Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie GeRlO_wWa


Gerlo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: GeRlO_wWa

2. Imię: Adrian (swoją drogą czy to tak istotne?)

3. Wiek: 24

4. Znajomość AMX (1-10): Hmm przez półtora roku pozapominałem trochę, dajmy 7.

5. Sprawny i działający mikrofon: Tak

6. Składka: Tak


8. Parę słów o sobie **: Moi drodzy parafianie! Mam na imię Adrian chociaż śmiem wątpić iż ktokolwiek zapamiętuje te imiona więc jak dla was mogę być i Gerlosławem. Największe szczęscie jakie spotkało moją rodzinę (czyli moje narodziny) wydarzyło się 24 lata temu pięknego poranka w pięknej stolicy naszego pięknego kraju Warszawie, jakoś po 7 rano, nazwy szpitala niestety nie pamietam. W każdym razie żyję sobie w Warszawie względnie spokojnie do dnia dzisiejszego. Dwa lata temu stwierdziłem iż szkoda czasu na edukację i rzuciłem studia. Obecnie pracuję, w pracy zajmuję się ubezpieczeniami a w głównej mierze ludzką głupotą.. Jako inteligentny człowiek interesuję się wieloma zagadnieniami, ale przodujące pasję to sport głównie piłka i sporty motorowe oraz muzyka, tu głównie rap. Co mogę dodać hmm.. Jestem inteligentny, zabawny, piękny, genialny i co najważniejsze skromny więc jeśli któraś księżniczka pragnie zostać moją zapasową dziewczyną chętnie udostępnie maila do składania podań hahah oki tyle o mnie. Z Bogiem kochani!

9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: No a po co się zostaję adminem? Dla kolorku! A tak szczerze to myślę, że motywację mam podobną jak normalny, dojrzały emocjonalnie gracz, chce pograć fair w miłej atmosferze. A z racji, że zniknąłem z życia wirtualnego na przeszło rok czasu, baa nawet kompa nie miałem przez ten czas to mam spory głód gry :D Irytuję mnie rozkładanie namiotów na respie, bezmyślne flashowanie swoich, dziecinne spiny czy słuchanie odgłosów gwałtu przez mikrofon. Dobrego "produktu" nie trzeba reklamować, dlatego specjalnie anonsować się nie będe. Kto miał ze mną przyjemność sam oceni, szczególnie że byłem już tu adminem więc niech to będzie moim świadectwem.

10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:52596553

11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Hmm w tygodniu myślę, że ze 2-3 godzinki, w weekendy ze dwa razy więcej z 4-5h.

12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W tygodniu wieczorem w godzinach 19-1 a w weekend w zależności od czasu i chęci.

13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4 lata

14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rekrutacja powinna zostać zamknięta. Po przyjęciu kilku podań w ostatnim czasie muszę przyznać że nie brakuje nam adminów. Wręcz przeciwnie o niektórych porach dnia gra więcej adminów niż graczy xd

Ale jeśli kontynuujemy rekrutacje to jestem na tak.

Dobry wiek. Steam. Nie widziałem żeby łamał jakiś podpunkt z regulaminu. Spoko gt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

- Sprawnie się komunikuje

- Steam (łatwa komunikacja gracz-admin)

- GT (w ostatnim czasie niezła aktywność)

- Jest dojrzały emocjonalnie, nie szuka spiny itp.

 

Odnośnie rekrutacji. Kilka razy spotkałem się z sytuacją gdzie admina nie było a były osoby do uspokojenia więc dodatkowa osoba nie zaszkodzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

 

+ Gt

+ składka

+ wiek

+ miły, ogarnięty

 

Odnośnie tej rekrutacji no dużo tych adminów jest, ale jak jest otwarta dalej rekrutacja to nie widzę przeciw skazań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również takiego samego zdania co Fam :P

- mało kto Cię zna

- podanie napisane jak słaby kawał

- Nie lubię takich typów co uważają się za cwaniaków ;) (Można wywnioskować ze stylu, w którym zostało napisane podanie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak

Koleś ogarnięty, wymagania spełnia i doświadczenie jest.

A czy za dużo adminów ?, poczekajcie, aż się wakacje skończą to nie będzie tak różowo, dojdzie szkoła, praca i obowiązki, które na pewno wpłyną na aktywność adminów.

Brać , nie pytać: )

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również takiego samego zdania co Fam :p

- mało kto Cię zna

- podanie napisane jak słaby kawał

- Nie lubię takich typów co uważają się za cwaniaków ;) (Można wywnioskować ze stylu, w którym zostało napisane podanie)

 

Mało kto go zna, proszę cię... Twoje konto na forum 2k16 jego 2k14, tym bardziej na serwerze.

 

 

Ogólnie jestem na TAK:

+ znam Cię dość długo, jeszcze z czasów gdy miałeś admina

+ wiek

+ steam

+ dobre GT (póki co)

+ ogólnie podoba mi się to w jaki sposób napisane jest podanie, potrafisz się zareklamować

+ ciężko Cię sprowokować :C

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności