczy na serwie , fantazja poniosła

 

 

 

 


 

Byłam przy tej akcji.
Gram sobie z Neśką i nagle "AB" i jeszcze komentarz Pawła w stylu "bajo" czy coś, nie pamiętam dokładnie.
Sprawdziłyśmy od razu w AMX, Nessia nie miała żadnego bana.

 

Dziwne, bo AB to aktywny ban.
Nessia nie miała aktywnego bana, wtf?

 

Bana może opiekun przyznać za sprawy które się działy na serwerze, a Nessia dostała go za to, że nie przepada za Pawłem, spoko.
Marta jej groziła na steam, nie mam pytań.
Co do korzystania 2 osób z 1 konta, jeśli 2 osoby korzystają z 1 steam, opiekun powinien być przyznany na nick.

 

 

 

A jak wyjaśnisz to, że w tej chwili Paweł przegląda ten temat? ;)

 

Moze na telefonie przeglada ? a nie moze pisac bo brygadzista jest obok niego hmm nie wiem

 

 

 

Może czas nas zmienic i ty zostan opiekunem i marina zastepca :) jestem za

 

 

 

edit:Ale ode mnie to proszę się odczepić, to, że z nią gadam nie oznacza, że musisz mnie w to mieszać  ;)

 

Nie czepiam , ale mysle ze jestescie najlepsza parą na te stanowisko 

 

 

 

 

 

 

 

Dziex Xena za danie infa bo akurtat pracuje na rano i szybko kłade sie spac. Zobaczyłem logi wygląda to tak

08/02/2016 - 14:04:51: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "ssij tam"
08/02/2016 - 14:05:40: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "kurwo"
08/02/2016 - 14:05:46: "Nessia<7378><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "jak tylko adma mi dodadza
To nie jest pierwszy taki dzień i twój say sory ale nie moge cię przyjąć do grona adminów pozdr.
 
 
 
Powiem ci ze nie chce mi sie szukac wystarczylo zerknoc do tematu podania 
 
 
 
 
 

Karol a mało razy ktos dostał bana na ip i płakał na forum i nikt nie widział tego bana ubt szukał i nic  ? tez bym mogl napisac wyjasnisz mi to gdzie one sa ? teraz chyba to jest na siłe szukanie wez nasze flagi i daj im bo widze ze ta rozmowa nie ma sensu przez tyle lat spin jakos nie bylo i nikt nie napisał skargi ze dostał bana za free a tu ona wyzywa kazdego jak ktos jej kontra odpisze zaczyna płakac skargi + podanie nie moze byc adminem i to jest poprostu zemsta ja tak to widze a ze ma z kims innym dobry kontakt to ma adwokata ,lub ich wiecej , ja sie nie dziwie ze nas nie lubia bo my tu wywalamy  za zła robote my tu podania sprawdzamy jak przyjete to sie ciesza a jak nie przyjete to myslisz ze sa szczesliwi ? Ja mysle ze nie, sa zli ze chcieli byc adminem a nie wyszlo itd 

Edytowane przez RUDASLASKA1920
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej lepiej nie zabierajcie mu tego opiekuna bo marta od typa odejdzie xDDDDDD

robicie takie akcje a potem płaczecie że tylko skargi i spiny na serwerze

 

a ty paweł zdejmij tą koszulke extreme hobby bo wstyd robisz 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to każdy ban powinien mieć podstawę jakąś a nie od tak z d.. banować bo naszła taka ochota.

W amxbans nie ma nic aby miala jakikolwiek ban aktywny/wygasły - nic nie ma w historii.(szukając po steamid, amxbans jest tąk mądrym pluginem, że automatycznie przydziela ban na steamid gdy ktos go ma, ale to tak dla jasności)

 

Wg. mnie ban niesłuszny jest, ale co ja tam wiem ;) jak znam życie , zaraz będzie fala hejtu :D

 

 

 

skoro ma bana aktywnego to pokaż dowód na to , bo powiedzieć to i ja mogę.

 

To już nie tyle co śmieszne jest a żenujące. Opiekun , który uważa się sie cholera wie kogo, innym zarzuca dużo ale szkoda że tak nie przypierdziela się do adminów swoich, którzy wykazują bardzo wysoki poziom kultury jak i aktywnośc na forum - przykład sendme (byly admin obecnie).

 

Na serwerze panuje taki syf, że odechciewa się grać.

Edytowane przez Destroyer
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do zonki to ma swoj własny nick Marta i mozna zobaczyc gt ze taka osoba gra i zapytac wystarczy na serwie , fantazja poniosła 

Jeśli chodzi o to, to pragnę zauważyć, że z całą pewnością opiekun jest przydzielony na STEAMID, gdzie grają na jednym i tym samym koncie.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tej akcji.
Gram sobie z Neśką i nagle "AB" i jeszcze komentarz Pawła w stylu "bajo" czy coś, nie pamiętam dokładnie.
Sprawdziłyśmy od razu w AMX, Nessia nie miała żadnego bana.

 

Dziwne, bo AB to aktywny ban.
Nessia nie miała aktywnego bana, wtf?

 

Bana może opiekun przyznać za sprawy które się działy na serwerze, a Nessia dostała go za to, że nie przepada za Pawłem, spoko.
Marta jej groziła na steam, nie mam pytań.
Co do korzystania 2 osób z 1 konta, jeśli 2 osoby korzystają z 1 steam, opiekun powinien być przyznany na nick.

 

 

 

Pawel jest teraz w pracy na 22 do 6 rano , rano pewnie sie wypowie

 

A jak wyjaśnisz to, że w tej chwili Paweł przegląda ten temat? ;)

 

 

 

 

 

 

Może czas nas zmienic i ty zostan opiekunem i marina zastepca jestem za

 

Ale ode mnie to proszę się odczepić, to, że z nią gadam nie oznacza, że musisz mnie w to mieszać ;)

 

 

 

Nie czepiam , ale mysle ze jestescie najlepsza parą na te stanowisko 
 

 

Nie chcę być, a nawet nie potrafię i przyznaje się do tego ;)

Edytowane przez Marina.
  • Like 8
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja cos dodam z racji ze jestem obserwatorem.

 

Marta korzysta ze steama Pawla ale nie widzialem nigdy zeby korzystala z flag. Moze to robi ale pewnie tylko jak nie ma nikogo ( aim ,sh itp itd)

Gra ona wylacznie dla zabawy , zreszta jak ja i duza inna ilosc osob.

Dla mnie to nie powod dla karania. To tylko gra , a przeciez jestesmy ludzmi.

 

 

Z drugiej strony Nessia . Jedna z niewielu osob ktora jest dluzej niz ja na forum. Ok jest duzo wiecej ale nie az tyle :D

Zawsze aktywna forumowiczka. Osoba znana i wiekszosci lubiana. Nigdy nie czitowala , osobiscie nie widzialem u niej jakies otwartej spiny.

 

Moim zdaniem ban powinnien byc zniesiony a temat jak najszybciej zamkniety.

To zadanie dla Karola .

 

A ja bym sobie zyczyl zeby Pawel i Nessia zakopali topor wojenny , bo tak bedzie lepiej dla nas i dla was :))

Zycze owocnego rozwiazania tej sytuacji :)

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić ban niesłuszny. Jest to nadużywanie władzy, byli już tacy co jej nadużywali i źle potem skończyli np. Hitler :v

Co do całokształtu. Mam wrażenie że większość graczy nie lubi pawła i rudej(sorki nie wiem jak masz na imię). Sporo osób ma z nimi jakąś spinę i mówią otwarcie że są osoby które lepiej nadają się na funkcje opiekunów dd2. Wystarczy se czasem sb poczytać hihi. Te spiny się nie skończą, myślę że nikt nie ma co do tego wątpliwości bo po prostu lubicie strzępić klawiatury, sam to lubię robić i robię :v -_- nie zazdroszczę Ci kminienia nad tym jak tą sytuację rozwiązać i z jakimi skutkami :v Co do dzielenia steam nie pochwalam tego jednak jak dla mnie Marta jest ogarniętą osobą, nic do niej nie mam tak samo jak z resztą do pawła, do rudy nie wiem bo jak wcześniej wspominałem nie znam, widziałem go raz na serwie przez dwa tygodnie i się nie odezwał nawet :x może mnie nie lubi. 

Tak jak napisał Damian Marta używa admina tylko gdy jest jakiś odpał, nie widziałem nigdy żeby coś na y@ pisała czy cuś. Nie wiem czy to was coś ratuje ale se napisze.

Edytowane przez mako
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie rozmawiałem z Martą, no tutaj niestety nie da się określić kto po drugiej stronie stoi czy Marta, czy Paweł. Ale nigdy tak ostro mnie nie potraktowała, i wątpię aby do kogokolwiek innego by się zwróciła w ten sposób. Admina też nie nadużywała (nie wiem jak teraz, ale wątpię), jedynie do zbanowania widocznego czitera, żaden ban od niej nie poleciał kiedy nie była pewna, takie zachowanie zdaje mi się że nie szkodzi serwerowi. Prywatność rozmów, jak piszecie każdy wie że Paweł dzieli konto steam z żoną, natomiast na forum każde z nich ma osobne konto i rozsądniej było by tam napisać, I z tą wiedzą o współdzieleniu STEAM'a napisałaś mimo wszystko tą twoją prywatną sprawę, dla mnie głupota bo jeżeli sprawa wyłącznie jego by dotyczyła to bym skierował tylko i wyłącznie do niego - pw forum. 

Dla mnie tyle, zaś w sprawie bana. Przez okres 2-3 lat, blisko ponad 30tys banów (nawet zdaje mi się że ta liczba powinna być większa), Admini wywalili przez pomyłkę lub nie za 'Aktywnego bana'. Mało kto robił z tego aferę , i jeszcze mniej osób zostało ukaranych ( nie mówię tutaj o notorycznych banach dla tych samych osób-samowolka ) Dlaczego więc w takim wypadku Paweł miałby ponieść karę. Mogła to być pomyłka w banowaniu. Opiekun niczym się nie różni od admina, nie wymaga się od niego znajomości w.s banów, (IP , etc) w dodatku nikt tutaj na forum nie wskazuje jak odróżnić zmienne IP od stałego. Mógłbyś ban na inne IP stąd ban dla Madzi. 

Nie będę się w to zagłębiał, napisałem co sądzę o zamiarach Marty jako 'admin' i o tym całym wyzywanku, bo nigdy nie usłyszałem od niej choćby krw'y . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Weszlaś na serwer i twierdzisz że nie mialaś bana? dziwne jakoś sam cię banowalem na ip godzinę pożniej weszłaś zbanowałem cie na ID
,nie było cię może z dzeń dziś kolejny raz cię zbanowałem dopisując ab a ty niby nie wiesz o co chodzi:) samo sie odbanowalo super
2 Od mojej żony to zdala bo masz pare lat więcej od naszej córki
3 Udajesz zdziwioną , poszkodowaną itp ? zastanów sie lepiej na sobą co wyprawiasz na forum i serwerze
4 Od długiego czasu robisz same problemy na forum,shoutbox ,serwer dd2
5 Na shoutboxie wyzywasz mnie od jebaxxx buraków a ledwo od ziemi odrosłaś.
6 Udajesz na forum kulturalną osobę a nie masz jej za grosz
7 Twierdzisz że kiedyś było lepiej jak opiekunowie byli inni i ze serwer przez nas upada? moze zerknij ze ten serwer trzyma się dalej na dobrym poziomie.
8 Nie chcę ciebie na dd2 bo szanuje szczere i uczciwe osoby więc wybacz...
9 Jest taka bajka Chojrak tchórzliwy pies:) lubisz wyzywac strasznie na sb a po chwili kasujesz....zalosne
10 I taka uwaga miej szacunek dla rodzin bo moze sama będziesz kiedys miała swoją
2rgi78o.png

 

Dalej mozesz oszukiwać samą siebie jak napisałem wczesniej na dd2 nie masz czego szukać a serwer w przeciwieństwie :) nie upadł nisko

 

I najlepiej zeby temat był juz zamknięty bo nie mam zamiaru czytać twoich kłamstw bo oczy szczypią z tego twojego zakłamania

 

dziecko proszę juz mnie nie denerwują te twoje wypowiedzi oraz wcześniejsze przekleństwa które pisałaś do mnie. Poprostu wiem ze coś z tobą nie tak

 

2rgi78o.jpg

Edytowane przez -_-
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. GT pokazuje, że tamtego dnia byłam na serwerze 2 min, dodatkowo w historii banów nic nie ma.

Jakby tak naprawdę było, że serwer trzyma się na dobrym poziomie, ludzie trzymaliby twoją stronę, a jak widać jest inaczej. 

Nie usuwałam żadnych wpisów na SB, tylko robił to moderator, zniknęły moje jak i innych osób. 

Na DD2 nie mam problemu z nikim oprócz ciebie i rudej, jak z resztą połowa serwera.

Zrozum od czasu kiedy jesteście opiekunami serwer upadł i to bardzo nisko

A to, że ty mnie nie chcesz na nim, to mało mnie obchodzi, bo ty graczy sobie wybierał nie będziesz.

 

//Na serwerze przez tydzień przegrałam może chwilę, dodatkowo pare dni przed banem nie było mnie na nim w ogóle

 

Wykorzystujesz bardzo swoją władzę, ale cóż, zobaczymy na jak długo, bo wielu osobom to się nie podoba.

 

 

@RUDA

 nie uważam bym była odpowiednią osobą na opiekuna, dlatego się nie pcham na siłę :)

@EDIT 

Ty nie decydujesz, kiedy temat zostanie zamknięty. To nie są kłamstwa, a na słowo nikt ci nie uwierzy, tym bardziej, że widać, iż argumenty ci sie skonczyly i nie potrafisz z tego wybrnąć ;)

 

@EDIT

 

spamuj dalej :) Odpłacałam się tym samym, tylko, że ty już za daleko się posunąłeś.

Nie będę z toba dyskutować 

Edytowane przez Nessia
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz tak, skoro poleciał ban, to proszę go przedstawić

http://amxbans.cs-classic.pl/search.php

Ja tutaj widzę tylko bana za AB, wiec

 

Jako iż ktoś mógł przecież usunąć bana z bazy, to są jeszcze logi serwera, do których dostęp mam ja, Paweł i Ruda

 

od .05.08.2016

do 10.08.2016

nałożono jej tylko tego bana

L 08/09/2016 - 20:47:44: [amxbans_main.amxx] Pawel1971TYCHY|ACAB!<374><STEAM_0:0:766006><SPECTATOR> zbanowany Nessia<STEAM_0:0:1275054> Dlugosc bana: NA ZAWSZE. Powod: ab.

 

W logach nie ma innych akcji admina, które świadczyłyby o banie dla Nessi, ba, nie ma nawet wzmianki by były wykonywane jakiekolwiek akcje zwiazane z jej nickiem. Na potwierdzenie wpisując nick Nessia w logach od 05.08 do 10.08 pokazuje mi tylko takie logi

L 08/08/2016 - 22:34:23: [adminchat.amxx] Chat: "polaczekkkkkkkkkk<4521><STEAM_0:1:1632912><>" chat "Marina wesz cos moze czy Nessia rozmawiala z Karolem?"
L 08/09/2016 - 20:47:44: [amxbans_main.amxx] Pawel1971TYCHY|ACAB!<374><STEAM_0:0:766006><SPECTATOR> zbanowany Nessia<STEAM_0:0:1275054> Dlugosc bana: NA ZAWSZE. Powod: ab.

Tak to wygląda, więc ja nie widze logów zwiazanych z innymi akcjami, a sam Paweł bądź Ruda, mogą to sprawdzic, więc chciałbym wiedzieć kiedy dostała innego bana

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w amx Karol bana moze i nie widać ban poleciał przez konsole amx_addban

 


to co pisalem do ciebie na pw to pw wiec jak czujesz sie przestraszony to 112 w kom wybierz a nie na forum:)

 

a co do ciebie polaczek to nie mam zaufania wcale juz bo lubisz wsadzac XXXX wszedzie gdzie się da , i tak jak pisałem wyzej nie płacz na forum jakie wiadomosci dostajesz na steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proszę bardzo

 
To są logi, które  pokazują wszystko, co pisze gracz, jak strzela, w kogo strzela, itd, itd
Widocznie nie grała na nicku Nessia, bo innych logów z takim nickiem nie ma na serwerze.
 

Jest tylko to

Line 392: L 08/09/2016 - 19:52:07: "Nessia<299><STEAM_0:0:1275054><>" connected, address "83.244:27005"
Line 394: L 08/09/2016 - 19:52:08: "Nessia<299><STEAM_0:0:1275054><>" STEAM USERID validated
Line 408: L 08/09/2016 - 19:52:21: "Nessia<301><STEAM_0:0:1275054><>" connected, address "83.24.254:27005"
Line 410: L 08/09/2016 - 19:52:21: "Nessia<301><STEAM_0:0:1275054><>" STEAM USERID validated
Line 428: L 08/09/2016 - 19:52:40: "Nessia<301><STEAM_0:0:1275054><>" entered the game
Line 442: L 08/09/2016 - 19:53:03: "Nessia<301><STEAM_0:0:1275054><>" disconnected

Bana na to IP nie ma, w ogóle nie ma żadnego innego bana w listip.cfg bądź banned.cfg

 

Dodatkowo wrzucam resztę logów

	Line 493: L 08/09/2016 - 20:43:26: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><>" connected, address "83.2427005"
	Line 500: L 08/09/2016 - 20:43:26: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><>" STEAM USERID validated
	Line 512: L 08/09/2016 - 20:43:30: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><>" entered the game
	Line 515: L 08/09/2016 - 20:43:36: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><>" joined team "CT"
	Line 524: L 08/09/2016 - 20:43:52: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "/rank" (dead)
	Line 555: L 08/09/2016 - 20:44:34: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "Loszek [VP]<293><STEAM_2:0:1978185550><TERRORIST>" with "famas" (damage "21") (damage_armor "0") (health "79") (armor "100")
	Line 556: L 08/09/2016 - 20:44:34: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "Loszek [VP]<293><STEAM_2:0:1978185550><TERRORIST>" with "famas" (damage "9") (damage_armor "2") (health "70") (armor "98")
	Line 562: L 08/09/2016 - 20:44:36: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "Loszek [VP]<293><STEAM_2:0:1978185550><TERRORIST>" with "famas" (damage "18") (damage_armor "4") (health "52") (armor "94")
	Line 576: L 08/09/2016 - 20:44:41: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "/e"
	Line 580: L 08/09/2016 - 20:44:44: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "/me"
	Line 639: L 08/09/2016 - 20:45:31: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "Natka :D<342><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "22") (damage_armor "5") (health "-9") (armor "78")
	Line 640: L 08/09/2016 - 20:45:31: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" killed "Natka :D<342><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" with "m4a1"
	Line 642: L 08/09/2016 - 20:45:37: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" triggered "Begin_Bomb_Defuse_With_Kit"
	Line 645: L 08/09/2016 - 20:45:42: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" triggered "Defused_The_Bomb"
	Line 664: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "21") (damage_armor "0") (health "79") (armor "100")
	Line 665: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "25") (damage_armor "6") (health "54") (armor "94")
	Line 668: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "25") (damage_armor "5") (health "29") (armor "89")
	Line 669: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "20") (damage_armor "5") (health "9") (armor "84")
	Line 670: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" attacked "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1" (damage "20") (damage_armor "4") (health "-11") (armor "80")
	Line 671: L 08/09/2016 - 20:46:15: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" killed "R3D.M.I.S.I.E.K.<369><STEAM_2:0:1434923031><TERRORIST>" with "m4a1"
	Line 693: L 08/09/2016 - 20:46:29: "SKRILL<349><STEAM_2:0:1443104725><TERRORIST>" attacked "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" with "sg552" (damage "19") (damage_armor "5") (health "74") (armor "91")
	Line 694: L 08/09/2016 - 20:46:29: "SKRILL<349><STEAM_2:0:1443104725><TERRORIST>" attacked "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" with "sg552" (damage "24") (damage_armor "5") (health "50") (armor "86")
	Line 696: L 08/09/2016 - 20:46:31: "F4y3n<368><STEAM_0:1:147012876><TERRORIST>" attacked "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" with "awp" (damage "109") (damage_armor "1") (health "-59") (armor "85")
	Line 697: L 08/09/2016 - 20:46:31: "F4y3n<368><STEAM_0:1:147012876><TERRORIST>" killed "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" with "awp"
	Line 749: L 08/09/2016 - 20:47:24: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "/nagroda"
	Line 757: L 08/09/2016 - 20:47:44: "Pawel1971TYCHY|ACAB!<374><STEAM_0:0:766006><SPECTATOR>" triggered "amx_chat" (text "Nessia<STEAM_0:0:1275054> byl zbanowany NA ZAWSZE. Powod: ab.")
	Line 765: L 08/09/2016 - 20:47:49: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" say "co kurwa"
	Line 768: L 08/09/2016 - 20:47:54: Kick: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><>" was kicked by "Console" (message " Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.")
	Line 769: L 08/09/2016 - 20:47:54: "Nessia<366><STEAM_0:0:1275054><CT>" disconnected
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co chcę poruszyć dwie sprawy:

1.1. Ban nakładany przez opiekuna musi mieć jakieś podstawy.
1.2. Dzisiejszego poranka napisał do mnie Paweł twierdząc, że prowadzę spisek przeciwko niemu i odbanowałem 5 razy Nessie.
1.3. W odpowiedzi dostał ode mnie wiadomości o przybliżonej treści "Zamknij się, nie będziesz mnie oskarżał o takie rzeczy. Jeżeli to prawda to przedstaw mi dowodu w postaci linków z amxbans, że to ja ją odbanowałem"

1.4. Sprawdziłem z własnej ciekawości amxbans, czy ktokolwiek odbanował Nessie po kryjomu. Okazało się, że ma tylko jednego nałożonego bana i w dalszym ciągu aktywnego.

1.5. Po krótkiej konwersacji w odpowiedzi od Pawła dostałem taką ładną wiązankę:

Paweltychy1971osc: pogadam z karolem
Paweltychy1971osc: i dowiem sie czy chcesz dostac w ryj
polaczekkkkkkkkk: XD
Paweltychy1971osc: wylizac mi dupe jak  omega
Paweltychy1971osc: czy mam cie udusic jak kure

1.6. Nie jest to normalne zachowanie.

Druga sprawa:
2.1. Dołączam skargę na opiekuna Ruda Śląska za bezpodstawne zabieranie mi 4-krotnie admina z powodu zemsty?
Jeżeli będzie potrzeba to mam wszystkie screeny z ostatniej sytuacji zabrania mi admina

Na tę chwilę to wszystko co mam do napisania w tej sprawie.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Boże, nie ma czegoś takiego jak odbanować, rozumiecie, że jak ktoś nałoży bana, to zapisuje się to w logach? To nie jest świat magii, to nie znika, jeżeli ktoś usunie bana w amxbans, mam to w logach, jeżeli ktoś usunie bana z amxbans przez baze, w logach i tak jest fakt, ze gracz został zbanowany.

TUTAJ NIE MA NIC, nie ma żadnego bana nałożonego na Nessie, a w plikach listip.cfg i banned.cfg ostatnia aktywnośc jest z 07.08, to jakim cudem nie ma tego w logach, skoro została zbanowana i zniknęło to pozostaje tylko to, że albo Paweł lub Ruda udostępnili komuś dane do FTP i ta osoba zna nessie i jakimś cudem udało się jej zatuszować logi, albo Ruda/Paweł lub ja usunęliśmy te logi, innej możliwości nie ma.

Nie da się inaczej tego wyjaśnić, logi są, ma do nich dostęp mała grupa osób, ta która posiada FTP, tylko ona w jakimś stopniu może się pozbyć jakichkolwiek dowodów, a skoro ktoś przy nim majstrował, to na to też mogą być dowody. Mogę napisać do pukawki dostać logi, sprawdzić każde logujace się IP do FTP i jeżeli z tego nic nie wyniknie, to sprawa jest prosta, Paweł kłamie pisząc, że dał jej bana wcześniej, no chyba że ktoś mi wyjaśni jakim sposobem można pozbyć się logów nie pozostawiając żadnego znaku po sobie.

 

 

Jeżeli ktoś mi wyjaśni to co napisałem, to postawię mu pomnik.

Napisałem w sprawie logów z FTP, teraz wszystko się wyjaśni.

 

@EDIT

Oto kawałek funkcji odpowiadający za amx_addban:

 

 

public cmdAddBan(id, level, cid)
{
	if (!cmd_access(id, level, cid, 3, true)) // check for ADMIN_BAN access
	{
		if (get_user_flags(id) & level) // Getting here means they didn't input enough args
		{
			return PLUGIN_HANDLED;
		}
		if (!cmd_access(id, ADMIN_RCON, cid, 3)) // If somehow they have ADMIN_RCON without ADMIN_BAN, continue
		{
			return PLUGIN_HANDLED;
		}
	}

	new arg[32], authid[32], name[32], minutes[32], reason[32]
	
	read_argv(1, arg, 31)
	read_argv(2, minutes, 31)
	read_argv(3, reason, 31)
	
	
	if (!(get_user_flags(id) & ADMIN_RCON))
	{
		new bool:canban = false;
		new bool:isip = false;
		// Limited access to this command
		if (equali(arg, "STEAM_ID_PENDING") ||
			equali(arg, "STEAM_ID_LAN") ||
			equali(arg, "HLTV") ||
			equali(arg, "4294967295") ||
			equali(arg, "VALVE_ID_LAN") ||
			equali(arg, "VALVE_ID_PENDING"))
		{
			// Hopefully we never get here, so ML shouldn't be needed
			console_print(id, "Cannot ban %s", arg);
			return PLUGIN_HANDLED;
		}
		
		if (contain(arg, ".") != -1)
		{
			isip = true;
		}
		
		// Scan the disconnection queue
		if (isip)
		{
			new IP[32];
			new Name[32];
			new dummy[1];
			new Access;
			for (new i = 0; i < g_Size; i++)
			{
				GetInfo(i, Name, charsmax(Name), dummy, 0, IP, charsmax(IP), Access);
				
				if (equal(IP, arg))
				{
					if (Access & ADMIN_IMMUNITY)
					{
						console_print(id, "[AMXX] %s : %L", IP, id, "CLIENT_IMM", Name);
						
						return PLUGIN_HANDLED;
					}
					// User did not have immunity
					canban = true;
				}
			}
		}
		else
		{
			new Auth[32];
			new Name[32];
			new dummy[1];
			new Access;
			for (new i = 0; i < g_Size; i++)
			{
				GetInfo(i, Name, charsmax(Name), Auth, charsmax(Auth), dummy, 0, Access);
				
				if (equal(Auth, arg))
				{
					if (Access & ADMIN_IMMUNITY)
					{
						console_print(id, "[AMXX] %s : %L", Auth, id, "CLIENT_IMM", Name);
						
						return PLUGIN_HANDLED;
					}
					// User did not have immunity
					canban = true;
				}
			}
		}
		
		if (!canban)
		{
			console_print(id, "[AMXX] You may only ban recently disconnected clients.  Use ^"amx_last^" to view.");
			
			return PLUGIN_HANDLED;
		}
		
	}
	
	// User has access to ban their target
	if (contain(arg, ".") != -1)
	{
		server_cmd("addip ^"%s^" ^"%s^";wait;writeip", minutes, arg)
		console_print(id, "[AMXX] Ip ^"%s^" added to ban list", arg)
	} else {
		server_cmd("banid ^"%s^" ^"%s^";wait;writeid", minutes, arg)
		console_print(id, "[AMXX] Authid ^"%s^" added to ban list", arg)
	}

	get_user_name(id, name, 31)

	show_activity_key("ADMIN_ADDBAN_1", "ADMIN_ADDBAN_2", name, arg);

	get_user_authid(id, authid, 31)
	log_amx("Cmd: ^"%s<%d><%s><>^" ban ^"%s^" (minutes ^"%s^") (reason ^"%s^")", name, get_user_userid(id), authid, arg, minutes, reason)

	return PLUGIN_HANDLED
} 

 

 

Jak widać logi się zapisują, tutaj dowód

log_amx("Cmd: ^"%s<%d><%s><>^" ban ^"%s^" (minutes ^"%s^") (reason ^"%s^")", name, get_user_userid(id), authid, arg, minutes, reason)
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel1971tychy

 

 

Gościu jaki ty jesteś skończony.

 

Nawet jak się jakimś cudem okaże, że miałeś jakąś rację związaną z tym banem to i tak jesteś skończony.

 

Masakra jakim jesteś ścierwem za plecami.

 

(" Jak nie pasuje administratorowi ta wiadomość to proszę o usunięcie, nadanie warna i usunięcie warna [donator] ")

Edytowane przez SzeregowiecPL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje tylko fakt, że albo Paweł lub Ruda udostępnili komuś dane do FTP i ta osoba zna nessie i jakimś cudem udało się jej zatuszować ss, albo Ruda/Paweł lub ja usunęliśmy te logi, innej możliwości nie ma.?????????????????????????????????????????????????????????????

tak ja albo ruda usunelismy logi lepiej się zastanow czy dostęp mamy napewno we 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Temat zamykam.

Czekam na logi FTP

 

Jeżeli z nich nie wyjdzie nic, czyli np: fakt, że ktos logował się do niego, to skargę uważam za słuszną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Otrzymałem logi logowań

Sytuacja wygląda tak, nie mogę ukazać IP, więc je zakryłem, ale podpisałem każde logi (do kogo należą)

TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 00:00:11,319 node25 proftpd[31822] 193.33.177.13 (91.xss0]): USER s275691: Login successful. 
TO PAWEL 			- 2016-08-08 09:12:39,016 node25 proftpd[24716] 193.33.177.13 (89ss.xx0.52]): USER s275691: Login successful.
TO PAWEL 			- 2016-08-08 09:16:04,713 node25 proftpd[11696] 193.33.177.13 (89ss52]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 12:53:54,329 node25 proftpd[13521] 193.33.177.13 (9ssxx1.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 12:53:54,873 node25 proftpd[13540] 193.33.177.13 (91.xss.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 16:36:15,632 node25 proftpd[18082] 193.33.177.13 (xxsx0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 16:36:15,863 node25 proftpd[18175] 193.33.177.13 (91.xs4xx1.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 17:30:55,020 node25 proftpd[17178] 193.33.177.13 (91.2s.221.0]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-08 17:45:12,416 node25 proftpd[6898] 193.33.177.13 (89.68s44.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-08 18:32:57,985 node25 proftpd[11466] 193.33.177.13 (89.sx08]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 19:11:26,537 node25 proftpd[4843] 193.33.177.13 (91.xs.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 19:11:26,841 node25 proftpd[4846] 193.33.177.13 (91.22s1.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 19:12:55,372 node25 proftpd[15224] 193.33.177.13 (91.s221.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-08 19:12:55,676 node25 proftpd[15243] 193.33.177.13 (91.2s.0]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 02:35:30,325 node25 proftpd[4013] 193.33.177.13 (89.s.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 02:45:28,677 node25 proftpd[2502] 193.33.177.13 (89.6s44.108]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-09 07:16:28,945 node25 proftpd[21883] 193.33.177.13 (91.22s1.0]): USER s275691: Login successful.
TO RUDA 			- 2016-08-09 18:27:39,142 node25 proftpd[24693] 193.33.177.13 (195.s5.49]): USER s275691: Login successful.
TO RUDA 			- 2016-08-09 18:37:28,965 node25 proftpd[21126] 193.33.177.13 (195.xs222.115.49]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 18:38:47,765 node25 proftpd[29144] 193.33.177.13 (89s.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 18:40:52,229 node25 proftpd[11134] 193.33.177.13 (89.s108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:02:35,739 node25 proftpd[15399] 193.33.177.13 (89s.108]): USER s275691: Login successful.
TO RUDA 			- 2016-08-09 19:07:16,077 node25 proftpd[11409] 193.33.177.13 (19s15.49]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:07:59,717 node25 proftpd[12226] 193.33.177.13 (89.s.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:32:50,097 node25 proftpd[15077] 193.33.177.13 (89.s.108]): USER s275691: Login successful.
TO RUDA 			- 2016-08-09 19:33:48,013 node25 proftpd[16549] 193.33.177.13 (195s15.49]): USER s275691: Login successful.
TO RUDA 			- 2016-08-09 19:34:47,961 node25 proftpd[24173] 193.33.177.13 (19s15.49]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:37:41,477 node25 proftpd[6641] 193.33.177.13 (89.s108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:41:15,489 node25 proftpd[31030] 193.33.177.13 (8s4.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:45:22,609 node25 proftpd[21329] 193.33.177.13 (89s.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:46:41,701 node25 proftpd[2735] 193.33.177.13 (89.s44.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:48:09,858 node25 proftpd[8625] 193.33.177.13 (89s44.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 19:51:41,321 node25 proftpd[31217] 193.33.177.13 (89.s08]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 20:23:07,081 node25 proftpd[6566] 193.33.177.13 (89.s08]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 20:34:32,970 node25 proftpd[14771] 193.33.177.13 (8s08]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-09 21:13:26,209 node25 proftpd[24938] 193.33.177.13 (91s1.0]): USER s275691: Login successful.
TO JEST SKLEP 		- 2016-08-09 21:13:26,517 node25 proftpd[24957] 193.33.177.13 (91s.0]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 21:16:19,480 node25 proftpd[14178] 193.33.177.13 (89.6s8]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 21:23:30,361 node25 proftpd[20681] 193.33.177.13 (89sx.108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 21:24:38,975 node25 proftpd[28400] 193.33.177.13 (8s108]): USER s275691: Login successful.
TO JA 				- 2016-08-09 21:39:18,881 node25 proftpd[23631] 193.33.177.13 (89.68xx144.108]): USER s275691: Login successful. 

Jeżeli ktoś jeszcze ma jakies ale i uważa, że nie są to wszystkie logi, to mogę z chęcią napisać do Patryka z Pukawki i poprosić o potwierdzenie tego, iż te właśnie logi mi udostepnił.

Jak widać od wczoraj, ŻADNA dziwna osoba nie logowała się na FTP, więc tylko JA /  RUDA  / PAWEŁ  mogliśmy sfabrykować dowody, czyli dla mnie bana nie było i nie ma, a jeżeli ktoś chce, to jeszcze mogę wziąć logi edycji plików z folderu logs, z miłą chęcią stracę kolejne 30 minut swojego życia na udowadnianie każdej rzeczy po kolei.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz podsumowanie

Więc tak, ban nie mógł być nadany wcześniej, bo nie ma żadnego odwołania do niego w logach. Ban następny, ten za AB został nadany i znajduje się w logach, a ten nadany przez amx_addban nie, mimo iż inne bany zostały zapisane.
Dla mnie sprawa jest jasna, nie było bana pierwszego, został nadany tylko ten, bo jej same (czyt. Nessi) nie było wczęśniej na tym nicku, na serwerze, chyba że o tej około 20, gdzie była na chwile i w tym czasie nie nałożono żadnego bana na to IP.
Pliki listip.cfg i banned.cfg też nie zawierają żadnego bana nadanego w okresie 08.08.2016-10.08.2016, to też przeczy temu iż miała dostać bana na IP przez wcześniej wymienioną komendę.

 

 

 

@@ OSTATNI DOWÓD

Teraz dowód ostatni, użyłem komendy amx_addban na siebie, oto efekt
L 08/10/2016 - 19:19:42: [admincmd.amxx] Cmd: "asdsada<1600><STEAM_0:1:43328934><>" ban "asdsada" (minutes "0") (reason "0")

 

Zapisało się w logach? Zapisało, a oto dowód, ss

 

http://scr.hu/0mtv/b6lqv

 

http://scr.hu/0mtv/rklec

 

Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości?

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.


Ostateczna decyzja:

Patrząc na te dowody wynika z nich jasno, że Madzia nie miała wcześniej bana, nie wskazują na to logi, itd, a więc ban który nałożono jest niesłuszny i muszą z tego zostać wyciągnięte konsekwencje. Jako iż sytuacja na serwerze jest napięta i to bardzo, tu nie chodzi oto, że ktoś sobie nie radzi na danej funkcji, ale o sam fakt, że jest tam nieciekawie. Kłótnie gonią kłótnie, a niektórzy nie potrafią się pogodzić, a jeszcze inni wolą się kłócić, to niestety ale w tym momencie obsada na serwerze zostaje zmieniona. Nie chodzi tutaj tylko o opiekunów, ale też i o adminów. Dzisiaj w nocy sprawdzę WSZYSTKIE logi związane z danymi adminami, sprawdzę usługi, wszystko co pomoże mi określić jak wygląda aktualnie serwer i jeżeli zauważę dziwne działania, to będę usuwał dane osoby z rangi, innego wyjścia na ten moment nie widzę. To jak zachowywali się niektórzy admini (a może dalej zachowują) jest poniżej normy i to nie jest całkowicie winą aktualnych opiekunów, ponieważ odkąd pamięta, to na tym serwerze, średnio co pół roku były takie problemy, NIE WAŻNE kto obejmował te stanowisko. 

Serwer ten powinien świecić przykładem, a nie chamstwem i prostactwem, a odkąd pamiętam, to właśnie tak był postrzegany ten serwer, od dawien dawna. Moje działania pomagały tylko na max 4-5 miesięcy, potem znowu działo się to samo, bo nikt nie rozwijał tego co zacząłem, bądź nie dawało to takich samych rezultatów. 

Co do nowych opiekunów, to na pewno nie wybiorę tam żadnej z osób, która brała udział w jakiś sprzeczkach, itd, bo wiem jak się to zakończy. Po wybraniu opiekuna na pewno sam będę pilnował tego co tam się dzieje przez jakiś okres, a już na pewno nowy opiekun BĘDZIE KONSULTOWAŁ ze mną to co sobie zażyczę, np: wybór admina z podania.

 

Naprawdę jest na tym serwerze masa inteligentnych, dojrzałych osób, które chcą zagrać sobie spokojnie, ale też jest masa (ta większa) osób, które wolą się kłócić, dogryzać sobie na wzajem, ale żeby było lepiej, przenoszą to wszystko na światło dziennie, nie potrafiąc załatwić tego PRYWATNIE.
Każdy jest człowiekiem, każdy ma rozum i każdy wie co jest dla niego dobre, ale niektórzy nie potrafią pojąć, że czasem lepiej jest załatwić coś kulturalnie, spokojnie, a jeżeli to nie pomaga, to olać daną osobę, nie ważne na jakiej randze się dana osoba znajduje.
Teraz obrażę daną część użytkowników/graczy (nie wymieniam z nicku), chodzi tutaj o osoby ograniczone umysłowo, takie które chyba nie potrafią zdrowo myśleć, te właśnie osoby psuja serwer, nie tylko ten. Niestety, nie można nikogo wyrzucić ot tak, ale uważam, że od teraz powinno się odizolowywać tego typu osoby od danych serwerów, jeżeli tego nie zrobimy, to skończy się to tragicznie, tak jak w tym przypadku.

 

Dodam jeszcze, że ban na Nessie został jednak nadany, ale niepoprawnie, przynajmniej tak wskazują logi, stąd nie było wzmianki z nickiem Nessia. Paweł mówił prawdę, jego dziewczyna chciała zbanować Nessie, nie wiem za co, ale jednak chciała.

 

Proszę też nie liczyć na to, że teraz niektóre osoby będą mogły statować na dane stanowiska, majac słabą przeszłość za czasów Pawła i Ruda Śląskiego.

 

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 27
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności