Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie rewox


rewoX*

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rewox
2. Imię: Łukasz
3. Wiek: 22
4. Znajomość AMX (1-10): 10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak.
6. Składka: Tak.
7. Link do swojego GameTracker'a**: http://www.gametracker.com/player/rewoX/193.33.177.101:27156/ (+Kilka innych nickow)
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Łukasz. Pochodzę z Warszawy gdzie aktualnie mieszkam. Interesuję się motoryzacją jak i sportem. W wolnych chwilach lubię pobawić się muzyką czy pogrzebać przy autku. Aktualnie nie pracuję i czekam na start semestru. Szybko łapię kontakt z ludźmi i staram się być dosyć miły choć czasem zdarzy mi się posłać jakąś ku*we, ale to chyba dosyć naturalne.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Mało adminów, coraz większy brak kultury na serwerze i coraz więcej cheatów. Ostatnio każdy mówił, że admin na adminie a tak naprawdę przez ostatnie 3 dni męczyłem esme i ariocha co chwile żeby wbijali bo ktoś się spalił, panował totalny brak kultury czy dzieci zaczęły robić sobie przedszkole na serwerze. Również reakcje niektórych adminów pozostawiają wiele do życzenia (są zbyt długie). Po prostu ten serwer trzeba postawić na nogi.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:39579213
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Parę godzin dziennie, ostatnio jestem bardzo często, przynajmniej po 2h.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz mam wolne także jestem od 9 tak naprawdę do około 1 w nocy, oczywiście z przerwami (nie potrafię ich dokładnie określić gdyż często się zdarzy jakieś nieplanowane wyjście).
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6 lat (w tym prawie 3 lata przerwy)
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, na większości serwerów csc.

 

@Xena ogólnie jestem dosyć spokojny i trzeba się postarać żeby mnie wyprowadzić z równowagi, ale gdy to się komuś uda to fakt, potrafię przygadać;v

 

@REBIOv13

Mimo tylu godzin znam ten serwer na wylot (dużo lepiej niż większość adminów. Grałem tu trochę za czasów gdy papku był opiekunem, jeżeli wątpisz - zapytaj np rola), jestem świadomy, że nie spełniam 1 wymagania jednak ktoś ten serwer musi w końcu ogarnąć.

Edytowane przez rewox
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywność jest ok, grałeś też na innych nickach, wiek, posiadasz steam, doświadczenie. Widzę same plusy. Na tak

Edytowane przez Nessia
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, choć mógłbyś ograniczyć troszkę przysłowiowe "kurwa", bo zwracam uwagę na to, co się dzieje na sayu i zdarza Ci się polecieć z nimi za bardzo.

 

+ Wiek

+ Doświadczenie

+++ Granie rano i w nocy, a nie wtedy, kiedy jest kilku adminów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak, choć mógłbyś ograniczyć troszkę przysłowiowe "kurwa", bo zwracam uwagę na to, co się dzieje na sayu i zdarza Ci się polecieć z nimi za bardzo.

 

+ Wiek

+ Doświadczenie

+++ Granie rano i w nocy, a nie wtedy, kiedy jest kilku adminów.

Admin jak i gracz mają w prawdzie ten sam regulamin, ale inne prawa. Admin nie ma prawa używać choćby nawet 1 kur*, zaś gracz tak. 

Myślę, że 10 dni spędzone na serwerze to troszkę za mało.

 

Ponadto nie spełniasz wymagań:

2. Minimum 45godzin przegranych na serwerze

W niektórych przypadkach jest potrzeba ominięcia tych godzin, bo to nie zależy od siedzenia na serwerze ale osoby, a tutaj jest porządna i zdecydowanie poprawi komfort grania graczy, a jego godziny momentalnie podwoją się, Na logike przecież, co to jest gra bez admina na serwerze? z cziterami, nie ma opcji żeby grać bo to się odechciewa. 

 

Jestem na tak, i daje głowe że nie zawiedzie jako admin i jak wyżej powiedziałem, zdecydowanie poprawi komfort grania. 

Nie wiem co mam tu dodać, jest wszystko wymagane od admina.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, stały bywalec serwera, a co do GT samo się wbije ;d Mało kto jest na tyle ogarnięty, poza tym steam jest, no i doświadczenie oczywiście również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewox to stary wyjadacz csc nowi pewnie go nie pamiętają, ale był tutaj nawet na stanowisku UBT oraz opiekuna DM CS:GO, więc myślę, że z adminem sobie poradzi. 

 

To, że nie spełnia wymogu odnośnie godzin to siwy jasno i klarownie wyjaśnij.

 

Na tak, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, jeżeli nas nie opuścisz za szybko :) oraz nie zrobisz tego co kiedyś :(
+Doświadczenie
+Wiek
+Przyjazny
+GT na chwilę obecną dobre,szkoda, że tylko z tygodnia grania.
+/- Nie zauważyłem u Ciebie problemu z kulturą.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na tak

+ Doświadczenie

+ Ogarnia

+ Stary wyjadacz

+ Kulturalny (to że ktoś powie ku*wa, napiszę, czy cokolwiek, tak jak mówiłem kiedyś, nie róbmy z dd2 przedszkola.)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewoxik   :ninja:  :ninja:

 

na tak

 

ogarnięty

doświadczony

aktywny na serwerze jak i na forum

znany 

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem na tak, ale raczej nie chcę słuchać potem jakiś kłótni z innymi adminami. Macie ze sobą współpracować, a nie się wykłócać.

Oczywiście okres próbny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności