Skocz do zawartości

H&S "chowany" w CS:GO "event"


PumasS

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, każdy z Was w dzieciństwie na 101% grał z kolegami i koleżankami w chowanego :) na osiedlu, w parku, w domu, itd. Dzisiaj wychodzę do Was z propozycją/pytaniem czy ktoś chciałby zagrać w takie coś w CS:GO. Pisze temat w dziale TS3, ponieważ będzie do tego potrzebny serwer głosowy.

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o wysłanie mi PW na forum lub napisanie do mnie na steam.

 

Do zagrania w H&S jest wymagany działający mikrofon i oczywiście CS:GO :)

 

Jak będzie dużo zainteresowanych będę miał prośbę do o strefę lub kanał :D Mam również prośbę do @-_- o kupno serwera, ponieważ na pewno masz zniżki na pukawce (ja za serwer zapłace)

 

Oczywiście będą przewidziane nagrody, jeżeli wszystko wypali :)

 

Proszę o opinie na temat "eventu"!

Pozdrawiam, @PumasS

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny, w 1.6 na dawnym serwerze mixowym cos takiego robilismy. Nie potrzeba do tego serwera platnego, latwe w zrobieniu.

Edytowane przez rewox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny, w 1.6 na dawnym serwerze mixowym cos takiego robilismy. Nie potrzeba do tego serwera platnego, latwe w zrobieniu.

Wolę serwer. Mniej pingu, mniej lagów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mam również prośbę do @-_- o kupno serwera, ponieważ na pewno masz zniżki na pukawce (ja za serwer zapłace)

 

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, ale bardziej wypadałoby, jakbyś napisał do Karola na początku, czy mógłby kupić za Ciebie ten serwer. Przynajmniej tak wnioskuję z tego co napisałeś, nie wiesz jeszcze, czy aby na pewno Karol zgodzi się na kupno serwera.

 

W związku z tym uważam, że lepiej by wyglądało, gdybyś najpierw skontaktował się z nim, a potem po obgadaniu sprawy, zrobiłbyś ten temat, bo teraz wygląda to jakbyś w ogóle się z nim nie liczył, tylko z miejsca założył, że tak będzie i kropka. 

 

Ogólnie, to zabawny event, sam nie wezmę udziału raczej na pewno, ale dobrze, że ktoś coś próbuje tworzyć na linii serwey cs-serwer ts'a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam ze to jest bez sensu gdyż każdy może zaprosić do gry na tego typu mapie osoby chętne do gry, nie tworząc przy tym nowego serwera, za który trzeba zapłacić. W cs go jest opcja graj ze znajomymi i tam możesz zaprosic tyle osób ile ci się spodoba. Ale i tak uważam ze zbyt dużo chętnych nie będzie. Druga sprawa to to ze na teamspeaku są kanały publiczne z niegraniczona iloscia osob więc tworzenie nowego kanału jest również bezsensowne i tylko zajmie bez potrzeby slot.

 

Tyle ode mnie na ten temat.

Pozdrawiam,

Diamentowy

 

PS. @ ma rację ;P

 

 

No cóż skoro tak to ja też się zapisuje

Edytowane przez DiamentowY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak chciałam się wypowiedzieć temat był zablokowany :(

 

W każdym razie, jestem jak najbardziej za. Dziękuję za pomoc w rozwoju serwera i oczywiście możecie na mnie liczyć! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p><strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.</p><p> </p><p><strong class='bbc'>Powód:</strong> -</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.</p><p> </p><p>Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności