Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na Admina i Strażnika


Gang Albanii

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.09.2017 o 22:39, Baobab napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Strażnik

2. Nick: Baobab (na serwie Marcin Magical)

3. Imię: Marcin

4. Wiek: 16

5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 6/7 /10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

8. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Marcin Magical/193.33.177.87:27051/ Gt można poprawić a na serwerze gdzie nie ma graczy nie ma po co siedzieć to samo jest co do osób nie ogarniętych gdzie nie ma admina.

9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Cóż tu dużo mówić, na imię mam Marcin mam 16 lat chodzę do 3 gimnazjum. Pochodzę z Aleksandrowa Kujawskiego mieszkam tam i się uczę. Moje hobby to spanko, granie na komputerze, chodzenie ze znajomymi. Ja chcę zostać tym strażnikiem tylko dla tego że nigdy nie ma nikogo żeby ogarnąć osoby jak już jakieś są na serwerze, przeważnie wygląda to tak że nikogo nie ma z administracji i są osoby kompletnie nie ogarniające nawet języka Polskiego, a co tu mówić o prowadzeniu w Ct. Doświadczenie mam więc chyba nie ma co tu się rozpisywać o tym. Dyspozycyjny jestem jak najbardziej wystarczy telefon czy wiadomość na fb i w przeciągu 5/10 minut jestem (jak w godzinach szkolnych to kwestia 25 minut max)

10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: http://steamcommunity.com/profiles/76561198059341310/

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 0,30-1,5 h 

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Trudno jest grać na serwerze jeżeli stoi pusty albo są osoby które są 13- i nie ogarniają bo to się odechciewa. Tak to to 15-22 dni robocze weekendy 9-22

13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 lat około 

14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Tak

 

 

Wymagania:

 

Strażnik:

 

1. Ukończone 14 lat (wiedz, że musisz być ogarnięty). +

2. Przynajmniej 5 godzin spędzonych na serwerze. - 

3. Zachowanie kultury na serwerze. +

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum. +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). + 

6. Posiadanie mikrofonu. +

Przyjmuję aktualnie na strażnika. Potrzebuję ludzi do ekipy, którzy mają ochotę grać i pomóc, jak jest tak faktycznie to gitara, jak nie to się pożegnamy, bo nie chcę nikogo dla rangi. Zgłoś się po rangę i do @vabastian po flagi. 

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Obecna to VIP ale kandytuje na Strażnika :D

2. Nick: MrDevix
3. Imię: Dawid
4. Wiek: w grudniu 14 @edit moim zdaniem wiek nie ma znaczenia tylko ogarnięcie człowieka
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): myślę że 5 

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): tutaj zdecydowanie więcej :D 7

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Link do swojego GT**: 
https://www.gametracker.com/player/MrDevix/193.33.177.87:27051/ - wiem słabe :D


9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Dawid, na chwilę obecną mam 13 lat choć niedługo to się zmieni ;) Interesuję się komputerami (grafiką i programowaniem) Dlaczego chciałbym posadę strażnika? Na serwerze panuje kompletny chaos, ludzi nieogarnięci wchodzą do ct freekillują, nie mają mikrofonu a adminów brak.. Jedynie czasami widać @Baobab jak siedzi :D Dzisiaj np. latał sobie gościu na SH oraz Aimie i nikt nic nie mógł zrobić a zanim skarga sprawdzona zostanie to gościu wyjdzie...
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dni robocze (no jako nastolatek mam szkołę :D) 2/3h jak nie więcej Weekendy: postaram się jak najdłużej może nawet cały dzień

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16/17 | 19 - 22/23 Weekend: jak u góry nawet cały dzień
13. Staż w grze Counter Strike 1.6:  6/7 lat to na pewno 
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Niestety nie ale musi być ten 1 raz ;)

 

 

Wymagania:

 

Strażnik:

 

1. Ukończone 14 lat (wiedz, że musisz być ogarnięty). -

2. Przynajmniej 5 godzin spędzonych na serwerze. +

3. Zachowanie kultury na serwerze. +/-

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum. +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). +

6. Posiadanie mikrofonu. +

Jeszcze na sam koniec dodam iż pozdrawiam ludzi, którzy to czytają :D 

Edytowane przez *Devix*
  • Like 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2017 o 21:39, *Devix* napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Obecna to VIP ale kandytuje na Strażnika :D

2. Nick: MrDevix
3. Imię: Dawid
4. Wiek: w grudniu 14 @edit moim zdaniem wiek nie ma znaczenia tylko ogarnięcie człowieka
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): myślę że 5 

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): tutaj zdecydowanie więcej :D 7

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Link do swojego GT**: 
https://www.gametracker.com/player/MrDevix/193.33.177.87:27051/ - wiem słabe :D


9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nazywam się Dawid, na chwilę obecną mam 13 lat choć niedługo to się zmieni ;) Interesuję się komputerami (grafiką i programowaniem) Dlaczego chciałbym posadę strażnika? Na serwerze panuje kompletny chaos, ludzi nieogarnięci wchodzą do ct freekillują, nie mają mikrofonu a adminów brak.. Jedynie czasami widać @Baobab jak siedzi :D Dzisiaj np. latał sobie gościu na SH oraz Aimie i nikt nic nie mógł zrobić a zanim skarga sprawdzona zostanie to gościu wyjdzie...
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dni robocze (no jako nastolatek mam szkołę :D) 2/3h jak nie więcej Weekendy: postaram się jak najdłużej może nawet cały dzień

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 15-16/17 | 19 - 22/23 Weekend: jak u góry nawet cały dzień
13. Staż w grze Counter Strike 1.6:  6/7 lat to na pewno 
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Niestety nie ale musi być ten 1 raz ;)

 

 

Wymagania:

 

Strażnik:

 

1. Ukończone 14 lat (wiedz, że musisz być ogarnięty). -

2. Przynajmniej 5 godzin spędzonych na serwerze. +

3. Zachowanie kultury na serwerze. +/-

4. Przynajmniej 5 sensownych postów na forum. +

5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń). +

6. Posiadanie mikrofonu. +

Jeszcze na sam koniec dodam iż pozdrawiam ludzi, którzy to czytają :D 

Grasz na serwerze dopiero 5 dni. Owszem po kilka godzin dziennie ale z tego co widzialem, a bardziej tez słyszałem nie przestrzegasz regulaminu. Wczoraj jak bylem to nawet nie chciales do ct isc, a chcialem sam zobaczyc jak u Ciebie jest z regulaminem. Na obecna chwile odrzucam. 

  • Dziękuję 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin

2. Nick: KUBUS :-)

3. Imię: Kuba

4. Wiek: 15

5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 7/10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

8. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Kubus %3A-)/193.33.177.87:27051/

9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem graczem doświadczonym znam regulamin byłem również 2 razy opiekunem serwera a raz właścicielem i nie było na mnie skarg.

10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:NIE

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 godz

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Weekendy od 16:00 do 18:00 a w niedzielę i w sobotę od 15:30 do 19:50

13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata

14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Tak 

Edytowane przez Hyjuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Hyjuk napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin

2. Nick: KUBUS :-)

3. Imię: Kuba

4. Wiek: 15

5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 7/10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

8. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Kubus %3A-)/193.33.177.87:27051/

9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem graczem doświadczonym znam regulamin byłem również 2 razy opiekunem serwera a raz właścicielem i nie było na mnie skarg.

10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:NIE

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-4 godz

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Weekendy od 16:00 do 18:00 a w niedzielę i w sobotę od 15:30 do 19:50

13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata

14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Tak 

Twoje GT jest zerowe. Popraw je i zapraszam za tydzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin

2. Nick: Grzegorz
3. Imię: Grzegorz
4. Wiek: 18
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre #8

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 8

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Link do swojego GT**:
https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jest dużo ludzi co nie ma mutacji albo free kilują za darmo. Albo łamią regulamin a to mi się nie podoba jak i innym graczą więc chciałbym trochę pomóc ogranać serwer.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 18-20 Weekendy 15-19
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Tak

  • Haha 1
  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 19:25, GrzegorzxD napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin

2. Nick: Grzegorz
3. Imię: Grzegorz
4. Wiek: 18
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre #8

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 8

7. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
8. Link do swojego GT**:
https://www.gametracker.com/player/Grzegorz/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jest dużo ludzi co nie ma mutacji albo free kilują za darmo. Albo łamią regulamin a to mi się nie podoba jak i innym graczą więc chciałbym trochę pomóc ogranać serwer.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-2h

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 18-20 Weekendy 15-19
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Tak

Przyjęty na okres próbny na strażnika, zgłoś sie na pw po flagi i wpisz się w temacie z rangami.

Witamy w ekipie

  • Zmieszany 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Funkcja (Admin, Strażnik):  Trzeci opiekun xD.Nie no... admin ;D

2. Nick:Zygus
3. Imię:Marcin
4. Wiek:18+
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): BDB

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9/10

7. Mikrofon(Tak/Nie):Tak 
8. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nie cierpię tego punktu...Jestem Marcin uczęszczam do szkoły zawodowej jako Monter systemów suchej zabudowy,uczęszczam rekreacyjnie na siłownie (MASA XD).Gram tutaj od początku powstania serwera zwanego JAILBREAK i postanowiłem powrócić na stare śmieci,nie wiem tak jakoś zajawkę dostałem na tego JB ;d.Jak to Jb panuje chaos i masa dzieci którzy psują grę i zmuszają do wyjścia normalnych graczy.    Więcej info o mnie TUTAJ.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:1:146989495
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2h plus wezwania na steam/forum ;d

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): DR :15-23 WW: 10-23 
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat chyba xd
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków):Tak

@GrzegorzxD

" Nie dość że masz 2 rangi opiekuna i UB team to jeszcze na jb chcesz, co za dużo to nie zdrowo."

Emm Rangi mi nie są potrzebne ale,wymaga tego Karol,więc nie wiem o co Ci chodzi ;d W UB team dużo pracy nie ma ;). Wydaje mi się,że jestes zazdrosny o rangi dlatego masz taka opinię o mnie xDD,zresztą nie muszę mieć rangi admina JB,żeby móc tam adminować wystarczy tylko zgoda opiekunów ;)

"- Grałeś 2 dni i już od razu admina chcesz gt lepiej poraw a nie "

Dobrze,że ty miałeś dobre Gt jak pisałeś podania i skakałeś z serwera na serwer :)

" Deathrunem się zajmij lepiej bo napewno nie ogarniesz 2 serwerów"

A Dr to akurat mój 2 plan do ogarnięcia w codziennym życiu :),więc nie mam problemu z tym. Nie bój się ogarnę nawet 5 serwerów ;p

 

Edytowane przez Zygi
  • Like 3
  • Haha 1
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zygi napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik):  Trzeci opiekun xD.Nie no... admin ;D

2. Nick:Zygus
3. Imię:Marcin
4. Wiek:18+
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): BDB

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 9/10

7. Mikrofon(Tak/Nie):Tak 
8. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/Zygus/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Nie cierpię tego punktu...Jestem Marcin uczęszczam do szkoły zawodowej jako Monter systemów suchej zabudowy,uczęszczam rekreacyjnie na siłownie (MASA XD).Gram tutaj od początku powstania serwera zwanego JAILBREAK i postanowiłem powrócić na stare śmieci,nie wiem tak jakoś zajawkę dostałem na tego JB ;d.Jak to Jb panuje chaos i masa dzieci którzy psują grę i zmuszają do wyjścia normalnych graczy.    Więcej info o mnie TUTAJ.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:1:146989495
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:1-2h plus wezwania na steam/forum ;d

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): DR :15-23 WW: 10-23 
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: 5 lat chyba xd
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków):Tak

@GrzegorzxD

" Nie dość że masz 2 rangi opiekuna i UB team to jeszcze na jb chcesz, co za dużo to nie zdrowo."

Emm Rangi mi nie są potrzebne ale,wymaga tego Karol,więc nie wiem o co Ci chodzi ;d W UB team dużo pracy nie ma ;). Wydaje mi się,że jestes zazdrosny o rangi dlatego masz taka opinię o mnie xDD,zresztą nie muszę mieć rangi admina JB,żeby móc tam adminować wystarczy tylko zgoda opiekunów ;)

"- Grałeś 2 dni i już od razu admina chcesz gt lepiej poraw a nie "

Dobrze,że ty miałeś dobre Gt jak pisałeś podania i skakałeś z serwera na serwer :)

" Deathrunem się zajmij lepiej bo napewno nie ogarniesz 2 serwerów"

A Dr to akurat mój 2 plan do ogarnięcia w codziennym życiu :),więc nie mam problemu z tym. Nie bój się ogarnę nawet 5 serwerów ;p

 

Ze względu na staż i pojęcie biorę Cię od razu na admina, a nie strażnika. Mam nadzieję, że nasza współpraca się tak szybko nie skończy. Napisz na PW to zaraz Ci dodam flagi i zgłoś się po rangę. 

  • Like 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin, no chyba że za wysokie progi to strażnik.

2. Nick: Frostuuu
3. Imię: Michał
4. Wiek: 17
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre, może bardzo dobre. Tak 8/10

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście TAK, mutacja również.
8. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Frostuuu/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Michał, 17 lat. I tak, wiem. Może słabo u mnie z wymaganiami typu posty forum itp, ale mogę zapewnić że ogarniam. A to co się dzieje nie raz na JB to jest masakra... Więc chciałbym móc to ogarnąć i pilnować porządku. A posty na forum lub coś tego typu zawsze można nadrobić :) Wiele osób mnie może "poprzeć" :) Zawsze trzeba spróbować, może się uda :x Liczę na to z całego "serduszka". Mogę jeszcze dodać że jestem osobą optymistyczną.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety nie.
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy. W weekendy nawet do 5h dziennie ++, a w dni od poniedziałku do piątku tak z 2h dziennie + :)

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W Weekendy to praktycznie różnie, od rana do wieczora, z lekkimi przerwami, wiadomo... a w dni robocze to 16-19 :) 
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 6 lat, tak +/- 
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Oczywiście i to nie raz i nie na jednym serverze.

Edytowane przez Frostuuu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Frostuuu napisał:

1. Funkcja (Admin, Strażnik): Admin, no chyba że za wysokie progi to strażnik.

2. Nick: Frostuuu
3. Imię: Michał
4. Wiek: 17
5. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre, może bardzo dobre. Tak 8/10

6. Znajomość regulaminu serwera w skali (0/10): 10

7. Mikrofon(Tak/Nie): Oczywiście TAK, mutacja również.
8. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Frostuuu/193.33.177.87:27051/
9. Opisz siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Michał, 17 lat. I tak, wiem. Może słabo u mnie z wymaganiami typu posty forum itp, ale mogę zapewnić że ogarniam. A to co się dzieje nie raz na JB to jest masakra... Więc chciałbym móc to ogarnąć i pilnować porządku. A posty na forum lub coś tego typu zawsze można nadrobić :) Wiele osób mnie może "poprzeć" :) Zawsze trzeba spróbować, może się uda :x Liczę na to z całego "serduszka". Mogę jeszcze dodać że jestem osobą optymistyczną.
10. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Niestety nie.
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Zależy. W weekendy nawet do 5h dziennie ++, a w dni od poniedziałku do piątku tak z 2h dziennie + :)

12. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W Weekendy to praktycznie różnie, od rana do wieczora, z lekkimi przerwami, wiadomo... a w dni robocze to 16-19 :) 
13. Staż w grze Counter Strike 1.6: Około 6 lat, tak +/- 
14. Czy byłeś już administratorem?(Nie podajemy linków): Oczywiście i to nie raz i nie na jednym serverze.

Przyjmuje Cie na okres probny straznika na tydzien. Wpisz sie w temacie z rangami i zapraszam do mnie na pw po flagi. Witamy w ekipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Shino zablokował(a) ten temat
  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności