Skocz do zawartości

Mr.SniRex


RozrabiaK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CodMod

2. Nick: Mr.SniRex

3. Imię: Sławek

4. Wiek: 16

5. Znajomość Amxx(0/10):8/10 

6. Mikrofon(Tak/Nie): Jest +Mutacja

7. Składka(Tak/Nie): Tak

8. Czas spędzony na forumTime Online

3h 32m 5s Mysle ze Admin powinien więcej przebywać na Serverze niz na Forum ale forum takze odwiedzac.

9. Opisać siebie:Nazywam się Sławek Chodze do 3 Klasy Gimnazjum Sportowego Trenuje Siatkówke równocześnie piłke nożną Bardzo lubie Klub Fc.Barcelona. Jestem osobą Ogarniętą zawsze zachowuje Kulture osobistą.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:Chciałbym Zostać Adminem z powodu duzej ilosci cziterów i zaopiekować się serverem bardzo duzo głosze adminowi na U@ jak jest jakis cziter... Umiem rozpoznać czy to wh,aim,sh i jestem bardzo pomocny dla graczy. Jak i dla adminów...

11. Linki do reklamhttp://csfakulo.pl/viewtopic.php?f=54&t=2225

12. Co zrobisz gdy:

-Ktoś używa dopalaczy:Robie SS,demko Potem wklepuje Perma 

-Gdy ktoś nadużywa micro:Upomnienie Jesli Gracz się nie uspokoi to Ban na 30Minut.

-Nadużywa Kultury na serwerze:Wtedy Upomnienie jesli nie poskutkuje to Ban na 30Minut.

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Na tą chwile NS Steam został skradziony został w ponidziałek zamierzam kupic jak najszybciej.

 
 
 
 
 
~Wiek 15+ (ale z mutacja najlepiej) Jest.
~Mikrofon(nie wymagane aż tak) Jest.
~Minimum 30 godzin gry na Serwerze Nie Ma Ale Na drobie.
~Ogar  Jest ;d
~Kultura Jest.
~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu Jest.
~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM  Jest.
~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) Jest.
~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera Jest.
~Reklamowanie Serwerów Jest.
Edytowane przez Blip ^
Czerwony tylko dla H@ !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnikersWali wie was, wali..Po co wam te admy..?!NIE- za dużo admów- godziny na serwieDużo głosze adminowi na u@ ?!Nie zauważyłem chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie gram teraz na tej serwerowni juz bo skonczylem jak narazie z cs1.6 a zaczolem grac w cs:go ale po podaniu widac ze sympatyczny ... Wlozyl troche wysilku w to podanie a nie na odpier...Goscia nie znam ale bede na tak bo widac ze ogarnie wiec powodzenia ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ogarnij się jakby było za dużo adminów to rekrutacja była by OFF a jest Otwarta..

 

co do podania jestem na TAK

-wszystko OK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: CLOSEJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności